Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego głupie baby piszą że faceci wolą blondynki?

Polecane posty

Gość gość

bo kojarzą się z niewinnością, uległością, kobeicością i inne takie bzdury. Ja jakoś tego nie zauważyłam, przeciwnie wydaje mi się że za tymi ciemniejszymi wodzą oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude ogniste najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetki albo szatynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój woli rudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo brunetki to starek...y i cwaniary lecące na kase , te opoczyńskie szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodzą bo ciemniejsze kojarzą się z kura domowa, naturalne blondynki sa piękne i pociagajace ale rzadko kiedy sa odbierane poważnie a jak wiadomo mężczyźni kalkuluja i patrzą na swoją wygodę poza tym blondynek jest tak mało ze muszą wiązać się z brunetkami Myślenie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego czegoś, że wolą. Jednym bardziej podobają się te z jasnymi włosami a drugim z ciemnymi. Kto to w ogóle wymyślam że wolą chyba jakaś zazdrosna blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów woli blondynki, bo one według nich są ładniejsze od kobiet z ciemnymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest brunetką i chce wywalczyć, żeby było na jej korzyść. prawda jest jednak taka, że wybieramy takie, które mają mniej PASKUDNY charakter, i to nie ma nic wspólnego z kolorem włosów - Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalne blondynki sa ladniejsze bo z genami koloru wlosow sa sprzezone inne cechy, ladne rysy twarzy, cera i oczy.figura jest niezalezna.mozna z latwoscia poznac czy ktos jest naturalna blondynka czy farbowana i czy brunetka nie byla niegdys blondynka.tak wiec faceci wola blondynki, ale 100% naturalne.szwedki sa piekne chocby i ciemnowlose bo maja geny blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej paskudny charakter, tak jasne. To dlaczego pchacie sie związki, gdzie niektóre kobiety maja podły charakter, k***iki w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzycie
Dyskusja wyższości blondynek nad brunetkami , śmiechu warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kazdy facet jest taki sam ;) zakompleksione babiszcza po prostu chca sie dowartosciowac. Szczegolnie ze albo sa farbowancami albo maja nijaki kolor i sie dumnie nazywaja blondynka/brunetka Naturalnych i jednoznacznych kolorow wlosow prawie nie ma, przynajmniej w polsce. Większość ludzi ma od jakiegos jasnego brazoblondu do ciemniejszego brazu. Do tego dochodza 2 tonacje: szaro-mysia i z rudoscia. Ale beda wywrzaskiwac ktora lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfa jaki durny temat na miare kafci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:29 - bardzo proszę nie uogólniać, ja się "nie pcham", a brunetek i szatynek nie uznaję, z uwagi na noszone od wczesnej młodości do starości WĄSY, co nie kojarzy mi się jednak z kobietą w ogóle. co do "k/u/r/w/i/kó/w w oczach i podłego charakteru" - uważam, że mało jest mężczyzn, wykluczając także mnie, którzy dla tychże "ku/rw/ików"pewnej posłanki, "podłego charakteru", wybrali by kobietę , z która wiązali by swoja przyszłość. i to by było na tyle - Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem.. Nie oszukujny się każdy z tych typów urody niesie za sobą jakiś "defekt" blondynki maja ja jasna cerę widać im wszystkie żyłki szybko ukazują się siniaki zaczerwienienia. Czesto maja swinski odcień skory. Nie mogą opalac się bo spiekaja zaraz raka. Brunetkom zas widać bardziej ciemne włoski. Musza bardzo dokładnie się depilowac czasem usuwać wąsik bo jest na tyle ciemny ze rzuca się w oczy. A rude.. Hmm mi to tylko farbowane rude się podobaja. Widzieliscie kiedyś naturalna ruda kobietę?:o mnustwo pieców skora równie blada jak u blondynek i te pomarańczowe wlosy... Jeśli kobieta do bierze sobie ładny rudy odcień i będzie on jej pasował to może wyglądać bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej do powiedzenia maja ci, ktorzy o genetyce nie maja zadnego pojecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja co jakiś czas zmienia kolor sierści i podoba mi się w każdym a baby piszą idiotyzmy bo są głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:05 Moze i jest mało ale istnieją tacy, co przekreśla wszystko bo poczuli motyle w brzuchu, dla tychże k***ików w oczach. Pomylili te motyle z zauroczeniem. Po paru miesiącach budząc sie z ręka w nocniku, bez kasy bo nowa wyciągnęła i bez poprzedniej tej, ktora porzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze koloer wlosow nie ma wiekszego znaczenia zarówno blondynka może być ładna jak i brzydka jak brunetka, wlosy to tylko tło dla twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że blondynka, skoro będzie miała brzydką twarz i/lub figurę. Lepsza wtedy będzie ładna brunetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i odwrotnie jak brunetka bedzie miała gorsza twarz lub figure od blondynki to wybiora blondynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, ale te cechy sa sprzezone z karnacja, a wiec i kolorem wlosow.jeszcze nigdy nie widzialam naturalnej blondynki z niskim czolem ,duzym nosem czy ciemnymi oczami juz nie mowiac o wasiku.to wszystko wystepuje tylko u naturalnych brunetek.blondynki sa na polnocy, brunetki na poludniu, a posrodku mieszancy.ladne rysy twarzy to cechy polnocne, dlatego tez sie czesciej dziedzicza u blondynek.a na genetyce sie troche znam, podobnie jak znam ludzi calkowicie roznych ras i narodowosci dlatego ten pozornie debilny temat mnie zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy widuję naprawdę ładną brunetkę, wiem że kolor włosów nie ma tu znaczenia bo ma ładną buzię ale blondynki przy nie wypadają słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na pewno farbowana blondynka.ale prawdy nie powie, bo sie bedzie bala ze ja wezmiecie za glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam aby blondynki były głupie, wręcz przeciwnie. A ta brunetka to 100% naturalne. Zazwyczaj nie zwracał aż tak bardzo na kolor włosów bo to jeden z elementów walorów kobiety ale ta brunetka ... hm rozmarzyłem się , wspaniała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że jestem taki brzydki, bo bym tej brunetce kilka komplementów powiedział. Ale jak znam życie to lepiej mijać na chłodno i zerkać tylko gdy ona nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto, podtrzymujesz SZTUCZNIE banalny temat. po co ci to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to do mnie odnośnie tej brunetki to nie jestem kobietą a facetem i pisze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×