Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietkowe pole

A to topik dla ryczących 40 Panowie i Panie

Polecane posty

Gość nagietkowe pole
Ed .....lubi co się ma czyli kobieta pomimo wszystko akceptuje to co jest w związku?Czy facet skoro nie ma innej to wraca do tego co było ?Do tej ktora to zostawiła.co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Zawsze jest tak, że jeżeli czegoś brakuje to się szuka poza związkiem. Związek trzeba codziennie pielęgnować, wspierać się, trzeba zaufać bo bez zaufania,,, sorry niczego się nie zbuduje. Ale najważniejsze> To trafić na tego jedynego/jedyną/ nieważne gdzie. Cześć nagietko i Ed.. Dawno nie pialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
Moja myśl była taka. Ktoś kogoś ,, nowego"spotyka, idealizuje go. Po pewnym czasie, dostrzega więcej. I.. Przeciez to juz bylo i to w lepszym wydaniu. Probuje powrocic do ,,Tego" co zna. Zaufanie, stabilizacja... A moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Ed, a o to Ci idzie, no tak każda sytuacja jest inwidualna są też przypadki gdy jedna ze stron jest tak pewna zaangażowania drugiej, że folguje sobie za dużo i wówczas traci i jest po wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część Witam panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Tak Brunetko tu poruszyłaś problem zdrady kiedyś też tak uważałam że, to z braku czegoś w związku .Usłyszałam też opinie faceta ķtory powiedział że są kobiety takie których się nie zdradza .Tylko że ja doprawdy nie do końca mam przekonanie czy to o to idzie .Mam jednak przykład z życia, że może tu chodzi jednak o uczucie o miłość Bo czy się kocha to się zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Witam Jak Ci na imię? strudzony wędrowcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
A powroty mogą być niełatwe. Sytuacja z ubiegłego tygodnia. Do kolegi z pracy dzwoni żona. Dostała smsa, że on spotyka się w pracy z kobietą. Wziela to sobie do głowy, gość załamany. Ona też. Idzie to w złym kierunku. Jak się skończy? Bo Ty jesteś taki,.... Wspolczuje koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Jesteś po jego stronie?Ed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Zdrada? Dla mnie nie istnieje takie słowo, choćby facet teraz stanął nagi i ... wyciągnął ku=tasa. Brzydzi mnie nawet to słowo :( Nie żebym się wstydziła własnego ciała, miała kompleksy itd bo nie oto chodzi Dla mnie liczy się porozmienie duszy i ciał. Jestem monogamistką i tego się trzymam od lat :) Ale znam facetów, którzy zdradzają od lat. Tak samo kobiety. Nagietko🌼 Nie zna Twojej sytuacji osobistej i nie pytam[przynajmniej w tym miejscu] bo taka wiedza nie jest mi do niczego potrzebna. Ale dam Ci radę na przyszłość>> Nigdy nie wdawaj się w romans z żonatym facetem<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Coś skróciło moją wypowiedz. Chyba jakiś chochlik. Ale niczego niestosownego nie napisałam :D Cd uciętej rozmowy :P xxx Taki NIGDY lnie odejdzie od żony. Wiele tematów było opracowanych na kafe, gdzie kobiety pisały. Ale znam takie sytuacje z życia codziennego. Obiecywał, że odejdzie. Mijał rok, dwa.. Coś się mu odwidziało i wrócił do żonki w podkulonym ogonkiem :D Oczywiście to nie mój przypadek, bo nie oglądam się za żonatymi. Zresztą nikogo nie szukam ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
No coś Ty ja nigdy nie miałam romansu i nie zamierzam facet który do mnie będzie startował musi mieć cechę WOLNY.Ja nie ineresowałam się i nie będę, zajętymi gościami to nie dla mnie temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
Jego znam od blisko 30 lat. Ją nieco krócej. On niewinny. Głupi żart kogoś z otoczenia. Dobrze im życzę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login Caffe
Pozdrawiam:) Brunetko i tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Brunetko,ale racja niech Twoja wypowiedź będzie przestrogą dla tych niewiast Które spotykają się się z żonatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Nie wierzę w przyjazn damsko-męską. Nie ma czegoś takiego. Zawsze pojawia się pożądanie, najczęściej miłość ze strony kobiety i lądują w łózku :) A najgorsza to miłość bez wzajemności i ból w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login Caffe
Oj dziewczyny to dlaczego nie siedzicie lub leżycie teraz wtulone w swoich facetów tylko do póćna na forum? Witajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Ed,zabić tego świnię co to zrobił Twojemu koledze. Podłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login Caffe
do późna na forum tam mialo tam być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Cześć Loginie. Dobrze Cię widzieć ;) Widzę, że się rozgadaliśmy i można by gadać do białego rana.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Caffe witaj ja nie mam faceta .Na początku wątku to napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do męża Brunetko:D my tu z Nagietkiem zostaniemybo ona jest wolna:D Żartuję oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login Caffe
chociaz jedna ucieszyła się ,że mnie widzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Co Ty się o mojego męża martwisz? Ma się dobrze. :D Śpię krótko ale intensywnie. Wygadam się przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Nagietek wolny, atrakcyjny :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login Caffe
Brunetko,ta,gdyby on wiedzial z kim Ty tu gadasz:P dałby Ci czadu:D Atrakcyjny mówisz???? no no?Nagietek?poka fotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×