Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie bolesny okres a wcześniej nie.

Polecane posty

Gość gość

Mam 26lat i od zawsze cieszyłam się bezbolesnymi okresami, pamiętam jak mi koleżanki zazdroscily a mnie nigdy nic nie bolało;) az do czasu.. :o Jakieś pięć miesięcy temu w pierwszym dniu miesiączki dostałam tak silnego bólu brzucha, że myślałam, że umrę! Dopiero kilka tabletek ibupromu zmieszanych z nospa mi pomogły. .myślałam, że to był jednorazowy incydent , ale z kolejnymi okresami było to samo i nawet te tabletki mi nie pomagały tylko ketonal , która dała mi koleżanka, byłam nawet u lekarza, ale mieszkam za granicą i tu jak chce się iść do specjalisty najpierw trzeba iść do rodzinnego, a rodzinny przepisał mi..paracetamol. .a w Pl będę dopiero za 2miesiace i trochę się martwię co to może być jak nigdy mnie nic nie bolało, a teraz tak, może któraś z Was miała coś takiego i wie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne endometrioza, zapalenie jajnikow, miesniaki, zaburzenia hormonalne.ja mialam to ostatnie, tez jestem za granica i jechalam do PL do lekarza z przekonaniem ze jakis rak.z tym ze ja mam bole ciagle i 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz miec tez tarczyce chora-niedoczynnosc, moze cos sie oberwalo od dzwigania ciezarow.czy mozliwe zebys byla w ciazy zanim sie to zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi, ktoś napisał od dzwigania? owszem dzwigam dużo i to codziennie. .w ciąży to niemożliwe, ostatniego chłopaka miałam rok temu a później nic a nic z tych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikakg
I jak miesiączka? Ja dostałam swoja w 17 dc, 1,5 dnia bolaly mnie jajniki a dzis w 2 dniu mdłości jak holera. Nie moge jeść. Brzuch jak przy niestrawności masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×