Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dolina łez

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was poddał się zabiegowi wypełnienia doliny łez np. kwasem hialuronowym? moja dolina mnie dobija, wyglądam na wiecznie zmęczoną i płaczącą. Jak z efektami i ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś dałam namówić się jednej lekarce w Poznaniu. Dzięki niej miałam straszne balony pod oczami. Za rozpuszczenie musiałam zapłacić (ale już w innym gabinecie 50% ceny wypełnienie ;-( ) aby przywrócić skórę do porządku zrobiłam laser na powieki, a teraz szykuje się na podanie tłuszczu - ponoć najbardziej naturalna i najlepsza metoda właśnie w tą okolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja robiłam niecały rok temu w kwietniu, zapłaciłam rowne 1000 zł za 1 ampułkę Restylanu. Cena miała wynosić 1200 ,ale miałam upust. Co do efektów to jestem zadowolona, utrzymują się do tej pory i ładnie to mam zrobione, bez żadnych worków itd, jednym slowem jestem zadowolona, a miałam widoczne podkówki pod oczami teraz juz one zniknęły, zrobilam ten zabieg w wieku 27 lat wcześnie ,ale jak pisałam miałam dość widocznie podkrążone oczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaoff

Dziewczyny, mnie interesuje taki zabieg, chciałabym poddać się korekcji doliny łez kwasem hialuronowym. Bardzo dobre opinie ma w Wawie Klinika Sfera i dr Migała, czy któraś z Was może chodzi do tej kliniki? Myślę, że umówię się do nich na konsultację, bo zależy mi na profesjonalnym podejściu i dobrych efektach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam problem z doliną łez. W końcu zapisałam się do Demeter na Białostockiej w Warszawie na zabieg wypełnienia. Wcześniej odbyła się konsutacja itp. Teraz buzia wygląda o wiele korzystniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×