Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto zna to spojrzenie?

Polecane posty

Zrobił wrażenie czyli punkt dla niego;) Ja jeśli domagam się obrazu to zwykle ze względu na to, że czasami mimo woli wyobrażam sobie i chcę skonfrontować z rzeczywistością. Nie każdego chciałam"zobaczyć":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów Imp. Brunet, blondyn czy łysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozzzz co za upierdliwe durne babsko. Fałszywe, puste i egoistyczne. Może detektyw wklei twoja tzipe szloro? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bozzzz co za upierdliwe durne babsko. Fałszywe, puste i egoistyczne. Może detektyw wklei twoja tzipe szloro? y "Bozzzz" "szloro" kolejne znaki rozpoznawcze :D może zaloguj sie już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy brzydkie, brwi jasne,ze ich nie widac, nie ma nad czym sie zastanwiac, ani co podziwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie usuną tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobić wrażenie to nie problem. Gorzej, jak ktoś zrobi wrażenie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna dziewczyna. ładne oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesują mnie wasze recenzje i opinie. Pytanie było inne. A odpowiedzi brak. Ale poczekamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Jak to nie kazdego Sakura chcialas "oblukac"? ;) Wrazenie robi na mnie meskosc (nie mylic z rozporkiem) i charyzma. Czyli "to cos". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A jakas podpowiedz czy pisze czy pisala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych zdjęć które pojawiły się na forum wrzucone przez panów żadna nie przebiła Nieogryzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ppp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zadaję pytanie: czemu oczy? Nie można było cycki wrzucić? Wtedy na pewno bym zgadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Zdjecie oka Nieogryzka bylo bardzo profesjonalnie zrobione, makijaz itd. Podejrzewam, ze nie byla to zwykla fotka. Z tego co pamietam to sie swietnie ubierala i tu punkt dla niej. :) Czemu oczy? Bo w nich jest seks i prawda i osobowosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zgłoszony do usunięcia pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium nie porównuj się do Nieogryzka. Mogłabyś się od niej uczyć, klasy, stylu i GODNOŚC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Imperium nie porównuj się do Nieogryzka. Mogłabyś się od niej uczyć, klasy, stylu i GODNOŚC y zawsze zjada literki i pierdolą sie polskie znaki z innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skłócajcie mojego ulubionego duete Black & White :p Poza tym wszystkie dziewoje ero coś w sobie mają > Jedne oczy , inne usta , uśmiech , cycki Lovciam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieogryzek była zrobiona i dodatkowo foto podretuszowane, a i tak nogi jak u niskiego facia. Widziałeś ty frajerze kobiete na żywo ? Gdyby zmyła tapete to wyglądałaby jak nieupierzony gimbus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej dla niego czy dla Ciebie Androgen? Imperium no właśnie nie każdego. Moja chęć oblukania była proporcjonalna do wrażenia jakie zrobił literkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Jak juz wspomnialam zero poczucia humoru. ;) A co Ty wiesz o mojej klasie, stylu czy watpliwej urodzie-przyznaje miernej skoro sprawi Ci to satysfakcje. ;) Myslisz, ze jak kobieta napisze zerznij mnie zamiast miziaj, ci=pa zamiast szparka i ku=tas zamiast penis to juz nie ma klasy? Oj nie wiem na jakiej planecie zyjesz. :classic_cool: Moze jestem pania w garsonce i bialej koszuli, u ktorej w pelnym skupieniu podpisujesz papierki, a ja Ci uderzam do rytmu serca w biurko czerwonymi pazurami. Wtedy wszyscy robia bledy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieogryzek gdyby szpilki zdieła to jest kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp czytasz się czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam...że nie jestem wymagająca to chęć wyraziłam prawie zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda ma coś ładnego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium Inesso Kobieto z Wachlarzem Złamłam Wiele Serc co Ty ćpałaś? Myślisz, że jak napiszesz o piep..rzeniu i wirtualnym obciaganiu to jesteś seksowna? :-D Tylko piszesz, siedzisz, siedzisz i siedzisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium klasy to Ty nie masz i miec nie bedziesz, chocbys na rzesach stanela.Prostaczka z Ciebie i tyle. I dla jasnosci, nie ja pisalem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty chcesz mu wytłumaczyć jak on pewnie nie miział jeszcze i zauroczył sie w Oleńce z którą nawet słowa nie zamienił na forum, bo odeszła z kimś innym. Chyba wiem kto łazi za Tobą i wylewa na Ciebie swoje fobie i frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Czytam siebie sama, leze z tel na kanapie i chichocze glosno. :D ;) Jesli chodzi o literki i mezczyzn Sakuro to raz sie pomyliam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×