Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

msweeton

Jak wygląda praca w Reserved? Ktoś pracował?

Polecane posty

Hej, poszukuję pracy, którą pogodzić mogę ze studiami i chyba najbardziej odpowiada mi taka w galerii handlowej. A że lubię ciuchy to wybór branży jest prosty :) Ostatnio trafiłam na ogłoszenie pracy w Reserved. Co myślicie? Czy ktoś z Was tam pracował i mógłby co nieco napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witokor
Reserved to LPP, więc na forum gowork.pl/opinie_czytaj,51608 masz sporo informacji o warunkach, dla studenta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masha93
W skrócie, pracy jest dużo, ale to powoduje, że szybko zdobywasz doświadczenie i stajesz się wartościowym pracownikiem, zarobki są ok jak na pracę w salonie odzieżowym plus łatwo jest zdobyć premię, na która pracuje cały sklep, zwłaszcza jeśli salon w którym będziesz pracować jest topowy. Grafik możesz ułożyć pod siebie, także spokojnie da rade jednocześnie studiować i mieć jeszcze dodatkowy czas dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednocześnie pracuje w Re i studiuje, nie ma żadnych problemów żeby to połączyć, na początku masz umowę zlecenie, później jak chcesz przejść na umowę o pracę to nie ma z tym problemu, ja miałam propozycję po 3 miesiącach, ale wolałam zostać na zleceniówce, mi się wśród ciuchów przyjemnie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka896
Może spróbuj jako hostessa. Pogodzisz ze studiami, kasy trochę wpadnie. możesz wysłać zgłoszenie tu http://www.individual.pl/ . Bardzo dobra, rozwijająca się agencja. Są na rynku już długo, więc nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magson93
Pracuje tam już prawie dwa lata i na razie nie mam zamiaru odchodzić. Jak rozmawiam ze znajomymi o pracy, który też zatrudnieni są w różnych punktach w centach handlowych to wydaje mi się że mam najfajniejsza pracę. Przede wszystkim nie jest nudno i jest wielu klientów, jednym słowem sporo się dzieje. Duża firma, więc trzeba nauczyć się jej organizacji pracy, a to rozwija. No i praca z ciuchami jest fajna, a przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić, mnie zachęciła koleżanka i już tak pracuję 8 miesięcy. Trafili mi się fajni ludzie i miła kierowniczka, atmosfera bardzo fajna. W reserved jest sporo klientów, więc pracy też dużo, ale to mi się akurat podoba, czuje że dzięki temu wyrabiam sobie dobre nawyki, pracowitość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Reserved krążą raczej dobre opinie i ja też taką mam. Wiadomo w każdym salonie będzie nieco inaczej, a wiele zależy od kierownika salonu, jednak pracowałam w kilku lokalizacjach i zawsze kierowniczką salonu była bardzo sympatyczna osoba. Myślę że to ważne dla zarządu firmy, żeby kierownikami byli fajni ludzie, więc ciężko mi sobie wyobrazić żeby w jakimś salonie kierownik zachowywał się nieprofesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w reserved nie tak trudno awansować, jak chciałabyś się związać z firmą na poważnie, to perspektywa pójścia do góry nie jest nierealna, a bycie kierownikiem salonu lub kierownikiem regionu to chyba bardzo fajna praca, na pewno wymagająca i odpowiedzialna, ale czujesz, że do czegoś doszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannka
Mi praca w reserved bardzo pasuje, jak rozmawiam ze znajomymi to chyba jedno z lepszych miejsc na pracę na studiach, jeśli mówimy o pracy sprzedawcy w sklepie. Godne warunki pracy i bardzo dobra organizacja firmy, co widać już podczas pierwszych dni wdrożeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zorganizowana firma, od początku jesteś odpowiednio przeszkolona, zaletami są: jasno określona ścieżka awansu, elastyczny grafik, stabilne zatrudnienie, szanse na awans, doświadczenie przy pracy z klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshka91
pracowałam ponad 2 lata i bardzo miło wspominam ten okres, grafik dostosowany do Twoich potrzeb, w pracy miałam miłą atmosferę, zgrany team, zdecydowanie nie można narzekać na nudę, stale coś się dziee, mi to bardzo odpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plusem w Reserved jest to, że premiują oni własnych pracowników jeśli chodzi o rekrutacje na wyższe stanowiska, więc o awans łatwiej oraz żeby zostać kierownikiem zwykle trzeba przejść przez wszystkie szczeble pracownicze, dzięki czemu kierownik zna i rozumie pracę w salonie, dzięki czemu powinien dobrze rozumieć pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha darujcie sobie, wszystkie komentarze pisze jedna osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×