Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Chore dziecko jest chodzącym mordercą noworodków"

Polecane posty

Gość gość

mamadu.pl/125181,chore-dziecko-jest-chodzacym-morderca-noworodkow-list-lekarki-ktora-przestala-leczyc-nieszczepione-dzieci Dla osób, które się wahają, bo nawiedzone eko matki i tak będą krzyczeć jak to ich dziecko ich sprawa, że nie szczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, mam 3m dziecko i 3latke w przedszkolu, ta moja 3 lataka co chwile chora lub ma katar,czy tam kaszle, maluszek lapie od niej czasem cos ale w zyciu bym nie pwoiedzila,ze moja strsza coreczka jest chodzacym marderca bo na cos choruje, bzdura. czego to jeszcze nie wymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś kiedyś noworodka z krztuścem? Pewnie nie, pewnie nawet nie wiesz co to za choroba, bo całą swoją wiedzę czerpiesz z internetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę o sobie powiedzieć eko-matka, bo mojemu niemowlakowi daję tylko warzywa i owoce z działki uprawianej przez moich dziadków, jaja również od wiejskich kur, mięso z maksymalnie sprawdzonego miejsca i te jego gatunki, które są z reguły mniej narażone na leki czy chemię. Jeśli słoiczki czy kaszka to tylko z certyfikatem eco/bio. Karmię piersią i również staram się jeść zdrowo, na ile mam możliwość, jednak nie jestem ześwirowaną eko-wariatką. Mimo to szczepię swoje dziecko. Robimy zarówno obowiązkowe, jak i zalecane szczepienia. Odkąd szczepienia zostały wprowadzone, praktycznie wyeliminowano wiele chorób, które teraz, dzięki nieszczepieniu, powoli zaczynają się pojawiać. Uważam, że nieszczepione dzieci są pewnym zagrożeniem dla noworodków, osób z upośledzonym systemem immunologicznym, osób po przeszczepach czy kobiet w ciąży. Proszę więc o nienazywanie osób eko proepidemikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy Ty nie widzisz różnicy pomiędzy katarem i przeziębieniem (na które się nie szczepi) a chorobami zagrażającymi życiu (na które się właśnie szczepi dzieci)??? Myślisz, że dziecko szczepi się na krztusiec po to, żeby nie złapało przeziębienia z kaszlem w objawach? To tak jakbyś oczekiwała, że zaszczepisz się na grypę i dzięki temu nie złamiesz nogi po wywróceniu się na lodzie. Taka logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo wkoncu cos madrego na kafe bo juz mam dosc tych hipolrytow co nie szczepia i na wszystko chca antybiotyk bo sa najlepszymi lekarzami dla swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×