Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

powrót don adriano lopeza

Polecane posty

Gość gość
Bawcie się dobrze :-) Wielbicielka odpuszcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciężko było zapomnieć bo jakoś rozbudziłeś moje fantazje.:P Pisałeś na początku jako hunter92..:P To twój rocznik??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Imperium, ja lubię mężczyzn, którzy potrafią skupić się nią jednej kobiecie i jedna im wystarczy :-) Adriano ma z tymi najwyraźniej problem :-P Buziaczki dla innej? Moje biedne serce tegoni nie zniesie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz już pamiętać :-) mnie tutaj już nie ma, dla Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie buziaczki w policzek fanko :p good girl bardzo się cieszę ze tak mnie zapamiętałaś :D uwielbiam rozpalać kobiece pragnienia :D dziękuję :* a dla Ciebie fanko też posyłam całuski :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Widzisz Imperium, ja lubię mężczyzn, którzy potrafią skupić się nią jednej kobiecie i jedna im wystarczy usmiech.gif Adriano ma z tymi najwyraźniej problem jezyk.gif Buziaczki dla innej? Moje biedne serce tegoni nie zniesie smiech.gif Cały Adriano gościu. ;) Smof. 👄 Midsummer, my to chyba feministki jesteśmy. :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 jasne, to wszystko wyjaśnia :-D Imperium, miałaś rację. To nie ten typ faceta. Zdecydowanie intelekt good girl bardziej do niego pasuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak z moim feminizmem, dla mnie po prostu jest coś takiego jak "anty-master" i chyba tutaj jest ten przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaszczyce tego pytania odpowiedzią :-) Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co miałabym być zazdrosna? A może o kogo? :-D Nie schlebiaj sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka delikatna zazdrość bardzo podbudowuje moje ego :D uważam ze można pogadać z każdym i o wszystkim :) co prawda jestem wyjątkowo lasy na kobiece wdzięki aczkolwiek jeśli upatrzę sobie jakaś ofiarę jestem jej wierny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Byczek, naucz się jednego.. Harem budujesz powoli.Nie da rady podrywać każdą kobietę sądząc, że wszystkie będą chichotały. Kobiety lubią mieć świadomość, że są wyjątkowe, a stadne zdobywanie ich z tym się kłóci. Harem buduje się dyskretnie. ;) Midsummer, Adriano jest młody. Dla mnie anty-master to np Wilk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś 96 to mój rocznik, ale ogólnie lubię starszych. :P adriano lopez dziś Czyli potrafisz być wierny??? :P:P:P I z Twojego pierwszego postu wynika ze jeśli kontakt wirtualny byłby na tyle dobry i obiecujący to mógłbyś spotkać sie z kimś realnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może wynika to z mojej pewności siebie :) ale prawda jest taka ze potrafie sprawić ze kobieta jest przy mnie bezbronna i marzy o dominacji :) sam się o tym przekonałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co pamiętam Adriano nie jest aż tak młody jak się zachowuje (ma więcej niż 16 lat ;) ). Także nie wróżę wielkich zmian wraz z przybywaniem lat :) Ale to problem kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie mógłbym się spotkać z kimś realnie :) wkońcu jeśli dobrze się z kimś dogadujesz w wirtualu to w realu też powinno być ok. Tutaj dochodzi stres i zawstydzenie ale gdy już się przełamie lody to już jest ok :) mam za sobą takie doświadczenia :) good girl lubię takie młodziutkie dziewczęta :D mógłbym zostać twoim przewodnikiem , wiele bym Cie nauczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś czyli robicie to specjalnie?!?! wywołujecie zazdrość żeby połechtać swoje ego?:P:P Musze przyznać ze jestem strasznie zazdrosna, zaborcza.:D i czasem tez wybuchowa wiec potrzebuje mężczyzny,który potrafi mnie trochę okiełzać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam honor Smofowi. Kolo master jest zabawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Przecież mówiłam Midsummer, ze jeszcze 15 lat i braciszek może zmądrzeje. ;) GGGB 96 chyba nadajecie na tych samych falach. My starsi tylko się przyglądamy. ;) Kotko. ;) Smof- chusteczki proszę. Sama haftowałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, Smofik, miałeś być grzeczny ;)Ale rozumiem, trudno tutaj się powstrzymać :classic_cool: Nawet sam temat mi się podoba, myślę, że trzeba wyłożyć czerwony dywan na powitanie i po bokach dywanu będzie stał szpaler suczek, dobrze wytresowanych, w głębokim pokłonie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiaj wiec z każdym o wszystkim :-) czy ja Ci zabraniam? I mam nadzieję, że to nie ja mam być tą nieszczesna ofiarą :-o :-o :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp, myślę że tutaj i ćwierć wieku nie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne ale to żadne hejty nie złamią mojej pewności siebie :D wręcz przeciwnie :) imp , eve i fanka zasługujecie na porządne zlanie tyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good girl natomiast zrobi wszystko by zwrócić na siebie uwagę, nawet odpowiada na pytania, które jej nie dotyczą, wiec powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×