Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry trycholog Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Mam problemy z włosami si skóra głowy. Włosy wypadają. Dermatolog kazał mi iść do trychologa. Znacie jakiegoś dobrego specjalistę w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Elwirę Maj z Miraflores! Świetna specjalistka i naprawdę przejmuje się klientkami. propagatorka zdrowych i naturalnych kosmetyków do włosów i skóry głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić panią Annę Bonisławską- to własnie u niej, w Hair medice, robiłam mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Pełen profesjonalizm i wysoka jakosc uslug- efekt w postaci odżywionej skory glowy i nowych wlosow mówi sam za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowania polecam panią Elwirę Maj z Miraflores :) Kompetentna, zna się na rzeczy, umie doradzić i pomaga rozwiązać każdy problem - skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinike Hair Medica w W-wa , uslugi na wysokim poziomie, efekty uzyskałam bardzo dobre w dosc krotkim czasie, jestem zachwyconach ich zabiegami i preparatami, a wizyty sa darmowe takze jesli masz problem to smialo mozesz sie wybrac, nie pożałujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinke Hair Medica, meczylam sie z wypadaiem dosc dlugo, dzieki ich opiece i preparatom mogr cieszyć sie czysta podloga i szczotka ktora w koncu nie jest cala we wlosach!! I nawet na porost nie trzeba bylo dlugo czekac, kazdy kto moze powinien tam zaglądnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarae11
Też polecam panią Elwirę z Miraflores Beauty Salon ! Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie moge Państwu polecić klinike Hair Medica w Warszawie wizyty darmowe, trycholog znal się na rzeczy, mądrze wytłumaczył mi wszystko, zalecił dodatkowe badania odnośnie wypadania. Stosuje ich preparaty, które świetnie mi się sprawdzają ! Może kazdy zajsc i spróbować nic nie kosztuje, a noz,tylko moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam panią Elwirę z Miraflores... Bardzo rzeczowa, konkretna, godna zaufania. Robiłam w salonie badanie- skóry głowy, mieszków włosowych. Niestety jak się okazało mam problem z mieszkami włosowymi, wobec czego trycholog dobrała mi odpowiednią kurację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam trycholog pani Elwira Maj - salon Miraflores pod warszawa w lomiankach. Bylam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak polecacie panią Elwirą Maj wybiorę się także i ja :) Mam problem z włosami i ich objętością, poza tym troche mnie swędzi skóra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamisik
Zdecydowanie, Miraflores to mój ulubiony salon, a pani trycholog naprawdę zna się na rzeczy. Salon jest pod Warszawą, w Łomiankach. Z badania wyszły mi niestety poważne problemy ze skórą, stąd był problem z wypadaniem włosów itd. Na szczęście pani Elwira bardzo mi pomaga i jest o wiele lepiej, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a robiliyście w Miraflores może? Słyszałyście może o lipolizie iniekcyjnej, lub któraś z Was robiła? Bo słyszałam, że efekty są świetne. Służą mi niesamowicie kosmetyki też Lily Lolo, próbowałyście od pani Eliwry, są naprawdę świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Miraflores robiłam zagęszczanie włosów:) Jakbyś chciała to polecam siatki microline! Genialna metoda - Hairdreams MicroLines - naprawdę świetne! Trzyma się, włosy bardzo okazale wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinp
Hej, i jak to zagęszczenie? Ja po prostu mam z natury cienki włos, robiłam wszelkie badania, włosy mi nie wypadają... Po prostu mam cienkie i tyle:) Myślę o zagęszczeniu albo przedłużeniu, czytałam dużo dobrych opinii o Miraflores właśnie;) Chyba się wybiorę, dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto, te robiłam zagęszczenie w Miraflores. Ja akurat mam gentycnie slabe i cienkie włosy, a do tego dość mało ich na głowie. Badania skóry głowy nie wykryły nic:) więc taka moja uroda. Zagęszczone włosy wyglądają naturalnie i w końcu mogę robić fryzury, koki i kucyki nie wyglądją jak smętne ogonki :) zreszt pani Elwia zawsze dibrze doradza, warto iść na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulkaka

ja polecam miraflores też. Wprawdzie pod warszawą, bo w łomiankach, ale bardzo dobry trycholog. Z doświadczeniem i dużą wiedza. Leczę łysienie plackowate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaa

dziekuje za polecenie miraflores:) Zdecydowalam się i jestem bardzo zadowolona! Mam łysienie androgenowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, że nie jestem sama - melduje się kolejna zadowolona klientka Miraflores, w warszawie chyba nie ma lepszego miejsca niż to, Pani trycholog to niezwykle profesjonalna i konkretna kobieta, dokładnie wytłumaczyła mi z czym mam problem i jak skutecznie z nim walczyć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Ja zdecydowałabym się na badanie trychologiczne, możesz zrobić takie badanie w naprawdę niskiej cenie i dowiedzieć się, czy to przypadkiem nie jakaś poważna choroba. Sprawdź sobie szczegóły na stronie zbadajwlosy.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Nie szukaj porady na forum, tylko idź sobie zbadać włosy i skórę głowy. Tylko specjalista jest w stanie stwierdzić, co Ci dolega. Ja polecam wizytę u Magdaleny Parzyszek ze Zbadaj Włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Wałez

Akurat ja byłam w Poznaniu http://www.kobietawuk.info.pl/dobry-trycholog-w-poznaniu/ powiem szczerze że pomógł mi bardzo, już był dramat a tu jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić Miraflores bardzo kompetentna obsługa, pani doktor zna się na rzeczy i to najważniejsze 🙂 gabinet opuściłam z pozytywnym nastawieniem, a zastosowana kuracja przyniosła oczekiwany efekt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi trycholog jakoś bardzo nie pomógł. Kazał mi stosować jakieś specjalistyczne szampony, ale efekty były marne i włosy wciąż wypadały. W końcu umówiłam się na wizytę do Kaczyńscy Clinic, gdzie zajmują się m.in. leczeniem wypadania włosów. Już po serii zabiegów peptydowej terapii Dr Cyj zobaczyłam różnicę. Byłam w sumie na 3 takich zabiegach. I teraz wreszcie włosy nie wypadają mi garściami. Ząden szampon czy suplement nie dałby takich rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×