Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Antka 13

lampki biurkowe

Polecane posty

Gość mama Antka 13

Dziewczyny słyszałyście o firmie Nilsen ? Chciałam kupić mojemy synowi lampkę na biurko, która ma ponoć możliwość ładowania i wejścia USB - super, że coś takiego wielofunkcyjnego wymyślają. Ma któraś z was te lampki z serii iStar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka K
W moim przypadku rewelacyjna jest lampka iStar (firma Nilsen) bo jest naprawdę bardzo elegancka i dodatkowo ma port USB gdzie zawsze można coś podładować co dla mnie jest praktyczne i potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesza
o super, widziałam ze Nilsen też ma lampki ze stacją dokującą...jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. i jakie praktyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merria
moim zdaniem jest to spora oszczędność czasu i nie trzeba szukać ciągle kabla do ładowania. a wiadomo że czasem takie rzeczy same się gubią :) moim zdaniem bardzo dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki
Faktycznie przydatne jest to ładowanie w lampach Nilsena. Wkładasz tela i samo się ładuje. a ty przy okazji np pracujesz. pomysłowe i takei banalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!! WON opłacona k******o reklamowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×