Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole z dziećmi obcokrajowców

Polecane posty

Gość gość

Czy to dobry pomysł oddać dziecko do przedszkola, w którym są dzieci obcokrajowców? Dziecko się rozwinie czy zamknie w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, to nawet lepiej jak dzieci są różnych narodowości. Otwierają się na inną kulturę. Dzieci szybko się aklimatyzują, więc myślę, że nie będzie problemu. W przedszkolu Bajeczka na Bemowie jest angielski w cenie czesnego, więc jeśli jesteś z okolicy, to możesz śmiało do nich uderzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam podobnie - im więcej dzieci z innych krajów, tym lepiej. Maluchy w tym wieku łatwo nawiązują kontakty, nie boją się inności, uczą się jak funkcjonować w takiej grupie. To spory kapitał na przyszłość. Polecam przedszkole Tequesta. Mają dobry poziom języków i generalnie jest to bardzo dobra placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu miałoby się zamknąć w sobie? ;) Może nawet nauczy się trochę innego języka, a to nigdy nie zaszkodzi :) Mój brat bardzo nie chciał uczyć się angielskiego, aż pojawiła się koleżanka cudzoziemka i nagle nauczył się liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam, że najlepiej zapisać dziecko do takiego przedszkola, gdzie będzie się uczyło języka także od innych dzieci. Więc Tequesta może być super miejscem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole Tequesta to przede wszystkim dobrze zarządzana placówka. Fajnie, że o wszystkim można porozmawiać, wnosić swoje uwagi. Dyrektorka jest bardzo życzliwa i otwarta. No i nauka języków od podstaw - to jest naprawdę wartość dodana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, no to super. My rozważaliśmy z mężem Tequestę od września, więc ciesze się, że ta placówka ma dobra opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że im większa różnorodność - tym lepiej. Bardzo dobre jest tez przedszkole Bajeczka. To placówka ze specjalnym programem. Integracyjna. sza tam dzieci zdrowe i dzieci np. z autyzmem. Moja córka bardzo uwrażliwiła się na potrzeby innych dzieci. Stała się bardziej uważna i otwarta. Szanuje inność. Cieszę się, że podjęłam decyzję o zapisaniu jej do tej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko się nie zamknie w kontakcie z zagranicznymi dziećmi, tylko otworzy. dzieci maja mniej blokad niż dorośli. Fajnie, że w Tequeście nie ma żadnych podziałów na dzieci polskie i obce. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że Tequesta to nie jest przedszkole "ideologiczne" tylko sensowna świecka placówka otwarta na wszystkich, na wysokim poziomie. Oby więcej takich miejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez czekamy na miejsce do Tequesty. Bardzo nam się podoba to miejsce, rodzice tez chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie będziecie musieli długo czekać! Słyszałam, że Tequesta otwiera kolejne placówki na Ursynowie i żoliborzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesiea87
Jest to nbardzo dobry sposób. W dzisiejszych czasach kluczem do dobrze płatnej pracy są własnie języki obce. Sama się o tym przekonałam, po o***tym kursie języka niemieckiego w tej szkole językowej http://www.jezykiswiata.pl/ bez problemu znalazłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Ja czekam z niecierpliwością na Tequestę na Żoliborzu, bo na Mokotów mieliśmy daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my czekamy na Tequeste na Ursynowie, bo tam mieszkamy. Na mokotów sie nie dostaliśmy, maja straszne obłożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim posłaliśmy dziecko do przedszkola to wahaliśmy się między integracyjnym, a takim z dziećmi obcokrajowców. W Tequeście właśnie przekonała nas ilość zajęć w ramach czesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my wybraliśmy integracyjną Bajeczkę. Najlepsze przedszkole w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×