Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GRoller

Dziennik Izotek

Polecane posty

Witam chciałem poprowadzić dziennik z moimi zmaganiami z Izotekiem , mam 16 lat z 70-80 kg warze . Bawię się z trądzikiem od chyba 4 kl podstawówki lecz wtedy nie bylo sensu nawet chodzić do dermatologa bo były to prawie nie widoczne zmieny.W 2 gim zacząlem chodzic do dermatologa brałem wszystko co mialo mi pomóc antybiotyki maście i wgl nic nie działało no to teraz czas na izotek oczywiście zmieniałem chyba z 3 razy dermatologa bo tamci nic nie robili nawet chodzilem do jednej prywatnie o ktorą pytałem się co sądzi na temat Izoteku powiediała ze to zły pomysł i dała mi ANTYBIOTYKI... I też mówiła że izotek jest powyżej 20 lat dopiero dobrym rozwiązaniem a co czytałem to izotek jest od 12 roku życie już normalnie mozna. Wiec bawie sie z tradzikiem już długo ale lecze go z 3-4 lata. Oczywiście badania przeszły oprawnie czyli moge brac izotek . ;) Biorę go codziennie po 2 tabletki. ------10 dzień---- Dzisiaj jest mój 10 dzień w którym biorę Izotek. Pisze dopiero teraz gdyż wcześniej nie było potrzeby żadnej gdyż nic się nie działo przez pierwszy tydzien krosty jakby wyblakły i znikły ale teraz to jest masakra wyszedł mi jeden Duży na czole i wygladam jak jednorożec xD na nosie ale tak w kącie i cdzięki bogu go nie widac oraz na brodzie dzieki bogu go tez nie widac xD.Słyszalem ze bedzie gorzej na początku i jokoś togo sie nie boje narazie ;). narazie nie mam suchej skóry na twardzy tylko czuje tak jakby usta były "papierowe ". Używam na usta tej pomatki gratisowej na na twarz i ogolnie to CETAPHIL. Mam też kilka pytan bo na prawym policzku wystepuje mi teraz wicej krost niz na lewym na lewym prawie wogole nie ma moze to czymś skutkowac ? Np bo ja śpie na prawej stronie. i 2 pytanie czy ktoś wie po jakim czasie miej wiecej beda mi te ropne znikać ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----12dzień----- Coraz bardziej suche ale tez coraz większy wysyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---13dzień--- Wargi mnie zaczynaja piec i czuje jakbym mial zajady. ;/ a tak to po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----14dzień-- Pękły mnie wargi i mocno pieczą oraz jest dużo wągrów. Bez pomati ani rusz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×