Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nawarka82

Monte z dodatkami

Polecane posty

Gość mejustme
Monte to jeden z moich ulubionych przysmaków dzieciństwa. Teraz dostępny w połączeniu z różnymi dodatkami, do wyboru jest osiem wariantów. Wszystkie połączenia są przepyszne, choć mnie i moim domownikom najbardziej do gustu przypadł Monte Cherry. Nawet jeśli nie mam ochoty na inne chrupiące dodatki, na sam krem - zawsze !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#momentzmonte Monte z dodatkami to najlepszy deser wśród deserów. Bardzo mi odpowiada jego mleczny krem z czekoladą, orzechami i w zależności od naszych upodobań smakowych można dobrać sobie do niego dodatek. Mi bardzo posmakowało MONTE Capuccino Balls, bo lubię smak kawy, a kuleczki kawowe świetnie dopełniają smak Monte. Godny polecenia jest również MONTE Cherry, bo delikatny sos wiśniowy świetnie komponuje się z czekoladowo-orzechowym smakiem, a dodatkowo kawałki wiśni wzmacniają smak Monte jest jak najbardziej godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMM
Jeżeli chodzi o smak to bardzo dobry, dodatki różnorodne, każdy coś dla siebie znajdzie. Jeżeli chodzi o skład to cukier cukrem, ale mi przeszkadza dodawany w niektórych wariantach smakowych syrop glukozowo - fruktozowy - osobiście uważam, że lepiej dodać więcej cukru niż ładować syrop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka1206
Ja również testuję Monte w projekcie trnd. Cieszę się że mam możliwość spróbowania wszystkich dodatków.Smakują wszystkim: dziadkom rodzicom i dzieciom. Świetny deserek. Warto przekąsić od czasu do czasu. Nie sądzę że mogą komuś zaszkodzić, chyba że ktoś ma uczulenie.Nikt przecież nie objada się tym zamiast głównego posiłku. Taki deser jest świetny od czasu do czasu dla urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kornelia
Witam, je śli chodzi o moją opinię i mojej rodziny na temat monte z dodatkami to nam najmniej przypadło do gustu Monte Crunchy, a najbardziej choco balls, ale ogólnie są bardzo dobre i śmiało mogą być deserem każdego nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin82
Monte z dodatkami to jest to. Bardzo przypasowało mi osobiście i całej mojej rodzinie. Jemy je więcej niż tyko raz dziennie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwolska
#momentzmonte Monte z dodatkami w ośmiu wariantach jest rzeczywiście świetną alternatywą na małą przekąskę lub deser. Nie jestem zwolenniczką słodkości, ale Monte mnie uwiódł i na stałe zagościł w mojej lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaguss
Ja i moje dzieciaki uwielbiamy Monte z dodatkami za bogactwo smaków. Dzięki temu każdy może odnaleźć wśród nich swój ulubiony. Także w zależności od nastroju możemy skosztować deseru Monte z chrupiącymi ciasteczkami lub zdecydować się na bardziej wyrafinowany smak Monte Cherry, czyli z wiśniami. Podoba mi się opakowanie, ponieważ dodatki są w oddzielnej przegródce niż krem Monte, dzięki czemu można je jeść razem lub osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna21
Uwielbiam Monte!! A Monte z dodatkami to strzał w 10!! Deser nie jest zbyt słodki, prawie wszystkie chrupią co uwielbiam, można jeść na wiele sposobów, mieszać z dodatkami, wysypać i jeść bez mieszania, każdą warstwę osobno lub razem jeść dodatki bez Monte lub z – jedno Monte – wiele sposobów!! Rewelacja – uwielbiam Monte z dodatkami deser pożywny smaczny dla małych i dużych polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaszla
Swietny deser zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matgala
Moja cała bliższa i dalsza rodzinka, znajomi, przyjaciele zajadają się monte z dodatkami. Każdy chwali, rozkoszuje się smakiem i każdy ma swojego ulubionego faworyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matgal
Polecam wszystkim,którzy lubią słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krauzynka
Nikt nie mówi, że jest to superprzenajzdrowsza rzecz, ale przecież tu nie o to chodzi! Przecież to jest deser, a deser powinien być słodki i pyszny, no i Monte z dodatkami przecież takie jest! Pamiętam, że gdy byłam mała, to Monte było dosłownie spełnieniem marzeń, a teraz mogę kupować je sobie nawet codziennie i niezmiennie je uwielbiam :) A dodatki tylko dodają mu smaku, zwłaszcza te czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście lubię zjeść deser Monte z dodatkami po obiedzie, gdyż wtedy mam ochotę na coś słodkiego. Mieszam wszystkie składniki i pozostawiam na dziesięć minut, aż rozmiękną i smaki się wyklarują. Na razie nikt z poczęstowanych przeze mnie osób nie odmówił zjedzenia Monte, choć paru osobom wydał się być za słodki. Dzieciom nie sprawia to żadnego problemu, bo one lubią sięgać po słodycze. Pozdrawiam testujących i uczestników projektu TRND!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAsiAAA9
Cześć. Chciałabym się podzielić swoją opinia na temat deserów Monte z dodatkami. Otóż podzielilam się nimi z wieloma osobami i slyszalam naprawdę różne opinię. Byli zwolenncy, którzy za "coś slodkiego" daliby się pokroić,to im deser najbardziej przypadł do gustu. A pyszny serek z dodatkiem orzechów,ciasteczek czy wiśni to ogólnie "niebo w gebie". Takich opinii było bardzo dużo. Jednak cztery osoby wypowiedziały się nieco chłodniej,szczególnie podkreslily to,że deser jest za bardzo słodki. Nie wiem,dla mnie to on jest po prostu dobry. Mąż zjadł prawie wszystkie,które zostały w domu. Dla niego nie ma czegos zbyt slodkiego,jego zdaniem jak przyjemność to już tylko Monte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskotka
W pracy, w szkole, w domu - każdy z nas zasługuje na chwilę wytchnienia. Nieodłącznym jej elementem jest słodka przekąska, dzięki której możesz, w zależności od nastroju, odpłynąć w krainę dzieciństwa lub nabrać energii potrzebnej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś na tym forum jest chory i to bardzo :( :( ... po ilości i jakości wpisów wiadomo o kogo chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00aga000
Witam.I ja miałam przyjemność testować Monte z dodatkami ,dzięki udziałowi w projekcie moja rodzina i znajomi mieli przyjemność zasmakować tych pysznych deserków .Ze względu na duży wybór różnych dodatków na pewno każdy dla siebie jakiś wybierze .Deser ten nie zastąpi głównego dania ale od czasu do czasu warto się nim zasmakować samemu czy w gronie rodzinnym -doda nam nowej energii i siły :) #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraC
Ten deser jest na prawdę przepyszny. Monte znamy już od dawna, ponieważ w naszym domu zjadamy go w dużych ilościach, Monte z dodatkami mieliśmy okazję testować po raz pierwszy i muszę przyznać jest DOSKONAŁE. Dostępne jest w 8 wariantach smakowych . Moje dzieci wprost uwielbiają MONTE Cookies , a ja Cappucino Balls.. To najlepszy deser pod słońcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita95
Monte jest pyszne ;-) Szczególnie zasmakowało mi Choco Balls , a mojej córeczce z Wiśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata P
Odkąd pamiętam zawsze przepadałam za Monte :) Kiedy pojawiła się okazja aby je przetestować dzięki udziale w projekcie TRND, ani chwili się nie zastanawiałam i wypełniłam zgłoszenie. Ku mojemu zaskoczeniu zostałam wybrana :D. Dowiedziałam się, że Monte jest teraz dostępne aż w 8 wariantach :). Czym prędzej ruszyłam do sklepu :) Troszkę mi to zajęło- bo aby uzyskać wszystkie warianty musiałam odwiedzić 3 sklepy (no ale je w końcu zdobyłam) :D. Na początku myślałam ,że jest to „zwykły” kremowy jogurt + dodatki....kiedy pierwszy raz spróbowałam zostałam mile zaskoczona, że jest to moje ulubione „klasyczne Monte” połączone z różnymi dodatkami. Według mnie jest to pyszna przekąska i każdy z Nas powinien ją spróbować bo na pewno znajdzie coś dla siebie :D Moim ulubionym jest Monte Cherry...mniammm! Polecam wszystkim, którzy preferują mleczne desery :D Mogę Wam również zagwarantować, że Wasze dzieciaczki będą je tak wcinać aż im się uszy będą trzęść. :D Kto jeszcze nie spróbował to niech leci do sklepu :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_be
Kolejny pyszny produkt z serii Monte. Nie tylko Cherry dla wielbicieli owoców. Ci,których "nie kręcą" wiśnie, znajdą dla siebie coś innego: porcję mlecznej pychotki wzbogaconą chrupiącymi dodatkami: Cookies, Cacao Cookies,Choco Balls, Capuccino Balls, Choco Flakes, Waffle Sticks oraz niesłodkie Crunchy. Desery nie są przesłodzone, chrupiący dodatek skłania do wolniejszego jedzenia,sprzyja delektowaniu się smakiem. Na przerwę w pracy, do kawy, na chęć na coś słodkiego - polecam! Pełnym zestawem smaków dysponują Kauflandy - i tu można "jak w dym". Nie ma ich w większości osiedlowych sklepów, nie znalazłam też w niektórych sieciówkach (Lewiatan, Biedronka). Kupiłam w sugerowanej cenie - 2,49/opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_be
Kolejny pyszny produkt z serii Monte. Nie tylko Cherry dla wielbicieli owoców. Ci,których "nie kręcą" wiśnie, znajdą dla siebie coś innego: porcję mlecznej pychotki wzbogaconą chrupiącymi dodatkami: Cookies, Cacao Cookies,Choco Balls, Capuccino Balls, Choco Flakes, Waffle Sticks oraz niesłodkie Crunchy. Desery nie są przesłodzone, chrupiący dodatek skłania do wolniejszego jedzenia,sprzyja delektowaniu się smakiem. Na przerwę w pracy, do kawy, na chęć na coś słodkiego - polecam! Pełnym zestawem smaków dysponują Kauflandy - i tu można "jak w dym". Nie ma ich w większości osiedlowych sklepów, nie znalazłam też w niektórych sieciówkach (Lewiatan, Biedronka). Kupiłam w sugerowanej cenie - 2,49/opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadziaaa
Miałam możliwość spróbować wszystkich smaków monte z dodatkami. Wszystkie dodatki smakują świetnie, jednak że moim ulubionym wariantem jest Choco Balls. Bardzo lubię zjeść sam jogurt, a na sam koniec czekoladowe kuleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się przetestować wszystkie osiem wariantów. Każdy deser przepyszny ale (moim zdaniem) najlepsze to Monte Cherry gorąco polecam :) #momentzmonte Super, przepyszna kampania TRND! Karen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisa86
Jestem po teście monte z dodatkami. Deser jest lekki śmietanko-czekoladowy, mi się podoba że jest osiem wariantów smakowych, naprwdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny temat. :D Jakoś ciężko mi uwierzyć, że faktycznie na tym forum tyle osób rzuciło się do komentowania tego produktu i to w 90% w superlatywach. Praktycznie w jednym stylu wypowiedzi. :D Brzmi jak jakieś wpisy na forum zott, na ich stronie i wtedy mogłabym uwierzyć, że wypowiadają się tam tylko osoby, którym zasmakowało, ale tu? No chyba że jest jakaś akcja firmy i za dodanie komentarza tutaj dostaje się jakieś punkty. :D Nie jadam monte. Wolę sobie kupić jogurt naturalny (patrząc na skład, żeby nie było w nim mleka w proszku. Ma być mleko i żywe kultury bakterii, nic więcej), a jak mam ochotę na chemię, to dolewam nieco polewy czekoladowej (ja dodaję taką kupną polewę do lodów i deserów) i jest pyszne! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolka2
Monte z dodatkami firmy Zott to pyszna mleczna czekoladowo-orzechowa przekąska. Uwielbiam ją ja i cała moja rodzina bo prostu jest wspaniała, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - dla każdego! Występuje w wariantach smakowych. Każdy znajdzie jakiś smak dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena0001
Niezwykłe połączenie mleka, słodkiej czekolady i orzechów laskowych to doskonała propozycja na chwilę przyjemności. Pyszny aksamitny krem zamknięty w dużym 125 gramowym kubeczku za każdym razem dostarcza idealnej porcji radości. Teraz możemy urozmaicić sobie nasze kochane Monte wybierając jeden z ośmiu dodatków, które idealnie pasują do czekoladowo-orzechowego kremu. Monte najbardziej uwielbiają dzieci ale dorosłym też chwila przyjemności się należy. Każdy kto lubi desery Monte znajdzie swoje idealne dodatki z spośród 8 wariantów. Mleczny deser Monte z pysznymi dodatkami jest dostępny w ośmiu wariantach: - Monte Cherry, - Monte Cookies, - Monte Crunchy, - Monte Choco Balls, - Monte Cappucino Balls, - Monte Cacao Cookies, - Monte Choco Flakes, - Monte Waffle Sticks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×