Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia_75

architekt wnętrz?

Polecane posty

Witam , Mam do urządzenia dom i szukam dobrego architekta wnętrz....zależy mi na tym, aby był to ktoś profesjonalny. Znalazłam kilka biur między innymi Studio QQ ? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym biurem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanewa
Hej. Ja sama jestem architektem i architektem wnętrz. Mam doświadczenia zarówno z budynkami jak i wnętrzami (komercyjnymi i prywatnymi) dzieki czemu w projektach oprócz rozwiązań funkcjonalny h, użytkowych i estetycznych, duza wagę przykładam do detalu i jakości. Zachęcam do kontaktu i omówienia tematu ;) stanewa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diego Godin
Jeśli szukasz doświadczonych projektantów, ale też oferty kompleksowe, czyli z opcją wykończenia pod nadzorem przez solidne ekipy, to zerknij na ofertę warszawskiej firmy Decoroom. Polecam za solidność, terminowość i rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała zaangażować do współpracy architekta, taki mam plan :) Jednak dopiero czekam na odbiór mieszkania. Póki co wstępnie mam na oku pracownię architektoniczną 4-style, bardzo mi się podobają ich realizacje - można je zobaczyć tutaj: http://4-style.pl/realizacje/. Zdecydowanie pod mój gust i oczekiwania :) Najważniejsze, aby była spójna wizja inwestora i architekta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel Modeno
Jesteście ciekawi jak wyglądały ostatnie Warsztaty Aranżacji Wnętrz, które odbyły się w biurze Decoroom pod koniec listopada? Jeśli tak, to przeczytajcie relację blogerek, które współtworzą z warsztaty. Na pewno znajdziecie tam dużo porad i inspiracji do Waszych mieszkań, jak i poznacie produkty producentów, którzy byli partnerami wydarzenia, m.in.: Barlinek, Interdoor, Tres, KOŁO, Sopro, Tubądzin, Opoczno oraz Tupai. Już niedługo zaś zdjęcia z kolejnych warsztatów, które odbyły się w sobotę. Super inspirująca impreza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristiin
ja sporo szukalam odpowiedniej firmy ktora zaprojektuje mi mieszkanie i skoryzstalam z uslug firmy z Gliwic designoff.com.pl, profesjonalnie podeszli do sprawy i opierali sie na funkcjonalnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dwa lata temu kupiliśmy dom i zależało nam na tym żeby ktoś pomógł zaaranżować wnętrze od podstaw. Udało nam się znaleźć bardzo dobrą architekt wnętrz z firmy www.punktystyq.com.pl, której świetne pomysły i rozwiązania znacznie powiększyły przestrzeń naszego małego domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Architekt to jednak dobry wybór. Bez pomocy fachowców nie miałabym tak funkcjonalnie urządzonego mieszkania. http://wnetrza.hadson.pl/ - brawa za pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie nie tylko suchej oferty projektowej, ale też dobrych wykonawców to w Warszawie na wysokim poziomie robi to firma Decoroom z Nowogrodzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesaas
Chwalę sobie współpracę z biurem Lux Interiors. Miałam z nimi kontakt jak remontowaliśmy dom z mężem. Wykonali dla nas specjalny projekt salonu i się spisali. Modne meble, najnowsze tynki, ciekawie dobrane panele drewniane na podłogę. Całość świetnie współgra pod względem kolorystycznym. Trochę zdjęć z niektórych ich projektów jest na http://luxinteriors.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resass
Fajne pomysły jeśli chodzi o aranż kuchni ma Lux Interiors. Sprawnie prowadzone biuro projektowe, z krótkimi terminami. Jest ich strona na http://luxinteriors.com.pl. Można podejrzeć cennik i trochę zdjęć z niektórych aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem wynajęliśmy Werk www.werk.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sami nawet nie przypuszczaliśmy że nasze mieszkanie może mieć tyle funkcjonalnych rozwiązań bo jest raczej małe. Jeżeli chodzi o styl to postawiliśmy na nowoczesność ale z niewielkimi przełamaniami klasyki. Jak ktoś się zastanawia czy wynająć architekta wnętrz to jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym panią Alinę z Vivere Colorito (strona studia- www.studiovc.pl ) podpowiadał. Ma pomysły, jest kreatywna. U niej zamawialiśmy z żoną aranż do kuchni i salonu. Wyszło super – modnie, ze smakiem, no i najważniejsze, że wnętrza się funkcjonalne. Cenowo okej, na pewno duża tutaj zasługa pani architekt, która nas posłuchała w kwestii materiałów i nie szalała, z jakimiś złotymi kafelkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrrhula
Nie zawsze architekt wnętrz jest w stanie spełnić nasze oczekiwania. Jeśli jednak zdecydujemy się już na korzystanie z usług architekta, warto też samemu poświęcić trochę czasu i przejrzeć katalogi, strony internetowe nt. aranżacji wnętrz, aby móc sprecyzować swoje oczekiwania co do wystroju naszego domu. Sporo inspiracji i dodatków do domu można znaleźć na stronie Homlando http://homlando.com/. Ja z mężem sami urządzaliśmy nasze mieszkanie i właśnie z tego sklepu zamawialiśmy część mebli i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z firmy KP Produkcja archi-tektury z Warszawy, zrobili mi super mieszkanko pod klucz, odbiór od deweloper miałem w cenie, nie musiałem nic robić prócz wybierania koncepcji a potem wspólnej wizycie w sklepach. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym studiem architektury wnętrz jest www.studioatre.pl ze Szczecina. Skorzystałam z ich usług gdy chciałam zmienić wygląd swojego mieszkania. Teraz wygląda ono świetnie, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esposa
polecam gorąco studio projektowe RAMA RAMA z Gorzowa, ale działają na terenie całej Polski. Projekotwali nam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu. Ich projekty na pewno odnajdziesz w przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy to mogę polecić Deco Nova. Nie mają cen jak z kosmosu jak inne firmy u których się orientowałam, a projekty naprawdę rozsądne i nie tylko ładnie wyglądające, ale przede wszystkim PRAKTYCZNE. Tutaj macie ich stronę: https://www.deconova.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnię mam wymyśloną przez architekta z Lux Interiors i też trochę tam jest mojego pomysłu :) Świetna klasyczna kuchnia z naturalnym drewnem, wydzieloną strefą jadalnianą o jakiej od dawna myślałam i marzyłam. Więcej o ich ofercie można przez ich serwis sprawdzić na luxinteriors.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobry architekt w biurze Lux Interiors, mogę polecić. Na stronie luxinteriors.com.pl są dane kontaktowe i trochę fot w portfolio. Najlepiej najwygodniej i najszybciej mi było wysłać maila z zapytaniem, długo na odp nie musiałem czekać, potem już kontakt był głównie telefoniczny i też nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Krakowie korzystałem z usług projektanta wnętrz https://velesinterior.pl/ Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×