Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość digital0808

Jak poprawić jakość swojej cery?

Polecane posty

Gość gość
Korzystanie z sauny ma więc wiele zalet dla urody, przede wszystkim wyglądu skóry: 1. gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum – dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry; 2. z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobieg zatrzymywaniu wody i puchnięciu; 3. tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona; 4. skóra staje się gładka; 5. organizm wolniej się starzeje; 6. wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyny; 7. dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane; 8. zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po ciężkim i stresującym tygodniu warto więc znaleźć wolną chwilę na wizytę w saunie. Na takim zabiegu bardzo skorzysta nasze ciało i skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mogę korzystać z sauny z powodu popękanych naczynek, żylaków i choroby serca. Myślę, że jest wiele takich osób jak ja. Własnie jestem w trakcie zabiegów łagodzących moją wrażliwą i wiecznie czerwoną skórę, już widzę ogromną poprawę, a przede mną jeszcze 3 zabiegi. Dużo pomogły mi też kosmetyki, które dobrała dla mnie kosmetolog. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działają maseczki na twarz i dekolt, ja stosuje systematycznie ale nie kupuję sklepowych tylko robię domowym sposobem albo z "babcinych" przepisów albo szukam w necie np tutaj http://blog.miody-huzar.pl/zdrowie-i-uroda/15-miod-naturalne-piekno-proste-przepisy-na-maseczki-z-miodem.html#sthash.e5akNZZm.dpbs na blogu jest kilka fajnych już sprawdzonych przeze mnie przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelkowaaaa
Miałam pryszcze i wiem jak to jest. Sporo czasu nie wiedziałam jak mam się tego pozbyć. W końcu znalazłam na to sposób, zamówiłam sobie suplement diety iqface, efekt powalający. A cena też przystępna, ja akurat dostałam je po obniżce i myślę, że jak się dobrze poszuka to można je dostac w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co bym zrobiła to wizyta u dermatologa, a nastepnie przerzucenie się na eko kosmetyki do pielęgnacji i minerały do makijażu. Szczególnie polecam ci everyday minerals, ale one są ciężko dostępne. Zawsze możesz poszukać w stakich sklepach jak np. www.biomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja załozylam aparat stały u dr Iwony Gnach-Olejniczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMojra
Zgadza się co do skuteczności iqface, sama stosowałam ten środek ponad pół roku temu. Trądziku sie pozbyłam i nie mam z nim najmniejszych problemów do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bardzo ważne jest oczyszczanie. Lubię wszelkie panki, żele i płyny micelarne. Najlepszy płyn jaki miałam to taki z Biodermy Senibio, a z żeli bardzo lubię taki z bielendy, expert czystej skóry. Po nich mam gładziutką i oczyszczoną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję przerzucić się na dermokosmetyki. Najlepiej certyfikowane, ekologiczne, bez sztucznych dodatków. Ważna jest też zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
jak masz spore niedoskonałości skóry to możesz też spróbować użyć podkłądu vichy dermablend korekta 3D naprawde świenie radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami, u mnie kryje nawe te najbardziej szpeczące krostki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!! przestań spp4amować tym góownoblendem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień pielęgnację, najwidoczniej obecna ci nie do końca służy. Polecam zainteresowanie się kosmetykami naturalnymi, zaręczam że szybko zobaczysz różnicę. Mogę ci polecic mój ulubiony krem: http://www.biomania.pl/kosmetyki-do-twarzy/236-balm-balm-rozany-balsam-do-twarzy-30-ml.html A i zamiast wycierać ręcznikiem po myciu, używaj chusteczek higienicznych - niby nic, a zmiana duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprobuj algi morskie od bielendy :) ja mialam dosc suchą i taką jakkos dziwnie cienką skore na twarzy, a teraz juz jest ok- miekka i grubsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniczka009
Czasami najprostsze sposoby są najlepsze i najszybciej pomagają. Ja mogę tylko przyklepać, że IQface szybko pomaga i usuwa pryszcze. A cena w porównaniu do leczenia dermatologicznego jest naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kosmetyki naturalne i roślinne, najlepiej kupowane w aptekach, ja teraz zainwestowałam w serię rosyjskich kosmetyków pielęgnacyjnych i bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura górą
Karinka ja też jestem jak najbardziej za naturalnymi kosmetykami. Nawet peeling sobie sama robię z miodu i cukru. Ale to też nie na wszystko pomaga, na trądzik przyznam, że pomógł mi akurat IQface. Ale jest też z samych naturalnych składników, więc mam czyste sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta ma bardzo duży wpływ na stan skóry. Pijcie dużo wody i nie jedzcie przetworzonych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła sauna do twarzy. Bardzo pomaga we wchłanianiu kremów. To moje remedium na problemy z suchą skórą. Mam model od Panasonic, działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd cery poprawisz udając się do dobrego kosmetologa, który odebi stan Twojej skóry, dobierze kosmetyki i zabiegi. Polecam kosmetolog Izabelę z Poznania z salonu Beauty Premium :) Od pół roku jestem jej stałą klientką. Mam teraz gładką skórę, bez przebarwień, zaskórników i z minimalną ilością zmarszczek. Czuję się o wiele bardziej atrakcyjna niż kiedyś i często słyszę komolementy od znajomych, że mam ładną cerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same kremy nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stabs
Kremy dają, tylko trzeba mieć dobre kremy. Ja mogę polecić serię Hydro&Dry Control Efektimy. Cena niska a jakość doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka29981
Trzeba zmienić swoje kosmetyki z chemią na naturalne, które są rewelacyjne i bezpieczne. Warto dojrzeć do tego, żeby zmienić swoje życie. Dla mnie najlepsze są Arbonne. Sprawdzają się super. Cena można niektórych przerazić, ale czytam właśnie tutaj http://www.rekowska.com , że konsultantki mają 35% zniżki. Sama się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosować kosmetyki o prostych, krótkich składach, które nie uczulą i nie podrażnią cery, a przy cerze trądzikowej, takich które będą powodowały szybsze gojenie się trądziku, ale też nie wysuszą skóry na wiór. Moim faworytem przy cerze trądzikowej jest seria Insta Perfect od Bielendy, szczególnie lubię z niej bibułki matujące, które mam zawsze przy sobie w torebce, bo fajnie odświeżają nie rujnując makijażu. Dobry jest też żel-peeling myjący, bo głęboko oczyszcza i zmniejsza widoczność porów, ale nie wysusza skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Arbonne!!! Kosmetyki Arbonne nie są naturalne, bo zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mogę potwierdzić. Peelingi cukrowe to chyba dla mojej skóry najlepszy środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×