Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce juz zyc!!!!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem zalamana ;( stracilam wszystko przez jednego faceta najpierw przez jego intryge stracilam prace swoich marzen,a potem sklocil mnie z moja najlepsza przyjaciolka z ktora jest w zwiazku.Chce sie zabic nie widze sensu zycia,nie mam juz nic do stracenia. A moze zemsta przyniesie mi ulge ale jak ja moglabym sie na nim zemscic? Moze macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycieeee
przede wszystkim nie pokazuj mu tego ze jestes smutna zalamna!!!!!!! przestan myslec o samobojstwie!!!!! jeden jest chłop na swiecie? nieee, ogarnij sie, wyjdz gdzies zabaw sie, korzystaj z zycia a nie załamuj sie babo !!!! nie jestes jedyna ktora takie sytaucje przezyla :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja nie dam mu tej satysfakcji :-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś bardzo wartościową dziewczyną i byłaby to wielka strata gdyby ciebie zabrakło . Przekaż tej koleżance z kim się zadaję póki nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ja ostrzeglam dalam jej nawet dowod ale mi nie uwierzyla ale nie bede przynajmniej miala do siebie zalu ze jej nie ostrzeglam bardzo dziekuje za mile slowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje życie jest bardzo ważne i nie ma sensu rozpaczać, poszukaj gdzie indziej takiej samej pracy w innym miejscu. Ten facet to chyba pierworodniak i tak łatwo jej nie wypuści. Ostrzeż koleżankę , że pierworodni potrafią czytać myśli bliskich osób i często to nikczemnie wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×