Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet jedynak czy nadaje sie do zwiazku

Polecane posty

Gość gość

Wydawał mi sie taki dojrzaly ale po bliższym poznaniu wydaje mi sie taki dziecinny.Ciagle ciągnie do rodziców.Bez ojca to właściwie zyc nie może,,ze wszystkiego mu się zwierza.Boje sie ,ze jak za niego wyjde to on będzie o wszystkim informował swoich rodziców a przy pierwszej lepszej kłótni poleci do nich mieszkać. Macie doświadczenia z facetami-mężami jedynakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasę ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny szczyt głupoty osiągniety. Brawo dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jestes tepa dzida. A co to ma wspolnego z jedynactwem? Opis autorki: nie umie sama podjac decyzji, pyta na kafe, wydaje sie infanylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam jakie macie doświadczenia w związku z jedynakiem.Ja nie jestem taka,ze bez rodziców zyc nie mogę i nie opowiadam im wszystkiego.On inaczej,jest do nich bardzo przywiązany,martwię sie ,ze będą sie wtrącać s on im pozwoli.Do mojej mamy tez się podlizuje co mnie wkurza strasznie.Czy ma kasę,zarabia ,mną rękę jakiejś 4tys.ale mi nie chodzi o kasę tylko to przywiązanie do mamusi i tatusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynaki tak maja.Jak będzie zle to zaraz do nich poleci sie żalić i jeszcze na noc zostanie bo zona niedobra i go nie rozumie.Mialam podobnie tylko mój ex byl na każde zawołanie siostry,wszędzie musiała sie z nami ciągać albo swoja córkę podrzucala nam żebyśmy ja zabierali gdzie jedziemy.Mialam tego dość i sie rozstaliśmy.Tez się balam,ze jak się przeniesiemy do swojego domu(po dziadkach)kiedy go wyremontujemy to jego siostra z córka tez będą chciały tam mieszkać bo ona wiele razy mówiła,ze chciałaby sie wynieść od rodziców ale na samodzielny wynajem jej nie stać.Rozumiem doskonale co masz namyśli.Facet nie odciął jeszcze pępowiny.Czesto przesadne przywiązanie partnera badz partnerki bywa męczące nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo o przesadne przywiązanie do rodziców badz rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×