Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dojrzala 50ciolatka

Klub dojrzaych osob

Polecane posty

Gość Dojrzala 50siatka
Klawy dziekuje:) za wyjasnienie mi pewnych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Zapraszam cie do odwiedzania nas ( mam taka nadzieje ze bedzie tu wesolo i w gronie milych osob) jak bedziesz mial czas na surfowaniu po kafeterii. Jak bede na internecie to napewno sie odezwe nawet jakby mnie nie bylo widac tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Moja ostatnia wypowiedz ulotnila sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy:) A ty jak juz 50-tka to juz wolna i swobodna:D, mozna by rzec zycie zaczyna sie po 50-tce:D, teraz realizowac marzenia, realizujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Jest , cos dlugo wchodza na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Oczywiscie ze realizuje powolutku, nie spieszy mi sie nigdzie. Teraz wiem naprawde ze zyje. Klawy Co porabiasz w zyciu ? jesli to nie jest tajemnica panstwowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pracuje i korzystam z zycia najlepiej jak to sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLawy,chcesz sie wprosic do marthy?spytaj Wilka za ktorą granicą mieszka,bo wiesz,że nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że 50-latko masz z czego zyc nie wyklucza,że mozna pracować zawodowo. Nie wiem czy dwanaście po północy to jest wcześnie czy pożno,jak zaznaczasz nie siedzialas tu dlugo haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Tylko ten temat zalozylam i usnelam. Czy to znaczy ze siedzialam dlugo? Narazie nie potrzebuje pracowac z renty po mezu zyje i narazie mi starcza na duzo i nie jestem lasa na piniadze jak niektore osoby, jak maja duzo to chca jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Tak kalkuluje twoja wypowiedz gosciu : Jestes osoba bardzo dziwna, lubiaca wtykac nos nie w swoje sprawy, piszesz tak jakbym podrywala kogos kto tobie jest bliska osoba Doczepiles sie do mnie jak rzep psiego ogona, tak sie nie robi nikomu. Kazdy robi jak chce i ja nie wtykam nosa do kogos ze np. o tej porze byl na forum i nie spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Gosciu jak masz ochote porozmawiac normalnie a nie jak przed chwila to zapraszam na temat , tylko nie w taki sposob jak to przed paroma minutami zrobiles- las. W kazdym czlowieku jest cos dobrego tylko tego nie potrafi okazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie masz wdowo(?)po mężu co robic tylko rozkminiać pojedyńcze słowa? Tak się topików nie prowadzi,jeśli chcesz go utrzymać to nie o sobie tylko na jakiś temat.Może ktos podtrzyma?Na razie wchodzisz i cos komus infantylnie choc grzecznie odpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Krytykowac nikogo nie chcialam ale do tego sytuacja zmusila mnie. Mam pytanie do Ciebie, czy Tobie by to odpowiadalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje komentarze tuz przed ósmą i po są do bani. Musisz mieć dobrze po 50-tce i zero dystansu do siebie:( Aaa,i nie piszesz na żaden temat więc czym chcesz utrzymać topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Jak narazie to nie mam z kim pisac , jak widac Nie jestem grubo po 50- tce mam dopiero skonczone 50 lat. Jak nie utrzymam tematu , to trudno. Jak narazie to kazdy mnie poucza co mam robic lub sie ze mnie wysmiewa. Nie po to zakladalam ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz styl jak koliber vel madam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędy w tytule odstraszają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Na koniec dzisiejszego dnia powiem tylko tyle: brak jednej litery w slowie to to nie sa bledy tylko niedopatrzenie moje lub chochlik sie wkradl. Mi osobiscie to by mi nie przeszkadzalo , no ale coz nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz kobieto za grosz dystansu,odpowiadasz na kazda pierdołę.Topik za chwilę "upadnie",to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzala 50siatka
Wlasnie juz upadl Ja znikam na dobre. Nie ma sensu cos utrzymywac jak mam byc traktowana jak stara i do niczego nie warta kobieta. Mialam tylko nadzieje ze normalnie z kims porozmawiam o byle czym i zaluje ze weszlam na to Forum Na koniec wszyskim zycze milego pobytu na tym forum i szczescia w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko mala prosbe Prosze wyjasnijcie mi jak mozna usunac ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość07
Dlaczego chcesz usuwać temat???Przeszkadza to komuś? Durne tematy zakładają,opluwają się wzajemnie i jakoś nikt tego nie usuwa.Forum jest nie tylko dla młodych,starsi też maja prawo zakładać swój temat i pisać nawet o d***e marinie a młodzi niech wchodzą na interesujące ich tematy a nie włażą i głupio komentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość07
Dojrzala 50ciolatka Szkoda że się pożegnałaś,ja właśnie teraz znalazłam temat .Ja to mam pecha:)spóżniam się jak babcia na pociąg;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie trzeba mi tlumaczyc , sama juz to zalatwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz to strzeliłaś focha jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku,co za 'babsko'bez dystansu ta 50-latka. ZAklada temat,o niczym nie pisze tylko wali komenty i dziwi sie,ze temat upada. Wyluzuj kobieto,bo ci zylka peknie. Napisz do moderacji,zglos temat do usuniecia,nie wiesz jak to sie robi. Albo zostaw,niech sobie inni piszą.Co,Ty masz jedyna prawa autorskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stary nie młody
jestem w innej strefie czasowej, a wy myślicie że wysiaduje po nocy? świat jest spory kochani, nie każdy ma ten sam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×