Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nawarka82

Monte z dodatkami

Polecane posty

Witam, chciałam się podzielić moją opinią na temat deserków monte z dodatkami firmy Zott. Bardzo pyszny deser ,który z ogromną przyjemnością pałaszują dzieciaki i dorośli dziś udała mi się zakupić te deserki w Kauflandzie na promocji 1,66 gorąco polecam wariantów smakowych 8 a każdy pyszny........:)Fajny pomysł na małe co nieco poza domem na spacerku, czy do szkoły lub pracy. Mi najbardziej zasmakowały z wiśniami i Cappucino Balls oaz Waffle Sticks. Dzieciaki natomiast każdy wariant uwielbiają i raczej szybko im się nie znudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MONTE deser mleczny z czekoladą i orzechami firmy ZOTT. Niby taki dobry dla dzieci tylko co ma w środku? Skład przedstawia się następująco: mleko (49%), śmietanka, cukier, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,8%)zmielone orzechy laskowe (0,5%), czekolada w proszku (0,5%), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego, wapń, aromat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E 407 - karagen - w produktach spożywczych stosowany jako stabilizator i substancja zagęszczająca, stosowana w wędlinach, konserwach, mleku w proszku, lodach, dżemach, galaretkach, serkach twarogowych czy napojach mlecznych. Karagen jest bardzo kontrowersyjnym dodatkiem mimo że oficjalnie jest dopuszczony jako dodatek do żywności. W tym miejscu zaznaczę, że do żywności jest dodawany karagen natywny czyli nieszkodliwy ale ... według zachodnich badaczy staje się szkodliwy po przejściu procesów przetwórczych a później trawiennych. Jest oskarżany o zapalenia jelit, owrzodzenia, guzy, a także nowotwory. Ze względu na te niepokojące informacje zdecydowanie odradzam spożycie produktów zawierających karagen. E 410 - mączka chleba świętojańskiego (karob) - produkowana z drzewa świętojańskiego, stosowana jako substancja zagęszczająca, stabilizator lub emulgator, używana w wielu produktach spożywczych. Uważany za nieszkodliwy, przy zbyt dużym spożyciu może ewentualnie powodować drobne problemy żołądkowe. Niestety nie do końca mogę przyznać że MONTE deser mleczny z czekoladą i orzechami (opakowanie 150g) jest produktem bezpiecznym do spożycia. Tylko i wyłącznie za sprawą karagenu, który jako dodatek nie jest do końca przebadany i pojawiają się głosy że może być kancerogenny. Ze względu na powyższe daję MONTE status PODEJRZANY i życzyłbym sobie by tak duże firma jak ZOTT zrezygnowała z kontrowersyjnego dodatku jakim jest karagen. x x do tego na 55g (jedno pudeleczko) 13% tluszczu i 16% wegli x x\gratuluje, jestes matka roku, autorko! za kase z idiotycznej reklamy fundujesz swojemu dzieciakowi piekna nadwage i wsyztsko co z tym zwiazane. na ogol mam w du/pie czym rodzice karmia swoje dzieci, ale takich serkow, jogurtow itd nawet sama ja nie jem i w zyciu bym nie zachecala do tego matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monte z dodatkami: czyli z dwoma witaminkami E i i kilogramem cukru i tluszczu, zeby dziecko lepiej roslo wszerz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałośni... Niby wszyscy zdrowo jecie? Wątpię w to! Robiąc zakupy w sklepie stoicie przy półce i czytacie skład produktu?? Śmieszne bo co kupicie zdrowego w sklepie? Wszystko jest pełne chemi i konserwantów!!! Autorka wyraziła swoją opinię Nie ważne czy jej zapłacili czy nie, dzieci w tych czasach jedzą gorsze rzeczy i nikt tego tak nie krytykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami eko rodzice się odezwali co pewnie dzieci mlekiem sojowym super zdrowym faszerują .......nikt Wam nie karze jeść tego każdy sam decyduję, a tu takie halo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz nie czytaj i spadaj zamiast zaśmiecać wątek! Nikt nie każe ci tu być i czytać tego więc po co się wtrącasz. Rodzice chyba Cię kultury nie nauczyli... A to co piszesz i jak piszesz jest na poziomie dzieciaka z podstawówki, nie ważne co napiszę byle tylko napisać i wzywać kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka hel
Mojej rodzinie bardzo smakują desery Monte. Mnie odjęły paręnaście lat - zajadam się nimi i czuję się szczęśliwa jak dzieciak. Oblizuję łyżeczkę, zaglądam do środka, a tu już pusto... Najbardziej upodobałam sobie wersję cherry. Wiśnie są takie słodziutkie! Natomiast mojemu dziecku zasmakowały... wszystkie desery. Świetnie, że wybór jest tak wielki, każdy znajdzie coś dla siebie! #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że desery Monte z dodatkami podbijają serca Polaków. Niektórym mogą nie smakować, ale są oni w mniejszości. Nie wyrażam takiej opinii otrzymując za nią wynagrodzenie - testuję wraz z innymi osobami produkty TRND i szczycę się tym, że mogę to robić i wyrazić moją szczerą opinię. A dotychczas jeszcze nikt z poczęstowanych przeze mnie osób nie odmówił spróbowania MONTE z dodatkami. Zdarzyło się, że wśród osób starszych -stwierdziły one, że te desery są nie dla nich, ale nie z powodu, że są złe, tylko zbyt słodkie. Mi osobiście one smakują. A najbardziej lubię Monte capucino balls. Pozdrawiam wszystkich testujących i potencjalnych amatorów MONTE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yohoo
U mnie Monte najbardziej zasmakowało dziadkowi... Nigdy nie lubił takich deserków, jogurtów czy innych przekąsek w tym stylu, ale kiedy dziadek spróbował Monte z musem wiśniowym, zapytał czy mam jeszcze ;) Także to deser dla dużych i małych. Ja też często nie mam czasu żeby przygotować sobie drugie śniadanie do pracy i myślę, że dużo lepiej wziąć ze sobą mleczny deserek niż kupić jakąś drożdżówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta sz
Monte z dodatkami to rewelacyjna przekąska. Sprawdza się w sytuacjach kiedy na szybko trzeba coś zjeść. W domu preferencje rożne. Mi najbardziej smakują z wiśniami, synkowi z maślanymi ciasteczkami a mężowi z kuleczkami. Rewelacyjnie smakuje na zimno- prosto z lodówki i z temperatury pokojowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem najlepszy deser jakim może się pochwalić ZOTT. Tradycyjne Monte to chyba każdy zna - tu na szczęście dość dużej pojemności i dodatki :-) Jest ich aż 8 różnych i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Moje dziecko zajadało sie tym zwykłym Monte ale teraz codziennie wybiera inny dodatek ;) Można je jeść osobno - czyli sam deser mleczno-orzechowo-czekoladowy i schrupać dodatek bądź razem wymieszać. PYCHOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina89 Ewelina89
smaczny owszem, tylko faktycznie mógłby być z mniejszą ilością cukru i tłuszczu. Sama chętnie zajadam nawet i codziennie ale małemu dziecku bym go nie podawała tak często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewadzia
Monte z dodatkami firmy Zott to pyszna mleczna czekoladowo-orzechowa przekąska. Uwielbiamy ją, bo prostu jest wspaniała, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych :-) Występuje w 8 fajnych wariantach smakowych. Monte Cherry - hmmm pyszota :-) uwielbiam :-) mój synek zjada wszystkie, może poza Cappucino Balls (ale tu akurat i mama i tata chętnie zjedzą), lubi za to bardzo Chocco Balls. Polecam każdemu na drugie śniadanko bądź podwieczorek, ja zabieram ze sobą do pracy :-) Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni trnd za możliwość wzięcia udziału w tej kampanii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala1212
Też miałam okazję spróbować już kilku wariantów deserów Monte z dodatkami - świetne połączenie - coś słodkiego, coś pożywnego, pyszna przekąska. Chrupiące dodatki to doskonały pomysł na urozmaicenie i tak już pysznego deserku. Wszyscy są zachwyceni :-) Do porannej kawki polecam szczególnie Capuccino Balls :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1479
Też miałam okazję spróbować już kilku wariantów deserów Monte z dodatkami - świetne połączenie - coś słodkiego, coś pożywnego, pyszna przekąska. Chrupiące dodatki to doskonały pomysł na urozmaicenie i tak już pysznego deserku. Wszyscy są zachwyceni :-) Do porannej kawki polecam szczególnie Capuccino Balls :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aber11
Klasyczne Monte znam i uwielbiam od dawna za jego aksamitną konsystencję oraz mleczno-orzechowy smak. W mojej ocenie chrupiące lub owocowe dodatki jeszcze bardziej podkręcają wyborny smak deseru, stając się źródłem prawdziwej przyjemności i doskonałej zabawy. Szczególnie dzieci są zachwycone nowymi deserami i możliwością miksowania smaków. Moim faworytem jest wersja crunchy - czysta przyjemność chrupania! Ilość w sam raz, by zaspokoić mały głód. Deser jest odpowiednio słodki, pożywny, sprawdza się jako drugie śniadanie lub słodka przekąska. Estetyczne i wygodne opakowanie zachęca do zakupu i smakowitych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumi
Ja również jestem testerem pysznych deserków, i naprawdę mogę z czystym sercem polecić je jako pyszny deserek w ciągu dnia:) Każdy z testerów ma prawo do wyrażania własnego zdania , a jakiś 'gość " jest mega burakiem z tymi swoimi odzywkami ..... co zazdrościsz też możesz się zgłosić do testowania , polecam takie zajęcie prymitywie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumi2012
Won ty prostaku, won buraku , ha ha ha zabawny jesteś no napisz coś jeszcze gościu prymitywny ...... zjedz monte bo nie jesteś sobą ... ha ha ha ha .... może ty zazdrosny jesteś podaj adres to ci prześle monte do przetestowania ha ha ha.... pa pa buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumi2012
ha ha ha burak .......... ha ha ha ......prostak.......trol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga241090
czesc przystapiłam do testowania razem z trnd mega fajny projekt deserki sa przepyszne uwielbiamy je tylko jedyny problem jest taki ze szybko znikaja :) mała dostępnosc w sklepach tam gdzie promocja to pułki świecą pustkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasz06
Ja chciałabym się "pochwalić", że zostałam jedną z ambasadorek projektu Monte z dodatkami na platformie trnd.pl. Bardzo się z tego powodu cieszę i chciałabym podzielić się swoją opinią na temat nowych deserków Monte z dodatkami. Już jakiś czas temu zaopatrzyłam się w cały zestaw smaków Monte z dodatkami, już od pierwszej chwili wiedziałam, że te deserki to strzał w dziesiątkę. Cudowne połączenia smaków, chrupiące dodatki, nie ma nic lepszego. Wszyscy byli zachwyceni jeszcze zanim spróbowali, nie wiedzieli który smak wybrać bo wszystkie były zachęcające. Jak już się zdecydowali byli wręcz w siódmym niebie. Monte znikały w mgnieniu oka, obdarowałam już rodzinę, przyjaciół i znajomych i czekam na dalsze spotkania. Jestem zachwycona i wdzięczna za możliwość wzięcia udziału w tak wspaniałym projekcie. Polecam desery Monte każdemu bez wyjątku są najlepsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rowniez mialam mozliwosc wyprobowania monte z dodatkami i jestem szczerze zaskoczona bo naprawde sa dobre nie czesto jadam takie deserki zazwyczaj dzieciaki je jedza ale te naprawde mi smakowaly i musze przyznac tylko ciii jak ktores z dzieci sie odkrecalo na chwile to mu podjadalam naprawde pychotaa polecam jej zarowno dzieciom jak i dorosłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia0103
Ja jestem zachwycona Monte Crunchy. Te chrupki są przepyszne i nie rozmiękają się, chrupiąc do ostatniej łyżeczki. Najmniej smakują mi Monte Cookies. Herbatniczki są za słodkie i twarde. Bardzo kojarzą mi się ze smakami dla przedszkolaka niż dla osób dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buncia88
Musze przyznać, że monte z dodatkami pozytywnie mnie zaskoczył. Dużo wariantów smakowych, każdy dodatek idealnie komponuje sie z pysznym mlecznym kremem. Poczestowałam dzieci sąsiadki i kuzynostwo moich pociech. Wszystkie dzieci jak i rodzice z apetytem wciągali deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titifm
Deser mleczny z czekoladą,orzechami i sosem wiśniowym wedlug mnie jedno z ciekawszych I smaczniejszych polaczen! Lekki , puszysty , delikatnyw smaku, pieknie pachnie ,latwy w przechowywaniu,wygodny w przenoszeniu np w torebce!Moj zdecydowany faworyt sycacy i nietuczacy.Gody polecania , wart zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootex
Może skład odrobinę kontrowersyjny, ale ja lubię klasyczne Monte i faktycznie opcja z dodatkami bardzo mi smakuje. Dorośli chętniej sięgają po mnie słodkie połączenie z wiśnią, a dzieciaki oblegają ciasteczka. Od czasu do czasu z pewnością nie zaszkodzi zwłaszcza, że ciężko znaleźć tak smaczny deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojacek
Ja również chciałbym podzielić się moją opinią na temat deserów Monte z dodatkami i przychylić się do większości głosów wyrażonych na tym forum. Uważam, że to wyjątkowy deser. Delikatny mleczno-czekoladowy w smaku z pysznymi dodatkami. Moje dzieciaki za nim przepadają, a i ja chętnie po nie sięgam . Trudno wybrać najsmaczniejsze. Myślę, że każdy znajdzie swojego faworyta. Mnie osobiście najbardziej smakują Monte Cherry i Monte Waffle Sticks. Pierwszy zachwyca przepysznym smakiem wiśniowego sosu, a drugi kruchymi wafelkami oblanymi mleczną czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumi2012
no no goście jak zwykle zabłyśliście inteligencjom ....... brawo brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman315
Dla mnie monte jest super w smaku, ma tak wiele wariantów ż enapewno ktoś znajdzie coś dla siebie. Ja lubie cappucino a żona cherry, córka zajada się ciastkami z oreo. A jak zaniosłem do pracy to az się rzucili na to i każdy coś innego próbował. Sam pomysł połączenia kremu orzechowo czekoladowego z chrupiącymi i ciekawymi dodatkami jest dla mnie trafiony w dziesiątke. Na pewno zostane wiernym fanem deseru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×