Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przebarwienia na twarzy

Polecane posty

Gość gość

Mam bardzo dużo przebarwień na twarzy po ostatnim pobycie w Australii. Co mogę zrobić? Tylko laser wchodzi w rachubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maść z kangura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia - tylko laser Fraxel Dual. W wielu miejscach robią, ale musisz sprawdzić gdzie mają dobry sprzęt. Sprawdzona klinika jest na Bukowińskiej 22A. To jest koło metra Wilanowska. Ja tam robiłam Fraxel, a teraz robię thermolifting. Tylko na konsultację najpierw idź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pojawiły się przebarwienia na skórze wskutek opalania, można zastosować specjalne kremy, które złagodzą te przebarwienia. Sam krem do twarzy może jednak nie wystarczyć, dlatego warto uzupełnić jego działanie i zastosować inne sposoby na przebarwienia, takie jak: peeling chemiczny, mikrodermabrazja czy leczenie laserem. Odsyłam do tekstu: https://portal.abczdrowie.pl/kremy-na-przebarwienia-skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
polecam regularne stosowanie korundu kosmetycznego w peelingu, dokładnie takiego jak ten http://www.topdrogeria.pl/peelingi_3/korund_do_mikrodermabrazji,11471.html, stosuję go od dłuższego czasu i widzę znaczącą poprawę w kondycji skóry twarzy, tylko pamiętaj żeby stosować go w odpowiednich proporcjach bo nie wydaje się, ale to niezły zdzierak!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia najskuteczniejsze będą peelingi chemiczne i laser palomar. Dobre zabiegi maja w WellDermie. I sensowne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bemowie na Bolkowskiej jest fajna Klinika Urody - dam z nimi współpracuje dr Styczeń i on robi właśnie takie cuda z przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi na przebarwienia pomógł właśnie laser. Wczesniej stosowałam różne kremy wybielające, ale to strata czasu. Dobrze ci zrobią laserowe usuwanie przebarwień w Klinice Krajewskiego. Miejsce poleciła mi koleżanka i ja podaję dalej - bo sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci WellDerm. To klinika także dermatologiczna, o problemach skóry wiedza wszystko!!!! Miałam brzydkie przebarwienia na twarzy i ramionach. Wiedza jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MurderSheWrote
Na mnie fajnie podziałały krem i tonik White&Beauty Floslek. Po ostatnim lecie wszystko usunęły, albo prawie usunęły. teraz wcieram od razu, jak tylko pojawiło się cieplejsze słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MessMess
Jest taki fajny krem i serum White Light od Alqvimia. Nie tylko sprawia, że znikają, ale też pięknie nawilża skórę. Moja skóra jest tak cudna jak u mojego 5 letniego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser, peelingi i pewnie jest jeszcze kilka rozwiązań. Polecam konsultacje u dr. Agnieszki Bliżanowskiej, to świetna ekspertka i doskonała dermatolog. Z pewnością dobrze doradzi i pomoże wybrać odpowiedni zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make it Rain
Na mnie podziałał tonik white&beauty od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoje przebarwienia chodziłam ostatnio na serie kwasów to troche mi rozjasniło cere, ale mialam ja bardzoz wysuszona to stosowałam bodajze algi morskie krem nawilzajacy. Wiem, że usunac przebarwienia mozna jeszcze serum z witamina C ale sama nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sprobuj najpierw jakichs kremow rozjasniajacych? sporo przebarwien znika z uplywem czasu, wskutek codziennego mycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybierz się do dobrego gabinetu, gdzie wykonują specjalistyczne zabiegi na tego rodzaju przebarwienia. Ja chodzę do http://www.vanitydayspa.pl/ i stan mojej cery jest znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Vivien
Oprócz lasera świetne efekty na przebarwienia dają peelingi chemiczne. Oczywiście w przypadku kwasów należy dobrać odpowiednie pH no i oczywiście odpowiedni rodzaj. Fajnie tu sprawdza się TCA lub fenol, a także kwas azelainwy. Poza zabiegami kosmetycznymi/dermatologicznymi warto do codziennej pielęgnacji dołączyć kosmetyki z arbutyną, kwasem kojowym, pochodnymi wit. C. Zapraszam na stronę : www.vivienclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o laserowym fotoodmładzaniu? U mnie ten zabieg dał bardzo fajne efekty w postaci właśnie redukcji przebarwień i zaczerwienionej skóry, ba! nawet chyba zniknęły mi minimalne zmarszczki :) informacja dla dziewczyn z Krakowa - zabieg można wykonać w dobrej cenie w salonie http://jadoreinstytut.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaDortian1
Jeśli chodzi o przebarwienia bardzo dobrze spisują się zabiegi na twarz. Polecam Centrum zdrowej Skóry Damian bardzo profesjonalnie i dobrze doradzono mi zabiegi. Teraz twarz wygląda o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billyyy
Dobrym kremem dla ciebie będzie pore&matt control. Szybko pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy z przebarwieniami skóry polecam kosmetyki SVR Z SERII CLAIRIAL, np. krem SVR CALIRIAL PEEL Intensywna kuracja depigmentacyjna lub krem SVR CLAIRIAL SPF50+ . Są bardzo dobre. Cena nie jest niska, ale efekt gwarantowany. Najlepiej poszukać ich w aptekach internetowych gdzie ceny są często niższe niż w aptekach stacjonarnych. SVR CALIRIAL oferuje np apteka internetowa melissa.pl https://www.apteka-melissa.pl/produkt/szukaj?szukaj=clairil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okropne przebarwienia na twarzy, szczególnie czolo i kości policzkowe, maaaasakra. Pomogly mi peelingi medyczne amerykańskiej firmy pcaskin, miałam 3 wizyty, co miesiąc jedna, skóra się mocno złuszczała. Polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze smarowanie twarzy skorka ze swiezego ogorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłady z ogórka? może kiedyś jak medycyna estetyczna nie była aż tak modna w Polsce. Najlepiej iść do dobrego gabinetu medycyny estetycznej i oni już nam powiedzą jakie zabiegi nam się przydadzą. Ja chodzę do gabinetu w www.camea-instytut.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×