Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwiony22

Czy moja dziewczyna może być w ciąży?

Polecane posty

Gość Zmartwiony22

Dzień dobry! Nie wiem czy pisze w dobrej kategorii forum, więc jak coś to z góry przepraszam.. No to u mnie sytuacja wygląda tak Mojej dziewczynie kończył się okres 15 a 19 się bawiliśmy Nie uprawialismy seksu lecz petting... Wszystko było dobrze oraz bezpiecznie Jednak to mi nie wystarczyło i włożyłem kawałkiem penisa jej do pochwy.. trwało to dosłownie parę sekund.. odrazu opamietalem się żeby założyć gumkę Podczas pettingu jednak nie było wytrysku, ale 2-3 godziny przed zabawami "robiłem sobie dobrze" i wtedy był wytrysk lecz wytarlem go o chusteczke lecz boje się czy mogło jednak coś dostać się.... Więc proszę o odpowiedź czy to możliwe żeby plemniki przeżyły przez 2-3 godziny na penisie? Oraz Czy przez jednorazowe włożenie które trwało bardzo krótko(dosłownie parę sekund) i było tylko kawałkiem włożone jest możliwe zajście w ciążę.. Strasznie się boimy, a do okresu jeszcze dużo czasu Proszę o odpowiedź z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, na 100% nie jest w ciąży. Żeby plemniki mogły dostać się tam gdzie powinny trzeba im pomóc, przenieść je ręką bądź penisem do wewnątrz głęboko. Poza tym plemniki szybko umierają na powietrzu, więc nie ma opcji na ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiony22
Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej będzie mieli 500 zlotych na dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cewce moczowej mogly zostac plemniki i jak wlozyles do pochwy , cos moglo sie dostac ... najpierw zakladaj gume a potem pchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest petting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×