Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Poradzicie proszę co kupić na prezent dla siostry na 50 urodziny.Zaznaczam,ze jestem zwolennikiem praktycznych prezentów .Zadnych kiczowatych figurek ,sztucznych bukietów,kryształów ,pościeli ,czy kubków z nadrukiem.Moze któraś z was może mi coś doradzić proszę...Dziękuje z góry i życzę miłej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 50 urodziny, a więc wypada dać jakiś lepszy prezent, a więc może jakiś pobyt w spa? karnet na jakieś zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ma to polecam tableta. Kupiłam mamie jak przechodziła na emeryturę i jest zachwycona. Jak sama stwierdziła odkąd ma tableta nie włącza juz laptopa. A ponieważ też kupuję tylko praktyczne prezenty to kupiłam tez zestaw garnków stone, a palenia jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech to bedzie prezent tylko dla niej- moze zabierz ją gdzieś i razem spędzcie fajnie dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mieszkam niestety w Polsce ...nie mam pojecia niestety gdzie jest jakiś dobry gabinet lub salon.przyjedziemy na ostatnia chwile w sobotę i od razu na imprezę .Chcialabym coś kupić u mnie....( w Niemczech ) A co myślicie o porządnym zegarku ( ona nigdy nie miała naprawdę porządnego zegarka) , lub jakaś super torebkę skórzana ,wypada...ale czy trafie w jej gust jest może coś na topie teraz w Polsce dla pan w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziękuje ...teblet to fajny pomysł ,ale ona już ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy lubi nosić zegarek. Skórzana torebka dużo lepiej, może jakaś klasyczna, czarna, średniej wielkości czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście lampki na biurko to tez fajny pomysł .np...bankierki są cudne i takie tradycyjne...Moja siostra niestety nie posiada w domu własnego biurka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś o siostrze, czym się zajmuje, jakie ma hobby, wiesz tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zegarek nosi zawsze... I właśnie mnie to zawsze raziło ...bo przeważnie miała " jakiś tam " i nosiła go do ogródka i do pracy nic ciekawego...są jakieś teraz w Polsce na topie...nie wiem np...dkny,fossil ,festina ,Casio,esprit...z kamyczkami czy tradycyjny?metalowy czy pasek skórzany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, to calkiem inna sytuacja. Torebka jak najbardziej, zegarek tez. Zalezy też co ona robi, czym zajmuje sie na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat zegarków się nie wypowiem, nie noszę, nie lubię. Ale raczej postawiłabym na klasykę bez świecidełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest urzędnikiem pracuje na kierowniczym stanowisku,ale to taka tradycyjna matka Polka myśli o wszystkich ,a na końcu o sobie.Nigdy nie przykładała uwagi do markowych ciuchów i rzeczy ....praktycznie nosi to co ja jej oddaje ...Lubi...kocha ...dobry alkohol i fajeczke ..ale na 50 dla kobiety cygaro i dobry trunek - nie tego nie zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka twoim zdaniem to co .?Podpowiedz proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To torebka klasyczna bez zbędnych bajerów, mieszcząca A4 będzie dobrym prezentem, zegarek tez jest ok, ale tu nie pomogę. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć kasy na prezent, ale torebki korsa są na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może jakiś bon do sklepu, żeby poszła i mogła sobie kupić co tylko zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak torebki korsa są super ,kocham ta mięciutka skore.Format myśle ,ze właśnie A 4 tez byłby ok .Cenowo na 50 myśle ,ze byłoby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamczasu w Polsce na chodzenie po sklepach ....także bon niestety w mojej sytuacji raczej nie .Ale ogólnie to tez fajny pomysł.A wypada dać gotówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada, ale to siostra więc pieniądze może włóż do jakiegoś fajnego, skorzanego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to kolejny dobry pomysł .Portfel z gotówka ,mogłabym np.specjalnie włożyć euro w banknotach po 10 euro żeby wyglądało na więcej-:)Euro może sobie pózniej sprzedać lub zaoszczędzić .Tylko mam obawy czy ona gotówkę napewno zatrzyma dla siebie ,znając ja to pewnie odda " potrzebującym " dzieciom ( swoim) a sobie nic nie kupi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli siostra to matka polka i nie myśli o sobie to raczej kasy nie wyda na torebkę za kilka stówek... ja kupiłabym prezent, nie dawała kasy. Jeżeli pracuje na kierowniczym stanowisku to wypada jak najbardziej i torebkę i zegarek. Ja osobiście polecałabym coś "lepszego" - może zegarek szwajcarski albo biżuteryjny np. srebrny jeżeli lubi i nosi srebro? torebka może być po prostu klasyczna - czarna, skórzana, bez bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz racje ,właśnie zawsze mnie to raziło ...jej byle jaki zegarek ,a obsługuje poważnych klientów i robi duże przetargi ....ja osobiście w urzędach mam takiego "fioła" ze zwracam uwagę na ręce urzędników i zegarek-;(Muszę popatrzeć może znajdę jakiś fajny srebrny zegarek ,lub torebkę w czarnym kolorze z krosa ,podobają mi się te pomysły dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na 50 urodziny znajomego kupiłam właśnie zegarek a na wewnętrznej stronie tarczy wygrawerowałam dedykację. " Na pamiątkę 50-tych urodzin i data, taka kiedy przypadają te urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz modne są zegarki w kolorze złota ale to już kwestia upodobań. Srebro też będzie klasyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pościel jest praktyczna. Dobra pościel nie jest byle czym. Lampka tez fajna. Co do torebki, czy zegarka, to jeśli znasz jej gust. Ogólnie wiele osób lubi takie prezenty. Ja sobie nie wyobrażam takiego czegoś dostać, bo jak widzę co jest w sklepach, co jest modne i porównam to z tym, co mi się podoba, to niestety różnica jest diametralna. Ale taka lampka, pościel, obrus, obraz (jeśli lubi), szal, apaszkę to można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel można kupić, ale najpierw trzeba znać wymiary. Dostałam kilka razy pościel o wymiarach 160×200, a mam kołdrę 200×200. Cóż nie skorzystałam z prezentu. Z obrusem tez można zrobić podobną wtope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie chciałabym dostać pościeli na moje urodziny.Posciel musi mi się podobać ,abym czuła się komfortowo.Dobieram pościel do koloru mojej sypialni ...magnolii.Posciele są rożne ,jeden lubi flanelowa, frote ,satynę ,korę ,jedwab i weź tu się zdecyduj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł z wygrawerowaniem ,teraz zadko się to robi..a kiedyś o wiele cześciej .Fajnie było mieć pózniej takie pamiątki w rodzinie...dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×