Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

zaczytana i zniecierpliwiona

Polecane posty

Zaczytuje się ostatnio w książkach Karin Slaughter. Zdzierstwo! Ktoś na OLX chce za pierwszy tom Willa Trenta (Tryptyk) 80 zł :O To mnie zmobilizowało do odwiedzenia biblioteki. Dużo się zmieniło w bibliotekach odkąd byłam tam ostatni raz (wolę kupować książki i mieć je na własność) Kolejny główny bohater (po przejściach) który zdaje się być męskim ideałem ;) Dla odmiany książka z gatunku: kryminał. Dzień w dzień z niecierpliwością sięgam do książki - przy porannej toalecie, w przerwie na lunch i wieczorem z zamykającymi się już powiekami... jest EXTRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że masz zatwardzenie i utknełaś z książką na kiblu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss impatient
Oczekiwałam, że "poranna toaleta" będzie się komuś kojarzyła ze sraniem Kobiety nie srają - to udowodniony fakt.;) Toaleta znaczy makijaż 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss impatient
Co papier to papier. Nic nie zastapi kartkowania ksiazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestes z kategori toaletowej 😠 A CSI to pewnie co wieczor oglada w tv ;-) a nie ... ciebie romanse kreca bo jak wiekszosc facetow musisz czerpac skads nauke czym jest tru love :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza sportem to nie oglądam tv - nie lubię prymitywnych manipulacji / programów TV. Zresztą 99,9 % książek nie odbiega poziomem od niebieskiego pudełka. Liczy się tylko literatura naukowa , popularno- naukowa i trollowanie w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ile jest potrzebne do poznania kobiety to można obejrzeć na red tubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pdf nie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Juken 😭 sport za to duzo uczy :-o banda patlachow biegajacych po boisku albo lejacych sie. trzeba czytac aby wycwiczyc w sobie umiejestnosc skladania zdan w realu a nie jakac sie prosto w oczy :-) facet co nie czyta ksiazek to nie facet. to ewidentny brak prawego jadr :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie czytac ale nigdy nie zamienie ksiazki na pdf czy e booka ale na przyklad takie e booki sa spoko dla slepych wiec nie mam nic przeciw sprzedazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książek lubię czytać te o męskich anusach i srogich karcicielach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sama rozumiesz dlaczego temat skojarzył mi się z kupą :p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, ale moze jak na kobiete przystalo mam ograniczona zdolnosc dedukcji :-) Lunch time 🖐️ Mozecie mnie czyms mundrym zaskoczyc na powrocie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest napisane że nie czytam? ? :o Miałem na myśli to ze nie czytam książek telenowel, gdzie Federico ma rozkmine pt. "Zesralem się moja droga" a Felicia mu ripostuje : "nie tylko pusciłes bąka " i tak 450 stron tych mundrosci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken czemu uczepiles sie Najka ? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jux zawsze eliminuje konkurencję. Tych którzy mogliby go ubiec w wymuszaniu zdjęć tzip i tzyców od kafeterianek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu najek ? 😠 odpowiadaj juken 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analny Mienczysław
O tak. Przetyraj mą czokogrotę twym srogim karcicielem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw naja 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pomnikiem mojej wielkości :D tylko masz zbyt mały rozumek żeby to pojąć ;) Osmieszajacy podszyw robi się inaczej ale takie zacne grono na pewno się tego domyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znamy to. Jak ktoś ci naszcza do ryja też stwierdzasz, że właśnie dostałeś medal Virtuti Militari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie jak się wysypuje w 3 dni przez wrodzony debilzm ze podszyw prowadzi kilka osób z czego homo dziad i nowy to jedne z nich, wtedy to jest takie tyranie ze hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tyracz a traume homo dziada ma oj zalazł c****erdułko janusze za skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci zdradzić, że podszywa prowadzi jeszcze Kusza, Hans Kloss i Miś Colargol :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwowe reakcje ? Ojej czyżbym sprawiał tym co pisze ze czujesz się nie komfortowo ? :P smuteczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×