Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Opalonka

Jak zerwać z chłopakiem, którego kocham?

Polecane posty

Ogólnie sytuacja przedstawia się tak, że miałam strasznie skomplikowane i trudne miesiące za sobą i nagle poznałam chłopaka. Pokochałam go i jesteśmy ze sobą już 7 miesięcy. Bardzo go kochałam, byłam w stanie zrobić dla niego wszystko, życie bym za niego oddała, ale od jakiegoś czasu coś się zmieniło ;/ Już sama nie wiem co czuję, strasznie się do niego przywiązałam i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć, już dużo razy mi pomagał i dzięki niemu znów zaczęłam wierzyć w mężczyzn. Mimo to jakoś inaczej na niego zaczęłam patrzeć ;( nie czuję już tego samego. Wcześniej spotykaliśmy się minimum 6 razy w tygodniu ;o i mogłam się z nim nie rozstawać na krok, a teraz działa mi na nerwy, kłócimy się o najmniejszą głupotę (głównie przeze mnie bo o wszystko mam "wonty"). On mi powtarza, że mnie kocha i pyta czy to odwzajemniam, w takich sytuacjach jestem zmieszana i nie wiem co odpowiedzieć, nie chcę go ranić, strasznie mi na nim zależy ;( wiele mu zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nadal Ciebie kocham
neurotyczna miłosc powoduje ze bojąc się o utratę miłosci tak jak ktoś napisał stajemy się bardzo zaborczymi nieufnymi wobec partnera,nie pozwalamy mu oddychać,zawierać znajomosci,a to niszczy!według mnie dla prawdziwej miłosci nie ma zagroż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nadal Ciebie kocham
ale nie można osaczać drugiego człowieka tak żeby zwiędnął jak kwiat w naszych rękach,partnerzy nawet ci najbardziej kochający powinni odpoczywać od siebie,dawać sobie trochę swobody żeby w koncu nie nastąpił przesyt jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×