Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dylemat moralny

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wyglada tak: jestem wolny i spotykam sie z kilkoma kobietami w wiadomym celu. Kazda z nich wie, ze to luźne spotkania w celu miłego spędzania czasu. Zero płaczu. Ale pojawiła sie kandydatka na partnerkę. Wczesna kandydatka. Jesteśmy na dobrej drodze do pierwszej randki. Utrzymujemy kontakt poprzez pewien portal. I tu pytanie, czy w takiej sytuacji powinienem przerwać te seks spotkania, czy nie ma problemu dopóki sie nie spotkamy z kandydatka? A moze i pierwsze spotkanie nie oznacza zwiazku, wiec to nie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze spotkanie związku NIGDY nie oznacza bo jeśli kogoś chcesz poważnie traktować, to starasz się go poznać. A ty walisz te kobiety w ich dziury i nie myślisz poważnie, więc o czym tu chcesz rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinia straszna z Ciebie. Zreszto jesteś taką samą świnią jak większość facetów w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dupkiem bez honoru i zasad więc lepiej zostaw tamtą dziewczynę w spokoju, bo tylko ją skrzywdzisz. I dalej sobie ****aj kilka na raz bez zobowiązań, bo to ci najlepiej wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:44 - nie rozumiem w czym problem? Kazda z tych kobiet tez jest zainteresowana tylko seksem i miłym, lecz krótkim spotkaniem. Nikt nikogo nie krzywdzi. I aby tak było dalej to właśnie zacząłem sie zastanawiać nad rozwojem sytuacji z NOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wszystkie wiedzą, że nie są jedynymi z którymi się spotykasz na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież co druga laska robi dokładnie tak samo, umawiają się na randki, szukają partnera, a bzykają się w tym samym czasie z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przerywaj tych spotkań na seks bo ta nowa może ci tego seksu prędko nie dać, a jak się dowie o innych, to pewnie nie będzie cię chciała znać, a może też chce tylko krótkich spotkań na seks. Kto to wie? Sumując: po co ci "nowa", jak ze starymi jest bezszmerowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bym się śmiała, gdyby się okazało, że Ci na tej nowej będzie zależało tak mocno, że zerwiesz z tamtymi, a ta Nowa przyprawiałaby Ci rogi za plecami, czyli potraktowała Ciebie tak jak Ty traktujesz te biedne dziewczyny. Zasłużyłbyś sobie na to w pełni i nie mógłbyś mieć do niej i to żadnych pretensji hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech tak się stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:54 - zlota rada ;) Ale wiesz jaka jest roznica pomiędzy seksem bez zobowiązań, a seksem z uczuć? W pierwszym przypadku masz ochotę wyjsc zaraz po, a w drugim zostać do rana :) Szukanie zwiazku idzie mi słabo, wiec nie rezygnuje z przyjemności. Ale zależy mi na prawdziwych uczuciach i cos sie jawi. Problem jest taki: pierwsze spotkanie z Nowa wisi w powietrzu. Czy to juz czas, by zrezygnować z innych przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:05 - po pierwsze tradycyjny apel o czytanie ze zrozumieniem. Żadna z nich nie jest pokrzywdzona. Układ jest jasny. Po drugie, witamy na planecie Ziemia! Jakie biedne dziewczyny? Jedna to studentka z chłopakiem od 3 lat, kolejna mezatka od 8 lat, a trzecia ma partnera od kilku lat. To nie przedszkole. Kazdy wie co robi. Chce juz jednak sie ustatkować. I zastanawiam sie od ktorego momentu znajomosci z Nowa byłbym wobec niej nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chce juz jednak sie ustatkować. I zastanawiam sie od ktorego momentu znajomosci z Nowa byłbym wobec niej nie w porządku." Nie rozumiem po co ci "ustatkowanie"? Tak naprawdę oboje wiemy, że przyzwyczajenie weźmie górę nad nową. Sam mam z tym dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak grzeszysz wiec nie zaznasz miłości cudzolozniku. To już lepsza masturbacja niż robienie tego z kilkoma osobami naraz, chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje imię kanalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jacy wszyscy koscielni ;) Pytanie co robią księża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym zadowolona nie byla jakbym sie dowiedziala,ze facet kreci z kilkoma..nawet jak to jest nic nie znaczace dla niego to dla mnie to ma znaczenie wiec lepiej z nimi zerwij,skoro nic nie znaczą a ta nowa tak albo sam ją zapytaj co o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo kolego. Dymaj je wszystkie i nawet sie nie zastanawiaj. One na to zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja marna. dylemat masz bez wątpienia i radzę poszukać mózgu bo zaginął na amen, autorzyno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mózg zaginął w kroczu laluni,ale bieda ale bieda ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam uważam że jeśli te kobiety seksują się z tobą dobrowolnie to ja nie widzę problemu.dają same więc korzystaj .a pisze kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zakończony. Autorzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stukasz się bez z wszystkim co spotkasz po drodze, i ty masz dylemat moralny? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu Nowa i moralności. Ty postępując tak jak postępujesz nie masz moralności w ogóle człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to była prowokacja. A wy ciemnoty dałyście się nabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×