Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria96

Ślub 2018

Polecane posty

Witam ;) W 2018 roku planujemy ślub .. Niestety mamy problem ze znalezieniem odpowiedniej sali . Najważniejsze aby sala była w Łodzi lub jej okolicach ponieważ jesteśmy z Brzezin . Jestem trochę wymagająca w tej sprawie ponieważ chce aby było idealnie ;) Potrzebujemy sali na około 100 osób ( raczej nie więcej ) . Marzy mi się sala w stonowanych jasnych odcieniach , zero przepychu i mnóstwa błyskotek . Chcemy zrobić candy bar dla dzieciaczków a więc musi być więcej miejsca aczkolwiek nie aż tyle aby sala była w połowie pusta . Drugą ważną rzeczą jest kuchnia oraz miejsca noclegowe ponieważ będziemy mieli gości z zagranicy . Co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem niedawno w galerii, a tam wszędzie "Sale", "Sale", "Sale" - w co drugiej witrynie!. Idź i popytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa1
My nasze wesele w przyszłym roku organizujemy w Campoverde . Byliśmy już na kilku rozmowach , bardzo podoba Nam się oferta tego miejsca . Kuchnia pyszna , próbowaliśmy na degustacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaznamania
Halo Kraków! też organizuje ślub w 2018, a dokłądniej w maju i macie może jakieś hotele godne polecenia?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonawiola32
Kraków wita hehehe byłam raz na weselu w krakowie organizowanym w hotelu, a dokładniej w Best Western Premier, trochę podchodziłam sceptycznie bo jednak lubie góralskie klimaty poza krakowem, ale ku mojemu zdziwieniu bylo rewelacyjnie. Wybawiłam się jak za 10000 innych imprez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takie śluby to przezytek. Sama biore w sierpniu, zapraszamy ok 20 osób. Slub i obiad w plenerze i powiem szczerze,że może zmiescimy się w 15 tysiacach, co i tak jest ogromną sumą przeznaczona na tego typu impreze, nie wyobrazam sobie wydac na slub 50 tysiecy, jakis kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W brzezinach jest kilka ładnych sal .. jak dojadę do domu podam namiary na salę ładna dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już szukam zespołu. Zastanawiam się nad jednym z oferty agencji artystycznej http://www.artmargot.pl/. w sumie to jeszcze jest czas, ale dobry zespół warto załątwić wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeu
Zapraszamy do swoich usług. Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. 1600zł Więcej zdjęć nawww.switek.eu oraz nowości z realizacji na FB www.facebook.com/www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam wesele w http://www.chotynia.pl/ . Wspaniały hotel! Wystrój sali piękny, kuchnia przepyszna, ogólnie wszystko wyglądało tak, jak to sobie wymarzyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić CAMPOVERDE . Fajne ,spokojne miejsce . Przepyszna kuchnia ,fajnie urządzona restauracja . Dookoła mnóstwo zieleni . Byłam tam na weselu w tamtym roku na 75 osób . Super miejsce ,godne polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sali to nie pomogę, ale mogę Ci polecić super fotografów/kamerzystów z jednej firmy :) Robią na prawdę fajne jakościowo rzeczy i bardzo przyjemnie się później taką pamiątkę ogląda ;) Sprawdź sobie stonkę http://www.mataristudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już będziesz mieć termin zarezerwowany, warto umówić fotografa już też. Dlaczego? Bo dobry fotograf też ma terminy dużo przed zarezerwowane, np. ten http://tomaszsadowski.pl/ - osobiście polecam go , bo robił dla koleżanki zdjęcia - wyszły jak z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie już fotografa? U mnie w Poznaniu najlepszym fotografem ślubnym jest pan Artur Gruszczyński http://arturgruszczynski.pl/. Robił zdjęcia na moim weselu, moich kilku znajomych i za każdym razem zdjęcia były wyjątkowe, magiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy już coś ciekawego znaleźliście. My ostatnio byliśmy na weselu w Sali Kryształowej w Zgierzu. Bardzo duża i elegancka sala. Jedzenie było pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beatka
Sprawdź stronę PolskaLata.pl :) znajdziesz tam idealne hotele. :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane PM z 2018 jak tam wasze przygotowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sierpień 2018 dokładnie to 18.08. Mamy foto - video, salę bez podpisanej umowy. Wstępnie dekoratorkę, obrączki na oku i sukienkę. Reszta za parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×