Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona przyznała się że nieraz była brana w hotelach

Polecane posty

Gość gość
Dużo lepszy jest seks 2 + 2 wtedy dochodzi do seksu w obie dziurki. Osobiście lubię gdy jestem tak brana ale również uwielbiam widok kochanki jak wije się pod dwoma k***skami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja by chciala z trzema naraz ostatnio miala jeden wibrator w c*****e drugi w dupci razem z moim czlonkiem bylo cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wyjechaliśmy na miesiąc miodowy w sierpniu spotkaliśmy małżeństwo w naszym wieku szybko się zaprzyjaźniliśmy. Już po trzech dniach wylądowali my wszyscy razem w łóżku. Szaleliśmy całą noc. Był strach po nocy czy nie byli zakażeni bo kochaliśmy się bez gum. Jedna szkoda bo były to z nimi jedyne wakacje bo meszkają daleko od nas. Na szczęście nie byli zakażeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakas kobieta co nie była brana lub nie chciałaby byc w hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś r
Pewnie w dobrych ;) Sex z ukochaną osobą i dodatkowo mężczyzna czy dwoma to z******ta sprawa. Szkoda, że tak ciężko znaleźć ogarniętego kolesia w tych czasach.. Każdy taki obleśny Zwierzak. Gdyby był jakiś młody, zadbany, przystojny to mógłbym wylizać mu k****a ze śluzem mojej dziewczyny. MmmmMmmmMmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo chciałbym wziąć do buzi k****a innego faceta wyjetego z cipki mojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dawalam w hotelach, oczywiscie jak facet mnie krecil. Do tej pory mam dreszczyk jak pomysle jak mnie brali np. od tyłu i w sumie, to na sama mysl bym to powtorzyla. Ale z innym, nie z mężem obecnym:) Jak ktos by mnie zabral do dobrego hotelu, kolacja... to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMgość
Chętnie zabiorę zdecydowaną Panią do dobrego (minimum **** ) hotelu i bezceremonialnie dobiorę się do niej :) Kolacja, śniadanie itp. to "oczywista oczywistość" cytując klasyka :classic_cool: Ja: wysoki szczupły 35 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMgość
e-mail: dm@uk.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.47 miałam przed mężem kilku facetów. Mąż nie miał żadnej dlatego zaproponowała seks grupowy z jego udziałem. Chętnie się zgodził bo nie zdradzam męża. Nie był to seks w hotelu lecz u nas w domu i po informowaliśmy uczestników że chcemy nagrywać na co się zgodzili lecz chcieli również płytkę. Kilka razy mieliśmy taką wspaniałą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty sfrajerzonych, spedalonych facetów w większosci marzacych by inny posowal ich zony a pozniej bedzie placz bo inny, lepszy ciekawszy z wiekszych c***jem :P i lepiej sie ****ajacy.. p***y nie faceci robicy z kobiet k***yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge zabrac chetna ;) ale nie bede sam dwoch trzech facetow i ona :P sa chetne sie sk***ic na maska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMgość
Czyli jak zwykle chętnych brak... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie spotkam się ze zdecydowaną panią na śniadanie ;) podkarpacie, małopolska lover72@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie wygadane suki o grupowym ******iu, widać ze te posty to jakieś cwele pisza podajac sie za kobiety :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak sądzicie że to jacyś cwele? My jedziemy do stałej pary na gościnne występy i wszystko w seksie jest dozwolone. Tak by nie krzywdzić swych połówek. Może też jakiś flustrat będzie zarzucał nieprawdę, lecz to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłem zaproszony do hotelu na seks. Raz był to z małżeństwem i co ciekawe mieli oboje obrączki do tego przed seksem ze mną się namiętnie przytulali całując. Dwa razy byłem z żonami rogaczy które również miały obrączki. Po co je nosicie skoro zdradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś mężatkę ,którą brałem w każdą sobotę od rana do hotelu. Co to był za seks .....mmm .Tak mi się przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski
Czędto zabierałem kochanki do hoteli. Problemem okazuje się łóżko. Często hotele dla wygody zestawiają dwa pojedyncze łóżka. Także najpierw upewnijcie się jakie łóżka oferują. Jak się chce mile wdpominać to nie można oszczędzać. Aha, i ważne jest dobre śniadanie rano. Najlepiej podane do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykam sie z mezatka w ddzien. Maz mysli ze ona jest w pracy . Obraczke nosi mi to nie przeazkadza. A z***boscie jest wtedy gdy mezus zadzwoni wtedy zawsze w nia wchodze albo podaje malego do ust przy telefonie a ona czasami go musnie jezykiem . A mezus nieswiadomy.:)) Ale jak nie umie dovodzic to jest rogaczem. A pozniej caluje a przed 30 minutami goscil tam moj k***s i sie spuscilem. Pozdrawiam rogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na jakiś czas mąż mnie zabiera i sam wszystko organizuje. Zawsze wiąże się to z przebierankami i jakimiś scenkami do odegrania. W domu hm nie jest to do końca możliwe bo mamy małe dzieci, więc taka noc w hotelu bez napinki ze ktoś wejdzie czy przerwie to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś zabierałem mężatkę do hotelu w soboty. Pewnie jestem zboczony, ale bardzo mnie kręciło gdy przychodziła po porannym seksie z mężem. Spuszczał się w jej cipkę, a ja ją wylizywałem, a potem zalewałem ją świeżą spermą. Ona też to uwielbiała. Tej kochanki już dawno nie mam, ale nadal mam takie fantazje. Może tu znajdę chętną i zboczoną mężatkę... ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie fantazje dzieci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona też umawiała się na seks za pieniądze w hotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też zna smak seksu w hotelach, często wyjeżdża i tam ją koledzy ujeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez miala przyjemnosc w hotelu z dwoma facetami nawet mialem fim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wymiana zdjec zon co lubia w hotelach sie pieprzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona często umawia się na bzykanie z szefem w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×