Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przebarwienia na twarzy

Polecane posty

Gość gość
U mnie na przebarwienia na twarzy dobrze działają kremy z witaminą C. Mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi porami i kremy z zawartością witaminy C trochę rozjaśniają cerę i zmniejszają pory. Po takim kremie buzia nie ma takiego ziemistego kolorytu. Teraz używam kremu na noc od Bielendy Neuro Glicol z witaminą C. oprócz poprawy kolorytu bardzo dobrze nawilża skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zastosuj White&Beauty od Floslek, na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka2
Wyprobuj sobie neotone - serum na noc i na dzien. Ja po przyjezdzie z Dominikany miałam spore przebarwienia choc zawsze mialam do nich sklonnosc i leczylam je roznymi sposobami to tylko neotone okazal sie najbardziej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek77
Przebarwienia skóry to był mój ogromny problem. Nie mogłam ich zakryć nawet dobrym podkładem. Zdecydowałam się na zabieg w Centrum Zdrowej Skóry Damian i rzeczywiście teraz moja twarz wygląda dużo lepiej. http://www.czs.damian.pl/oferta/przebarwienia-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dermatolog poleciła krem La Roche Posay Effaclar Duo Plus. Używam od około dwóch miesięcy i widzę znaczną poprawę, a co najwazniejsze nie wstydzę sie już swojej twarzy bez makijażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielkaKordelka
przebarwienia dobrze usuwaja sprzety nouveau contour, bo sa mega profesjonalne i typowo przystosowane do kosmetologii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne domowe sposoby nie pomogą wam na głębokie przebarwienia. Ja borykałam się wiele lat z tym problem i przetestowałam chyba wszystkie mozliwe produkty na rynku. Dopiero naprzemienna terapia kwasów złuszczających i dermapena doprowadzily moja buzie do stanu idealnego. W Krakowie polecam gabinet New Life i przesympatyczną Panią Gabrysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl nad laserowymi zabiegami na twarz :) są bardzo skuteczne, a bezbolesne. Efekty o wiele lepsze niż po kremach itp. Na przykład w Warszawie jest Klinika świetna - Miracki http://klinikamiracki.pl/zabieg/clear-lift/ u mnie po paru zabiegach nie było żadnych przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila mila
Niekoniecznie od razu musisz korzystać z lasera, ja bym się wstrzymała. Też myślałam że nie ma innych możliwości ale poszperałam w necie i znalazłam artykuł https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/jak-pozbyc-sie-przebarwien-poznaj-skuteczne-zabiegi/ może peeling kwasowy ale mezoterapia do każdego trzeba dobrać indywidualnie a najlepiej to specjalisty się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra5666
Co jest najlepsza na przebarwienia? jaka metoda? bo niestety niebardzo się na tym znam, a chciałabym pozbyć się przebarwień. Na wizytę idę w przyszłym tygodniu do scm estetic u mnie w krakowie, ale nawet nie wiem, o co pytać, ani na jaki zabieg się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaaaka
U mnie sprawdziła się tylko seria White&Beauty Floslek, polecam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga667
ja na przebarwienia stosowalam specjalnego serum ze skarbca natury. W 100% naturalny, po pewnym czasie na prawde poprawil mi sie koloryt skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytta
Jakieś peelingi albo ta pasta bielendy cerbo detox z aktywnym węglem coś pomoże na przebarwienia, testowałaś? W przeciwnym razie to już tylko jakieś zabiegi medycyny estetycznej zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SophiaRock
Tylko Clinica cosmetologica, ja z dwoma przyjaciplkami poszlismy na zabiegi zamykania naczynek laserem Varilite i nie spodziewalismy sie takiego efektu - po kilku zabiegach nie bylo ich prawie widac! Zadne masaze, zadne zele nie pomogly. Na pewno wroce tam ponownie bo mam za duzo cellulitu, maja na pewno jakies takie zabiegi heh. Zlapalam ich link tu: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozszerzone-naczynka-na-twarzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas największą różnicę robi peeling HB Thalasso - zmiana zdecydowana, cera wyglądają zdrowo, normalnie, pozytywnie odmieniona, ale oczywiście to wszystko wymaga systematyczności. Stan cery można mocno poprawić, ale kosmetyk musi być naturalny i jakościowy. Dopiero wtedy realne są jakieś większe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A duże masz te przebarwienia? Jeśli tak, to najlepiej by było zrobić zabieg laserowy, który jest jedną z najskuteczniejszych metod. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenakossssssss
Polecam na przebarwienia posłoneczne, melasme zabiegi kwasem ferulowym. Od dłuższego czasu borykam się z problemem przebarwień, aż wkoncu trafiłam do kliniki Dr Legrand w Krakowie gdzie pani kosmetolog poleciła mi zabiegi właśnie tym kwasem. Przebarwienia świetnie się rozjaśniły, a ja wkoncu nie muszę nakładać tony makijażu aby je zakryć. Polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem wam, że byłam na zabiegu głowica hot cold bo się bałam że inne będą bolały :D Ja byłam w sopocie, wrzucam wam tu dane, bo wiem ze mozna isc na bezplatne konsultacje też: Sopot ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro) Rejestracja: +48 791 600 605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria12
Wydaje mi się, że tylko laser jest skuteczny. Zależy też jak mocne i duże macie przebarwienia. Ja miałam potrądzikowe i niestety żadne maści, kremy, nie dawały skutku. Dopiero koleżanka mi poleciła klinikę krajewski i się zdecydowałam na laser. I wreszcie mam spokój, pięknie wygładzona skóra ;) Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi życie uratowała cała seria Flosleka White&Beauty, skóra w końcu wygląda jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz maseczkę różaną l'biotica. Poprawia koloryt cery, likwiduje przebarwienia i niedoskonałości. U mnie zadziałała cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na zabieg kwasami na przebarwienia skóry twarzy i redukujące trądzik w Dermedice w Krakowie i efekty są super.. żadne maści czy dermatolodzy nie byli mi w stanie pomóc w takim stopniu jak kwasy. W końcu moja twarz wygląda ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smooya
Mi maseczki nie pomagały, musiałam się wybrać do CZS Damian i w sumie nie żałuję bo skóra się bardzo oczyściła, wszystkie przebarwienia skóry zniknęły, jestem w szoku, że aż tak dobrze to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) ja polecam zabieg Plasmag. Sama do niedawna nawet nie słyszałam o czymś takim, dowiedziałam się dopiero chidzac na exillisa do bonarki do vesuny. Pokazalam pani Agnieszce moje przebarwienia na dekolcie i poleciła mi właśnie ten sprzet. Jestem dopiero 2 tygodnie po zabiegu a podobno efekty największe są do miesiąca ale na pewno zeszła już spora cześć. Myśle ze trzeba będzie powtórzyć zabieg ale na razie nie mam pieniążków Wiec to co jest zdecydowanie mnie cieszy. pierwszy tydzień nosiłam bluzki bez dekoltu bo miałam duże strupki ( mam delikatna skore ) i mocne zaczerwienienie i niestety zabieg bolal ale myśle ze jak na jeden zabieg jest póki co fajny efekt. Będę pisać jak po miesiacu czy coś Gorzej czy lepiejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także robiłam przebarwienia ale na twarzy w vesunie jeszcze w poprzednim miejscu w krokusie. Miałam je punktowe stad doradzono mi laser piko. Musiałam zrobić serie zabiegów i wydać trochę pieniędzy ale po poltorej roku od zabiegów mogę powiedzieć ze nic nie powraca i jestem zadowolona. Wydaje mi się ze czasem lepiej wydać więcej i mieć to naprawdę dobrze zrobione. A No i nie boli zabieg, tylko nieprzyjemny odgłos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia polecam profesjonalne zabiegi w gabinecie u kosmetologa. Nie pamietam nazwy, ale mialam 3 zabiegi ktore robi sie co miesiac, troche zluszczala sie po nich skora, ale nie jakos mocno, ze normalnie makijaz moglam robic. We wrzesniu znow bede robic te zabiegi, bo pare razy sie zapomnialam i wyszlam na slonce bez kremu z filtrami, wiec troche nowych przebarwien jest, ale duzo mniej niz w zeszlym roku. Polecam zabiegi w Poznaniu w Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×