Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość mąż

Żona od dłuższego czasu unika seksu...

Polecane posty

Gość gość
Bylem w podobnej sytuacji kolego,Ja wysportowany wysoki,Ona szczupla wszystko na swoim miejscu i te oczy ech..na poczatku sex,bo o tym jest rozmowa,codzennie i to doslownie calymi nocami po kilka razy dochodzilismy Ja i Ona,pozniej po jakims roku zaczelo sie cos dziac,a ze zmeczona i inne tego typ wymowki ,choc bylem zly rozumialem to bo tez przeciez pracje ale Ja po pracy mialem ochote na nią, a ona coz.z czasem robilsmy to to raz na tydzien,pozniej dwa razy w miesiac moze...w koncu wkur..lem sie TAK drogie panie WKUR..LEM sie przycisnalem Ja i pękła.powiedziala ze ma kogos.bylismy razem 6 lat. Nie chce zle dla Ciebie ale wydaje mi sie ze z Toba wlasnie dzieje sie to samo.tyle w temacie kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japier.... To sa slowa do wszystkich bab TAK BAB. Prawdziwa Kobieta chce tego a nawet potrzebuje i kesli tego nie dostanie pojdzoe gdzie indziej,w sumie z nami mezczyznami jest tak samo.a jesli ktorej sie nie podoba to kupcie telewizor kota bo nie trzeba z nim na zewnatrz wchodzic zapas czipsow na cale zycie i powodzenia,a normalnym mezczyznom dajcie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo facet, może wkońcu stwierdzić, że nie jest krowski ogon żeby się przez całe życie jednej d**y trzymać... ale jaki jest sens w takim razie wychodzić za mąż?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mąż
Może faktycznie ona kogoś ma, też się nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie tak zle dobierają sie w pary:-o Od dłuższego czasu marzy mi sie długi namiętny seks nawet całonocny:)) moj maz tez nie lubi zbyt namiętnie, długo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, widocznie źle się dobraliście kolego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszlam za maz by miec dzieci i spoleczny spokoj, nie po do wy nadstawiac sie wiecznie sterczacemu mezowskiegmu kootasowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz ambicje kobieto... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś Ja wyszlam za maz by miec dzieci i spoleczny spokoj, nie po do wy nadstawiac sie wiecznie sterczacemu mezowskiegmu kootasow<< A powiedzialas mu tym przed slubem, czy zrobilas z niego jelenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie sie dowiedzial :) mysle ze sie cieszy i bedzie sie realizowac w pracy zawodowej ja p... a potem zdziwienie ze nie kocha rodziny i chce sie rozwiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, jest tyle osób które w swoich związkach przeżywają właśnie taki brak zainteresowania ze strony partnera... wystarczy się znaleźć w necie i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś a potem zdziwienie ze nie kocha rodziny i chce sie rozwiesc << A po kiego sie rozwodzic? Niech baba gotuje obiadki, sprzata mieszkanie, pierze koszule i poleruje swoje poroze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże... gdyby mój mąż w łóżku nie myślał tylko o sobie i swoich potrzebach, a do tego jeszcze by prał, sprzątał, gotował, zmywał naczynia to bym mu dawała kilka razy dziennie i nawet robiła bym mu laskę... ale on tylko praca, piwko z kolegami, piłeczka... chłop 34 lata... Twoja żona nie zdaje sobie sprawy ile ma do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona
Skąd jesteś autorze? może ja się za Ciebie wezmę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mąż
Okolice Sochaczewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona
Ech:/ szkoda... ja okolice Bydgoszczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem podobnie żona też nie miała ochoty i coraz to mniej było seksu a jak był to jak pańszczyzna. Aż kiedyś w necie przez przypadek znalazłem coś o tantrze czakrach i takich tam pirdołach tak sobie czytam i tam podają że za takie zachowanie odpowiada blokada drugiej czakry. Myśle sobie głupoty kompletne ale co mi tam spróbować można. No ale jak to zrobic. Czytam dalej żeby odblokować należy wykonać masaż no ok szukam jak zrobić masaż tantryczny i znalazłem masaż w wykonaniu faceta o nazwisku piccus. No to robię żonie masaż tantryczny raz drugi trzeci ale nie do końca tak jak pokazywał Piccus tylko taki bardziej klasyczny z uwagą na kirunek masażu poszczególnych czakr druga czakrę masuje się odwrotnie do kirunku wskazówek zegara. Żona przyzwyczaiła się do masażu a ja za którymś razem jak miała dni płodne zastosowałem pełny masaż wg Piccusa kto go obejrzy będzie wiedział o co chodzi. Takiego orgazmu to ja w życiu nie widziałem no i od tego czasu mam rozbudzoną żoneczkę. No i pojawił się następny problem. Takie intensywne szaleństwa seksualne to przecież grzech a jesteśmy ludźmi wierzącymi widze że żona ma wyrzuty sumienia i co teraz. Tylko siąść i płakać. Nie jestem teologiem. Znalazłem rozwiązanie na youtube o.Ksawery Knotz Sopot świetny wykład o seksie małżeńskim oraz na stronie internetowej o.Knotza. Ja sobie tak poradziłem i jesteśmy na nowo zakochanym małżeństwem. Warto też poszukać filmu deliberate orgasm dla urozmaicenia Steve i Vera Bodansky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Chce szybko i bez orgazmu ponieważ nie podnieca się, robi to tylko bo chce mieć święty spokój i ty się domagasz. Musisz żonę trochę rozbudzić,nawet jak, nie ma ochoty na seks próbuj pieszczot. Nie napieraj, ale też nie rezygnuj, w końcu może się podnieci.Czasem też nie mam ochoty na seks ale mój facet nie ustępuje tak szybko, niby się przytula tylko, ale i delikatnie pięści, a potem już wiesz co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mąż
Bella, próbowałem pieszczot, czasem ustawiałem świece w łazience, później robiłem jej masaż z oliwką, do tego delikatne pieszczoty i zawsze słyszałem, że teraz nie ma ochoty (nawet na pieszczoty) tylko później w łóżku... A gdy próbowałem pieszczot w łóżku to wiadomo... wtedy zawsze przychodziło największe zmęczenie... poprostu jakiś dramat... wiem, że małżeństwo to nie tylko sam seks, są też inne elementy, ale dla mnie osobiście to też jest ważny element tej całej układanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John001
Do kobiety od: "Boże... gdyby mój mąż w łóżku nie myślał tylko o sobie i swoich potrzebach, a do tego jeszcze by prał, sprzątał, gotował, zmywał naczynia to bym mu dawała kilka razy dziennie i nawet robiła bym mu laskę... ale on tylko praca, piwko z kolegami, piłeczka... chłop 34 lata... Twoja żona nie zdaje sobie sprawy ile ma do stracenia..." Naprawde bys to wszystko robila dla swojego faceta ?tak sie sklada ze gotowalem bo jestem kucharzem ,pralem bo kto to ma za mnie robic umyc nacznia dla czlowieka z gastronomi-norma chleb powszedni ,sprzatanie ?nie lubie burdelu i moze nawet jesem troche pedantem dlatego to robilem.piwo ?prawie w ogole nie pije,lepiej sie bawie bez alkoholu ,mozna lepiej sie zabawic,tak chodzi o SEX uwielbialem robic dobrze mojej kobiecie, i co ?juz jest kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają identyczne motto jak Janusz Wójcik... "Kasa misiu, kasa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ bella 86 wczoraj Chce szybko i bez orgazmu ponieważ nie podnieca się, robi to tylko bo chce mieć święty spokój i ty się domagasz.<< No i dobrze: moze jej wystarczy jeden orgazm na tydzien, facet potrzebuje cztery , wiec jeden dlugi stosunek i 3 sybkie numerki. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, w czym problem? Skoro facet potrzebuje 4, niech sobie zwali konia, a nie molestuje i dreczy zone, ktora na mysl o seksie z nim ma odr****cofniecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś No wlasnie, w czym problem? Skoro facet potrzebuje 4, niech sobie zwali konia, a nie molestuje i dreczy zone, ktora na mysl o seksie z nim ma odr****cofniecia<< Jak ma sobie walic konia, to po jaka ch.... mu zona? A jak ona ma odruch cofniecia od seksu, to po co wychodzi za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci po co nie wychodzi za maz- nie wychodzi by byc dmuchana lala do seksu i dawac zawsze gdy mezusiowi stoi fiut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co się nasuwa to ma kogoś...ale Kobiety tak mają, że nawet jak coś im nie odpowiada to zawiła psychika im uniemożliwia wczucie się w seks...dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kobiecie maz, skoro nie moze go uzywac?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś Powiem ci po co nie wychodzi za maz- nie wychodzi by byc dmuchana lala do seksu i dawac zawsze gdy mezusiowi stoi<<< Fanaberie roznych wrednych bab interesuja mnie mniej, ale pytanie bylo po co wychodzi a nie po co nie wychodzi. Ale nie odpowiedziales gosciu, po co facetowi taka kobieta, przy ktorej musi walic konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś A po co kobiecie maz, skoro nie moze go uzywac?<< Uzywac w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeski idioto, serio pytasz? Kobieta wychodzi za maz by miec dzieci w stabilnym otoczeniu, by miec wsparcie i ustabilizowana sytuacje spoleczna. Po co facetowi kobieta ktora nie uprawia seksu? By wychowala jego syna czy corke na dobrego czlowieka, by miec wsparcie, by wspolnie sie pokazac na uroczystosciach rodzinnych, by stworzyc atmosfere domowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×