Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem macie takie nalane ryje wy patusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie ma autostrady :-D normalna droga która się wyjzezdza z miasta iIjedzie do kolejnej wsi. Ja dziś mam tv wyłączony. Dziś jakiś film znowu , skończę tinusiowy sweter na drutach robić i wyprobuje moje Nowe kredki. Pisze z proxy bo mi spam wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujesz dżinsy i jakie fasony polecasz bo masz kobiecą figure tak jak ja i wszędzie szyją na wieszaki i ciężko wybrać odpowiedni fasob dla kobiecej sylwetki z kraglosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem mam podobnie :) ja teraz ogladam kuchenne rewolucje :) fajny odcinek jak ktos lubi polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę mieć dzień na programy, niekiedy w leniwa sobotę włączamy, a wtedy nurtem lecą powtórki rewolucji masterszefow hells kitchen top model. :-D i chłopaki do wzięcia :-) Po takim dniu tv za prędko nie włączamy, tylko noca żeby filmMjakis obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ogladam :) nawet garami nie rzuca troche szkoda hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię gesslerowej, nawet mnie na fb zablokowala. Ale obejrzę, bo te wątki rodzinne mnie interesują :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co cie zablokowala? :D ci syryjczycy wygladaja normalnie :) a te zarcie kurde pysznosci wyglada zarabiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białorusina trzeba po d yebac.... Śmieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Gessler lubie,mamy podobne charaktery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coby nie powiedziec,gotuje dobrze a teraz jej sie fajny odcinek trafil,bo ci syryjczycy sa bardzo dobrymi kucharzami i robia niesamowite pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem noxelia nie zasługuje żeby żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szczerość doprowadza ludzi do szału. Dziwne że ludzie komentują ostro ale ich słowa są najwyżej usunięte bądź odpowiadają, mnie celebryci blokują. A nie rzucam kursami, nie obrażam pisze coOmysle. W ten sposób jedna dzienjikareczka ostatnio groziła mi na priw sądem:-) za dobitny, ale kulturalny i rzetelny komentarz, a inni mnie blokują, min rafalala, gessler, horodynska, malinowska, honey, nawet tefal mnie zablokował.mogę dalej wymieniać ale nie chce miIsie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sobie przestan slodzic tlusta locho :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia to prymitywne dno :D Opisuje z najdrobniejszymi szczegółami jak ją lejący i zmuszający do prostytucji białoruski alfons posuwał w lesie i potem chlali :D Albo jak jej kolega Tomusiaka wkładał na zapleczu klubu penisa do pochwy :D Albo jak Koński jej wkładał 4 razy jednej nocy do pochwy i brudnego od/bytu penisa, a ona mu opiertoliła gałę o poranku :D Albo jak pies jej lizał :D Albo jak Tomusiak się na nią wdrapywał i posuwał miękkim siusiakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty chcesz od Rafalali jak ty bardziej wyglądasz jak chłop niż ona i opiertalałaś gałę chłopakowi koleżanki na Sylwestrze i zadajesz się z patusem Końskim, narkomanem i zdradzaczem lochomaciorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie sobie niby slodze, durniu? :o x a kto glupia powiedzial, ze to do ciebie bylo? czyli jednak masz sie za grubaske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chory
Robię porządki na dyskach i znalazłem ponad 600 MB zdjęć, zrzutów, filmików związanych z Kafe. Z czego duża część to zdjęcia Nox i Kciuka, między innymi jakiś filmik z wizyty Kciuka z Maćkiem u Nox i Wita. Oczywiście znalazłem też, cały komplet materiałów z występów Mastera i mnóstwo zdjęć gwiazdek kafeteryjnych. Chyba jestem chory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem, jesteś biseksualna skoro całowałaś się z koleżanką, zresztą z Noxelią też się pieścisz na jednym zdjęciu, na pewno sobie lizałyście pitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość chory wrzuć filmik z wizyta kciuka u wita i noxy plizzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty chcesz od Rafalali jak ty bardziej wyglądasz jak chłop niż ona i opiertalałaś gałę chłopakowi koleżanki na Sylwestrze i zadajesz się z patusem Końskim, narkomanem i zdradzaczem lochomaciorowym Xxxxxxx Tego typu posty są moimi ulubionymi:-) To kto wg ciebie dobrze źle bardziej mniej wygląda nie oznacza że tak jest. Gusta są różne. :-) Ja swoich błędów nie żałuję:-)uczę się na nich:-) Nie zadaje się z koniem, narkomanem też on nie jest. Nie wszystko jest tylko czarne albo tylko białe, jest coś pomiędzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chory
Nieładnie tak wrzucać nie swoje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten film gdzieś zaginął, a szkoda. Tylko że mnie tam nie widać | tylko noxe i torpede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na su właśnie nadaje jakaś laska gotka z pentagramem na ścianie i gaciami w pentagramy nick elfka i pisze że jest succubi buahahahaha same tam cudaki i zjepusy na tym su można się czasem pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chory
I te foty, jak Kciuk pijana z pijaną Nox się pokładają na Wicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość chory wrzucajjjjj no bo chciałam obejrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×