Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina96massi

Ślub z Obcokrajowcem.. Pomocy

Polecane posty

Hm.. Babo.. Twoja inteligencja wprawia mnie w zdumienie.. Może ja zgłupiałam z powodu zakochania.. Lecz ty widzę posiadasz ten dar od zawsze.. Nie Tobie oceniać.. Jesteś jedną z osób zatrzymaną w średniowieczu, nie wiedzącą,że ludzie na całym świecie się zmieniają.. Gdzie są moi rodzice? Są wraz ze mną i szukają rozwiązania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda i naiwna. Powie pare ochów i achów i juz kisiel w gaciach i ślub. Niech on załatwia, jak mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jesteś zła, że każdy pisze takie rzeczy, ale kiedyś wspomnisz wszystkie te słowa ze łzami w oczach. Owszem, nie każdy jest taki sam, ale może bądz z nim najpierw a dopiero pózniej ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Algieria to 3 swiat tam nie ma prawa, pozbawia cie wszystkiego. A twoi rodzice jeszcze glupsi albo chca sie ciebie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jedz tam, zobaczysz jak długo będziesz szczęśliwa ;) Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz, szerokiej drogi i nie wracaj, zreszta oni juz cie nie puszcza i bedziesz zmuszona dawac doopy a on bedzie na tobie zarabial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Algeria. Bylam w Maroku 3 razy i juz mi sie odechcialo, co dopiero ten kraj. Kochana my nie zyczymy Ci zle, uwierz mi. Po prostu sama skazujesz sie na meczarnie. Zaden zwiazek nie jest idealny i jak bedziesz troszke starasza zrozumiesz. Trzeba byc przygotowanym na wszystkie, nawet najgorsze mozliwosci. W Polsce zawsze ktos Ci pomoze a w Algerii? Z muzułmańska religiia, tradycja. Nie nieszcz sobir życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupiutka jestes jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno weź się lepiej ogarnij. Po ślubie będzie Cie lał i nie będziesz miała nic do gadania. Nie zrozumiem kobiet, które lecą na ciapatych gnoi i to zwłaszcza w obecnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast nie rozumiem kobiet które lecą na zaściankowych, prymitywnych, zakompleksionych Polaczków. Kompleksy za wami drodzy Panowie przemawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadaj sobie pytanie czy jesteś pewna na 100% tego co chcesz zrobić. Uwierz,ze nie piszę tego z nienawiści. Po prostu zbyt dużo było podobnych przypadków do Twojego i oby nie skończyło sie to tak jak w ich większości. Tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob co chcesz tylko nie sciagaj nam do PL tego bezowego brudasa. Jedz ty do niego bo predzej sie otrzasniesz z tej milosci jak poznasz z bliska co oni potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,ale wszystkie te wpisy to prawda. Jedne mniej dobitnie napisane,inne bardziej ale prawdziwe. Nikt nie pisze tego z nienawiści,ale związki z ludźmi,którzy od małego mają wpajane co innego do głów niż my nie mają racji bytu. Nie znamy przecież Twojego partnera,ale sama tradycja tego kraju i to jak się różnimy powinno dać Ci do myślenia. Czy takiego wlasnie zycia chcesz? Na poczatku wszystko jest ładnie i pięknie. Nie ważne czy to z Polakiem, Algierczykiem czy facetem innej narodowości,potem faza zauroczenia mija i zaczyna sie prawdziwe życie,które nie zawsze będzie tak kolorowe Nikt za Ciebie życia nie przeżyje i zrobisz oczywiście co będziesz chciala,ale ja bym byla bardzo rozważna na Twoim miejscu i zastanowiłabym się dziesięć razy zanim podjęłabym taka decyzje. Jesteś jeszcze młoda,moze zaczekaj z decyzja o ślubie,dowiedz sie wiecej,obserwuj. Taka jest moja rada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie jesteś jeszcze młoda. Ja mam męża z Tunezji, tez na początku wielka miłość, chcieliśmy szybko slub wziąć. Z tym, ze my jestesmy starsi od Was, on mieszkał w Pl jak sie poznaliśmy. Dobrze, ze nie pobraliśmy sie zbyt szybko, bo nie znaliśmy się na poczatku tak dobrze. próbuj ściagnąć go na umowę o pracę, tak jak wielu z nich tu pracuje. Wtedy pomieszkacie ze sobą, dobrze się poznacie. nam wiele takich mieszanych par, naprawdę bardzo wiele, bo w takim środowisku się obracam. Wszyscy, którzy zbyt pchopnie podjęli decyzje i wzięli slub rozstali się, więc o czymś to świadczy. Nie trać głowy i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym wypadku nie sprowadzaj nam go tutaj. My nie chcemy tego typu podludzi z mentalnoscia zabobonu islamskiego. Precz stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i weź pod uwagę, że jak on tu przyjedzie, a to młody chłopak, bo tak naprawdę męzyźni w tych krajach często późno żenia się, to będzie chciał zaznać Europy, bawić się i korzystać, napewno nie będzie romantycznych kolacyjek sam na sam, będzie chciał iśc do klubu. Byłam w kraju męża i wierz mi- z mojej strony to zaden rasizm, poznaję kulturę tamtych stron od kilku lat, znam wiele osób z krajów arabskich. Sa historie dobre i złe, on nie mieszka tu, nie znasz go, w tej chwili to dla Ciebie obcy człowiek. Jak amcie być razem to odwleczenie slubu Wam nei przeszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie widzialaś chłopaka na żywo, nie znasz jego kultury i pytasz o ceremonię i planujesz ślub to dla mnie znaczy jedno- jesteś za młoda i nie masz pojecia o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaAmar
Hej, i jak tam sprawy się mają po tych kilku miesiącach? jeśli jesteś wciąż zainteresowana procedurami i życiem w Algierii to chętnie Ci opowiem. Mam męża algierczyka, mieszkałam w Algierii ponad rok i mnie nie zjedli, więc jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy test arabskiej "miłości" - powiedz mu że po ślubie nie on do Europy, tylko ty do jego Pierdziszewa. 98 na 100 w tym momencie cudownie się odkochuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×