Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urodziny dziecka w Łodzi. Gdzie zorganizować

Polecane posty

Gość gość

Mam problem zbliżają się urodziny mojego syna ( 10 lat ) i nie wiem gdzie je urządzić bawialnie są może i dobre ale dla mniejszych dzieci.Teraz mój syn wstydzi tam chodzić mówiąc że to dla maluchów . Nie mam pomysłu :( proszę o jakieś sensowne propozycje , lub radę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrinka
Jeśli nie chcesz organizować urodzin w dom to może być to jakaś restauracja, pizzeria, ewentualnie kręgielnia. W Łodzi można również wynająć salę do paintballa na urodziny: http://alfalaser.pl/urodziny-organizacja/ - zobacz sobie. Jakiś czas temu organizowałam tam imprezę dla mojego syna oraz bardzo mu się tam podobało. Wybiegał się z kolegami. Byly przekąski,tort oraz pokaz chemiczny ( wykupiliśmy jako dodatkową atrakcję). Tylko proszę nie zabieraj dziecka do mc donalda. Nie ma sensu uczyć dzieci jedzenia takich śmieciowych potraw. To będzie najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara55
Ja organizowałam urodziny - niespodzianke dla mojej siostry w Venge. Bardzo fajny lokal, dobre jedzenie, wszystko super wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można smacznie i zdrowo zjeść w indyjskiej restauracji Ganesh. Jak pierwszy raz tam byłem to pierwsze co się rzuciło w oczy to na pewno tradycyjny indyjski wystrój i klimat. Jak ktoś lubi takie egzotyczne tematy to będzie kontent ;) Co do samego jedzenia – dużo nakładają i nie trzeba osobno płacić za ryż czy chlebek. Podoba mi się też, że konkretne elementy są podawane w osobnych miskach, można kosztować od siebie nawzajem. Organizowaliśmy tam małe urodziny dla synka i było bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek_kowalczyk
Polecam aktywne urodziny w Alfa Laser Game. Organizowałem tam imprezę dla swoich dzieci - syna oraz córki. Oboj***ardzo zadowoleni. Jest to atrakcja dla chłopców ale również dziewczynek. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę http://alfalaser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na przyklad robilismy urodziny dziecka razem z komunią połączone na sali Venge, maja do tego ladny ogrodek, i swietnie sie wszyscy razem bawili, pierwsze cieple dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny to najlepiej na Sali bankietowej Venge , moja mala tam miala swietne urodziny, duza sala, to tez idealne miejsce na rozne wesela, a maja ogrodek, dla najmniejszych dzieci tez jest kacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziny to najlepiej na Sali bankietowej Venge , moja mala tam miala swietne urodziny, duza sala, to tez idealne miejsce na rozne wesela, a maja ogrodek, dla najmniejszych dzieci tez jest kacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_michalina_glowacka86
A może po prostu w parku trampolin? Mój syn pierwszy raz poszedł do SALTOSa na wycieczce klasowej, po niej od razu powiedział, że tam chciałby mieć urodziny :) i faktycznie taki park jest dla większy dzieci niż sala zabaw. A frajda będzie i dla dorosłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka

Witam :classic_biggrin:

Dwa miesiące temu organizowałam mojemu synowi urodziny w Eksperymentarium i mam same pozytywne doświadczenia z tym miejscem obsługa jest super!!!1 Jeśli chodzi o animatorów to maja oni super podejście do dzieciaków bardzo ciekawie opowiadają :classic_biggrin:

Niczym nie musiałam sie przejmować tort oraz przekąski są w cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Wejdź na stronę Party Creator i sprawdź ich ofertę. Szukaliśmy fajnego pomysłu na organizację urodzin i znajomi polecili własnie ich 😄 Młoda fajna ekipa, zorganizowali u nas naprawdę mega dopracowane przyjęcie w stylu Harrego Pottera 😛 Tutaj daje numer do Pani Gosi, na pewno doradzi 🙂 535985605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×