Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nocleg w Rzeszowie

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakiegoś fajnego noclegu w Rzeszowie. Czy ktoś może jakiś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam w Rzeszowie nocowałam w hotelu Fryderyk. Wybrałam go bo szukałam jakiegoś dwugwiazdkowego (jednogwiazdkowy ma zły standard a trzygwiazdkowy jest dla mnie za drogi). Byłam zdziwiona bo ma naprawdę bardzo dobry standard i prócz sporego fajnie wyposażonego pokoju ogólnie stylowy. No jest położony blisko centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimba
Sprawdź oferty na bookingu albo bookapart. Najlepsze w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelino
Hotel Ferdynand jest 3 gwiazdkowy i wcale nie straszy cenami - mają fajne pakiety, oferty specjalne - np nocuj 2 dni, płać za jeden - wiem, bo co jakiś czas muszę w sprawach zawodowych, w Rzeszowie przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często zdarza mi się jeździć trasą do Rzeszowa. Jestem kierowcą, wiec dla mnie najważniejsze jest, aby po długiej drodze móc w spokoju wyspać się i dobrze zjeść, najchetniej zatrzymuję się wwww.hotelukroczka.pl , przejrzyj sobie ofertę, myslę, że powinna Ci sie spodobać, dla mnie to jedno z niewielu tak fantastycznych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unisława
Ja nocowałam ostatnio w bardzo sympatycznym hotelu Diament w Zgierzu. Warto tam zajrzeć jak ktoś będzie w okolicy bo mają pyszne jedzenie. http://hotel-diament.com.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nocowałam we Fryderyku i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim super lokalizacja i bardzo bardzo łądne pokoje, takie urządzone z gustem a jednocześnie oryginalne. Dodatkowo mają fajne zniżki np. dla stałych bywalców, a ja teraz będę często w Rzeszowie, więc skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adryanna8
ja z reguły noclegów szukam na bookaparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na booking znalazłam fajny Hotel Diament w Zgierzu, może Wy też coś znajdziesz dla Siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×