Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie tabletki na odchudzanie? nie daje rady

Polecane posty

Gość gość
Twoja dieta nie jest zła. Pamiętaj, że nawet jak schudniesz przy licznych ograniczeniach to potem dopadnie efekt jo-jo. Moim zdaniem wprowadź trochę produktw pomagających spalić tłuszcz typu: jajka, kapusta kiszona, grejpfrut. Dodatkowo jak jesz obiad, to nakładaj sobie więcej rybym chudego mięsa i kapusty niż ziemniaków czy ryżu. Nie rezygnuj z sera białego jest idealny przy diecie. Włącz do diety kaszę jaglaną i gryczaną. Makarony spożywaj do 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zgłosić się do dietetyka który rozpisze profesjonalna diete. Dodatkowo bardzo wazny jest trening który może być wspomagany odpowiednimi suplementami np. z http://elitesportfood.pl/ Grunt to konsekwencja i wystrzeganie się podstawowych błedów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam skutecznie
Jeżeli jesz zdrowo a nie chudniesz to ewidentnie spożywasz zbyt dużo kcal. Ja cierpię na hashimoto. W zeszłym roku schudłam 30kg i wagę utrzymuję bez problemu zdrowym odżywianiem (jem to co Ty aktualnie). Dietę miałam od koleżanki, która chodziła do naturhouse. Musiałam zmienić tylko ostatni posiłek, bo mając przez hashimoto zrąbany metabolizm aby chudnąć musiałam spożywać 1200kcal a nie 1500kcal niestety. Do tego 5 razy w tyg. ćwiczyłam programy Ewy Chodakowskiej co uratowało moją skórę i obyło sie bez zbędnej skóry :D Moja rada: idź do dietetyka ale dobrego, który ma efekty wśród pacjentów (z doświadczenia moge polecić naturhouse bo w sumie dzięki nim schodłam choc o tym nawet nie wiedzą :D). Przyjrzyj się ćwiczeniom, które wykonujesz. Polecam programy Chodakowskiej, bo masz gotowca, który autentycznie rzeźbi ciało a nie robienie nieprawidłowych brzuszków i nietechniczne bieganie po osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam skutecznie
Przepraszam za bykola takiego bleee "schodłam" :o dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam hashimoto i nie zrzucałabym wszystkiego na nie bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam skutecznie
No niestety w moim przypadku hashimoto ma ogromny wpływ na moją wagę. Niestety metabolizm został spowolniony do tego stopnia, że przy dość aktywnym trybie życia tyję przy ok 1700kcal a normalnie dzienne zapotrzebowanie w moim przypadku powinno wynosić 2500kcal (i tak też się odżywiałam przed chorobą i nie tyłam). Przeciwciała atpo pow. 6tys robia swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilam przez znajomego znajomego ktory ma znajomego w stanach qsymie ,za tydzien powinien byc i w tedy zobaczymy,w przeciagu pol roku przytylam prawie20 kg i sobie z tym nie radze.mam nadzieje ze lek jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos mial stycznosc z qsymia i czy sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula718
Ja schudłam dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej jakoś nie mogłam się zebrać do tego odchudzania zniechęcało mnie to że nie było widać efektów;) a tu co tydzień mam spadek wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 

Ja osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie dietalux.wordpress.com  pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie  ! Powodzenia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×