Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kossa

staż z urzędu pracy Pomoc nauczyciela przedszkola

Polecane posty

Gość kossa

Hello :) Mam pytanie i prośbę o radę informację w kwestii stażu z UP na stanowisku pomoc nauczyciela przedszkola. Jakie są obowiązki takiej pomocy? We wniosku, który mój pracodawca wypełnił napisane jest, że m.in: pomoc w utrzymaniu porządku, towarzyszenie w spacerach z dziećmi, pomoc dzieciom w czynnościach higienicznych itp. Ja decydując się na ten staż(nauka zawodu), chciałam jak sama nazwa wskazuje czegoś się nauczyć, przebywać z dziećmi podczas zajęć itp. A co robię? Przygotowuję posiłki - wszystkie, sprzątam po posiłkach - wszystkich, czyszczę codziennie toalety (również pracownicze), sprzątam sale, sprzątam kuchnie, korytarze, pracownie itp. Jakie kwalifikacje otrzymam PODOBNO po tym "stażu" : umj. organizacji zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym czy jakoś tak mi wpisała dyrektorka przedszkola... hmm, myjąc kible i gary?? I jeszcze mi powiedzieli, że wystąpili o staż na 9 miesięcy. Będę wdzięczna jak podzielicie się swoimi doświadczeniami. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dziwię, że UP dają takie staże lub staż w Żabce , pizzerii itp. Szukaj innej roboty , jak pokażesz umowę zlecenie np. to możesz zrezygnować ze stażu z UP No pewnie, jakby mogli to i na 20 miesięcy by wzięli pracownika za darmo. Lepiej idź na sprzątaczkę, więcej zarobisz, a nie sprzątać za 8 stów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na stażu z up na zupełnie innym stanowisku i było w porządku, robiłam prawie wszystko to co zatrudnieni pracownicy i trochę się nauczyłam, ale gdyby to wyglądało tak jak w twoim przypadku to bym zrezygnowała. Lepiej szukaj sobie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossa
Na początku miało być 6 miesięcy, myślę ok, może się to zmieni, ale 9 miesięcy jako sprzątaczka to trochę bez sensu. Jestem po studiach pedagogicznych, chciałabym mieć staż ale nawet nie wiem czy ta praca tu zalicza mi się do stażu pedagogicznego. Zapytałam w urzędzie ale mi pani urzędnik, bardzo zajęta kremowaniem rąk - odp, że nie wie... a ta pani jest w kadrach od edukacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalicza się, bo pomox nauczyciela moze miec wyksztalcenie podstawowe, wiec zadnych kwalifikacji tu miec nie trzeba. Aczkolwiek fajnie by to w CV wygladalo ale jak pracodawca przyszly zapyta, co robilas , to co - powiesz mylas kible? Proponuje Ci zrezygnowac i zatrudnic sie gdziekolwiek , gdzie chociAZ czegos sie nauczysz, jakies doswiadczenie zawodowe zdobedziesz, a w miedzyczasie szukac gdzie indziej, np jako animator zabaw itp. I powiedz, ze na 9 msc sie nie zgadzasz, bo nie bedziesz glodowac tyle czasu za 8 stow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossa
No to kiepsko :/ Myślałam, że w końcu uda mi się zdobyć doświadczenie, staż żeby może coś ruszyło bo nigdzie nie przyjmują bez doświadczenia... ale niestety po studiach pedagogicznych bez znajomości zero pracy. Wiem - nie tylko po tych studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×