Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny może ma któraś z was pomysł na jakiś dodatkowy śmieszny,zabawny prezent.Moja córka np.na 18 dostała wiaderko do piaskownicy z łopatka i sitkiem ,w wiaderku był piasek wymieszany z drobnymi pieniazkami .Musiala przesiać piasek aby oddzielić pieniążki od piasku.Bylo zabawnie...Coś w tym rodzaju podpowiedzcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem zwolenniczką wyszukanych trunków i również typem matki polki,zapewniam Cię e cała kasa pójdzie na dzieci,a jak kupisz porządna kobieca torebkę czy zegarek to da córce. Kiedy ja mam urodziny zawsze chcę dostac mój ulubiony likier lub whisky,marzyło mi sie takie wielkie 5 l w ozdobnej butli ,a tu pudło ,zawsze dostaję jakieś mega praktyczne rzeczy typu portfel,komórka, zestaw pościeli ,brrr. Kasę rzecz jasna daję synom,a rzeczy praktyczne jesli nie przypadna mi do gustu wystawiam na allegro i kase przeznaczam na dzieci. Tylko super trunek albo karnet tudziez bon do sklepu/spa/kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje...mam właśnie takie obawy ma córkę 25 lat :-) muszę to wszystko dobrze przemyśleć bardzo bym chciała aby szczerze się ucieszyła widząc prezent odemnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×