Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

zaczytana i zniecierpliwiona

Polecane posty

Gość gość
Spoko, ja się nie denerwuję. Ale podobno Kapitan Hans jest nieźle wkurzony na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss impatient
Zmieniajac temat . Przeczytalam. Jestem niewyspana ale spełniona. Dziś ide po nastepny level do biblioteki :classic_cool: Obym nie wpadla w oko bibliotekarzowi pokroju Kajetana 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie złe? Najwyżej stracisz dla niego głowę ;) ostatnio jest to modne w warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Kajetan pracował w mojej firmie 😭 PS 2 . Przez 2 tygodnie . PS 3 . Ale się zwolnił bo nie podobało mu się korpo PS 4. Mówił ze dziewczyny też jakieś takie nie apetyczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki troll, takie korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby był co najmniej liderem zespolu mozna by tak stwierdzic ale zajmujc stanowisko kolejnego szeregowego to zotaje mu wylacznie trollowanie w pracy na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie to raczej gościnne występy , na stałe jestem juz gdzieś indziej . Jak tylko zrobię o co mnie proszono to zmykam ;) X X Zawsze chciałem być bibliotekarzem :o czy to czyni ze mnie złego człowieka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą trudno żeby w korpo opartym głównie na IT były jakieś z******te sztuki :o Biblioteka jest natomiast świetnym miejscem do szukania żony :classic_cool: spraw&potw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze z jaka pogarda patrzalbys na dziewczyny wypozyczajace greya a z jakim blyskiem w oku na te ktore pozyczaja leksykon do nauki o przyrodzie. Gdzie jestes ? co robisz? Ile dajesz sobie czasu na osiagniecie zamierzonego sukcesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty pięknie generalizujesz :) kochalbym Cię niczym pan Butler panią O'Hara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem mundra po mamie :classic_cool: a z romansow wyroslam , teraz marza mi sie jakies kryminalne zagadki. Np siedz w pracy otwieram szuflade siegajac po salatke,a tam uciety palec z nieobcietym pazurem i intrygujacym brudem za paznokciem. Patrze na uchylona szuflade i sie zastanawiam: zjesc salatke czy zlapac za palca?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś kobietą , więc palca możesz użyć do czegoś innego niż śledztwo ;) Tylko wtedy nie będzie to kryminał tylko thriller erotyczny :-P PS. Sałatka to nie jedzenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×