Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego grube dziewczyny chodzą w obcisłych leginsach, a szczupłe się wstydzą?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś gość dziś tak leginsy są takie sexy że hoho to wygląda jakby laska sobie rajty ubrała i zapomniała spódnicy ubrać jezyk.gif chyba o wiele bardziej seksi jest spódnica przed kolano, rajstopy i szpilka vvvvvvvvv Przecież pisałam o rajstopach, a nie leginsach. Uczyłaś się choć trochę czytać. Swoją drogą, w co miała tę spódnicę ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie czytałam twoich wczesniejszych wypowiedzi, tylko tą ostatnią na którą odpowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju, legginsy sa dokładnie tak samo atrakcyjne jak mega glebokie dekolty, stringi wystajace z biodrowek itp. Facet kojarzy to bardzo seksualnie, jesli dziewczyna jest atrakcyjna ogólnie to jest to seksowne, ale najczęściej nie podoba mu sie wizja by jego partnerka tak chodzila i inni facec***atrzyli na jej intymne części. A w legginsach czesto robi sie camel toe i nie trzeba naprawde sie wysilac by to zobaczyc :P No i oczywiście mówię o facecie, ktory nie potrzebuje podbudowywac ego pokazując wszystkim kumplom zdjęcia swojej partnerki w bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zboki z fetyszem rajstopowym I dla nich to jest atrakcja. Ja jestem zgrabna, ale to nie jest powód, żeby ubierać się niestosownie. Czy fakt, że będę zgrabnie wyglądać w spódnicy, w której widać mi 1/3 półdupków oznacza, że mam tak chodzić? Ubierając się bez klasy i wzywająco masz może pewność, że wszyscy będą się gapić, ale nikt na poziomie nie zainteresuje się na poważnie. Dorosła kobieta w legginsach z tylkiem na wierzchu wygląda jak pięciolatka w rajstopkach.. Istnieje coś takiego jak jegginsy, takie ultra dopasowane jeansy / spodnie z lycra i można założyć coś takiego jak koniecznie chce się ktoś pochwalić sylwetką i nie wyglądać jak idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś nie czytałam twoich wczesniejszych wypowiedzi, tylko tą ostatnią na którą odpowiedziałam usmiech.gif xxxxxxxxxxxxx No i właśnie w tej ostatniej na, którą odpowiedziałaś, pisałam o rajstopach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:00 dlaczego od razu zboki? Lubi leginsy u kobiety - nie jest na poziomie, lubi rajstopy - zbok i fetyszysta. Co z tobą nie tak, dziewczyno? A jak lubi pończochy, to ma lecieć do spowiedzi, czy od razu w pierdlu go zamknąć bo może gwałciciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wam przeszkadza czyjś tyłek? Nie podoba się nie patrzcie. Wylansowane kanony piękna są takie jakie są i co z tego? Czy tylko "piękne" kobiety mają się ubierać sexy? Ja lubię patrzeć na duże tylko. A co jak modelki plus size zaczną być na topie? Wieszaki zamiast się głodzić zaczną żreć na potęgę kanony piękna się zmienia, i nagle zgrabna kobieta zacznie być wyśmiewana że wkłada mini, a fuj to nie jest trendy. Zresztą spytajcie te zgrabne i płaskie jak się czują jak ich ktoś spyta po co im dekokd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo sauna i basen będą dla wybrańców , duże pupy i brzuchy piwne rażą poczucie estetyki. Zakaz wstępu też na publiczne plaże. A co ze szpetnymi tujami? Islam sobie poradził - burki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 Pokazywanie d**y jest obrzydliwe. Tak samofaceci w tych obwislych spodniach potrafia pokazac row i pryszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja waze ponad 100 nosze leginsy huja wam do go grube nogi mom i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda Wandziowska
Dziewczyny, nie ubierajcie legginsów, ani chude, ani grube. Są mega nieeleganckie, i niechlujne. Chcesz być sportowa? Załów dzinsy albo dresy. Chcesz żeby było wygodnie a dzinsy krępują? noś dzininowe spódniczki do sportowych butów, ale błagam, nie wbijaj się w getry. Wbijcie sobie dziewczyny do głowy, że w getrach wyglądacie jak facet w kalesonach. To jest totalne zaprzeczenie kobiecości, elegancji, delikatności! Pasuje tylko małym dziewczynkom i to z tuniczkami, dorosłe baby - porażka. Nastolatki - porażka. Nie ma już prawdziwej kobiecości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha już twój mnie podpatrzył w legginsach legginsy są wygodne i odejmują lat , to ubranie dla młodych osób a nie starych ropuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa leginsy do pollydki zlozone pod krotka sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę leginsy, którego wyglądają jak jeansy, bo tak mi wygodnie. Nie obchodzą mnie inni ludzie, liczy się wygoda. A gruba nie jestem 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę kobietę w leginsach to mam ślinotok mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo spasione myślą, że jak wcisną tą swoją słoninę w leginsy to mniej jej będzie widać, a tu taka dupsko, ja pieprzę, aż rzygać się chce na sam jej widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest prosta i smutna: szczupła, ładna dziewczyna jak założy legginsy to zaraz trafi na jakiegoś zboka, który zechce ją poinformować o swoich stulejarskich fantazjach - a to nie jest miłe. Gruba nie ma takich doświadczeń, więc nosi bez skrępowania co wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:59 i 18:11 uśmiałam się z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×