Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ból jak na okres 27 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość gość

witam dziewczyny. Od kilku dni pobolewa mnie brzuch jak na okres. Jest to bardzo nieprzyjemne i niepokojące. Brzuch chyba nie twardnieje przy tym ale ten ból bardzo mnie martwi. Czy któraś z was doświadczyła podobnego bólu na tym etapie ciąży? Czy to mogą być skurcze braxtona-hicksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno bolec!!! Ja bym pojechała do lekarza albo ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza! Nie chce cię martwić ale u mnie takie bóle oznaczały zbliżający sie poród. Tyle ze sie pojawiły w 37 tc, do tego bliźniaczej wiec mi jej nie podtrzymywali. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ale sprawdź to puki nie bedzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz na ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze po 2 dniach rano stwierdziłam ze jestem bardziej mokra w szpitalu okazało sie ze to sączą sie wody... Szczęście ze byłam taka przewrażliwiona bo by mogło dojść do tragedii... A położna jak do niej dzwoniłam to to zlekceważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 tydzień to chyba za wcześnie na takie bóle, miałam takie niby skurcze, ale od 38tc. Ja bym zadzwoniła do swojego lekarza, a on pewnie kazałby jechać do szpitala. Nie martw sie, pewnie skonczy sie kroplówką z magnezem, jednak nie lekceważ tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu mialam usg i dziecko bylo nozkami do dolu ulozone wiec to chyba nie przedwczesny porod? Macica byla etedy twarda, szyjka 2.5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułożenie dziecka o niczym nie świadczy moi do końca byli ułożeni w poprzek mimo ze wody mi sie sączyły, a skurcze były bardzo słabe aż do końca. Tak jak pisałam nawet sie nie zorientowałam ze to wody... Zreszta zrobisz jak uważasz ale pamiętaj ze lepiej pojechać do lekarza dwa razy za często niż raz za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyjka 2,5 to krótka. Ja miałam szyjke 4,0 na tym etapie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 mm czy raczej cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 milimetra to już poród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyjka czy polozenie o niczym nie swiadcza, takie bole 'miesiączkowe' to skurcze i nie powiemy Ci czym są spowodowane. Moze to tylko macica cwiczy, a może zaczyna sie dziac coś złego. Ja tez unikalam szpitala jak ognia, nie poszlam w 5tc przy plamieniu tylko lezalam w domu, ale z bolem jak miesiaczkowym w 27tc to bym pojechala zaraz. Na patologii duzo dziewczyn mialo takie cos i konczylo się kroplowka z magnezem przez 3 dni i do domu, wiec nie boj sie, ale lepiej pojedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanalr szyjki 32mm, kanał zamknięty. Lekarz powiedzial ze to okej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Witam. Aktualnie jestem w 27 tygodniu ciąży, od kilku dni ból brzucha ipleców przypominający zbliżającą się miesiączkę. Czy to normalne czy zgłosić się na IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Anastazja napisał:

Witam. Aktualnie jestem w 27 tygodniu ciąży, od kilku dni ból brzucha ipleców przypominający zbliżającą się miesiączkę. Czy to normalne czy zgłosić się na IP?

Jeśli pojawią się silne bolesne skurcze, lub krwawienie, plamienie to koniecznie. Czasami taki  ból może pojawiać się w ciąży, macica się rozciąga itd, połóż się, sproboj pomasowac ale jeśli czujesz niepokój to zgłoś się na pogotowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×