Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

Córka bratowej to dzikus

Polecane posty

Gość gość
Ale ty Agata to masz problem z tą bratowa non stop. Ja byłam smiala, jak twoja corka, uczylam sie ok, skonczylam ok studia i teraz mam prace taką za średnią krajową, zle nie jest. Za to moja mlodsza siostra byla nieśmiała, skonczyla bardzo trudne studia, a teraz robi super kariere za pare moich średnich krajowych a ma dopiero 26lat. I co i jej nie zazdroszczę tylko podziwiam. A ty tej swojej bratowej to nie wiem albo zazdroscisz albo wyjatkowo nie lubisz. Nie rozumiem ludzi, ktorzy zeby sie dowartościować musza sie do "gorszych" ich zdaniem porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agato szmato wygadana jest jak i Ty,ale co z tego jak pieprzy od rzeczy, tak jak jej mamusia, lepiej milczeć niż samemu się ośmieszać, tępa jesteś to masz i dziecko tępe. Córka bratowej przy Twojej to pewnie geniusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dz*iwką też będzie po Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak lgnie do obcych to uważaj żeby czasami z jakimś pedofilem na placu zabaw za lizakiem nie poszła w krzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Najlepsze to jest to stwierdzenie... Córka bratowej :) Nie córka brata, nie moja bratanica, nie po imieniu tylko to jest córka bratowej, kobiety obcej więc i dziecko obce, masakra. Nie każdy lubi latać po znajomych, i po sklepach niektórzy lubią spędzać czas w rodzinnym osobistym gronie i cieszyć się sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czym się szczycisz? Mężem nie dorajda z obiema lewymi łapami? Twój kloniasty szczoch szczy do kibla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cisza projekt skończył prace a wy głupie się produkujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja to do wszystkich podchodzi w gościach uśmiecha sie , gada , bawi się ładnie czy sama czy z dziećmi innymi X Bardzo zle wychowujesz corke. Jak jest taka ufna i otwarta, to kiedys ktos ja porwie, i bedziesz miala za swoje. Wtedy moze przestaniesz zakladac glupie tematy na Kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko twoje dziecko świetnie się rozwija? a to ciekawe, bo jeszcze je nie odpieluchowałaś!!! :D 2 latka szcza dalej w gacie a ty tak piejesz nad nią jakby należała do MENSy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to jeszcze nie 2 latka tylko niecałe 22 miesiące po drugie to skąd możesz wiedzieć czy odpieluchowana czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jakbyś odpieluchowała to już byś mnie gasiła, że dawno bez pieluchy lata, a tak --- wiadomo, szcza dalej, czysta psychologia :) wstyd, żeby twoje "genialne" 2 letnie dziecko szczało dalej w pampki! co z ciebie za matka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Nadii
Hahaha, Agatka198801 co raz bardziej mnie śmieszysz. Córka BRATOWEJ jest jak najbardziej normalna, chyba z Tobą jest coś nie tak, jeśli nazywasz małą dziewczynkę dzikusem. Sama byłam w dzieciństwie nieśmiała i na dobre mi to wyszło. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, że dzieci zbyt śmiałe są niewychowane i denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×