Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
Kurwa wlasnie wyrzygalem kolacje patrzac na fote kciuka. Kurwa jaka swinia spasiona z k*****m zamiast nosa. I niech ktos powie, ze to nie jest karlowaty gruby wieprz nawet jak teraz schudla w co watpie to dalej sadlo sie pewnie wylewa, wlosy trzy na krzyz i nalana morda bleee i jak sie teraz k***a tlumaczy a wczesniej pisala, ze hejty ma w d***e haha chyba jednak nie bo ryj to masz jak slon morski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk wrzuc ten filmik tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to są przecpane oczy? Nos też mam jakiImam po ojcu. I lubię siebie. A zdjęcie mi się bardzo podoba:-) i nie zmieni to jakiś zafajdany gamon i jegoOslabe teksty. Naprawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohydne zdjecie szok meska nalana baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem, obejrzałaś już coś z listy? Bo mogę coś jeszcze dorzucić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wombats, a noixa goblin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem i jak było u noxy i wita, gościnni są, dobrze ją przy tobie traktował ? wrzuć to nagranie bo ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczny tłum znowu się robi:-) no nie, jednak widzę się w lustrze i nie wyglądam tak. Kolor włosów inny nawet mam:-) A tu byłam grubą w choy. TakKwiec pudło, ale jak lubisz cisnij w eter dalej, bo mnie to tito co piszesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteś jepnięta, teraz to sztuczny tłum, a jak pasuje ci to jest dużo ludzi, beznadziejna jesteś kciuk serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem, a jak widzisz przyszlosc noxy? tzn. myslisz, ze bedzie z witem do konca zycia? oni sa po slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem wyglądasz okropnie :o otyła zaniedbana menelica :o taka młoda dziewczyna a taka zapuszczona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.22 i h przyszłość widzę tragicznie. Albo on jej coś w końcu zrobi albo ona za 5 lat będzie zniedolezniala 50latka. Ślub? Nie, za 5 lat będzie ta sama gadanina noxy co teraz. 23.24 mówisz o jedynym zdjęciu które dałam sobie zrobić SPrzed 3 lat w momencie gdy byłam na rozdrożu życiowym. Jeśli chcesz oceniać , to użyj teraźniejszości, ok:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tobie nie napisze ze jestes ladna bo by sklamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chory
Kciukiem, poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty nadal jestes tlusta locho bo myslisz, ze nikt nie mieszka w okolicy i cie nie zna albo nie widzial? To sie k***a myslisz. Jestes nudna, wiejska baba z pindolem zamiast nosa i tlustymi kudlami. W chuj zaniedbana i nudna to porzygania. Zero kobiecosci, klasy a maciej tez locho ucieka od twojej tlustej d**y i wszyscy ryja z ciebie na wiosce. Poza tym widac jaka jestes szczesliwa, ze ciagle na necie siedzisz zamiast byc z facetem szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj foto sylwetki z data wymówki za 3 2 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk, chcesz dopisać coś do listy filmowej czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej focie profilowej nie widac zadnych zmian daj normalne foto inaczej nikt ci nie uwierzy bo na wszystkich fotach jakie tu byly wygladasz jak zul glupia golaszynska macioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY nie da wam foty sylwetki z datą, podobnie jak noxa nigdy nie da takiej foty albo foty dolnych zębów nie rozumiecie? wyśmiali by ją wszyscy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk daj tutaj to nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chory
I jak? Podobało się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxy sylwetke to akurat każdy widział ale przynajmniej z ryja ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.30 dobry joke:-) ale przerobiony, już tysiące moich znajomych tu podobno było i ZUS i policja i psycholodzy:-) Xxxxxxx Nie, nie dam. Bo nie jestem noxa by coś udowadniać, moja satysfakcja mi wystarczy. Pokażcie siebie, to pogadamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory patrzę i patrzę i nadziwic się nie mogę. Nad nagraniem myślę, w sumie każdy to już widział, a jak wrzucę to rozkreci się gownoburza. Mój fatalny głos, aż gadam teraz do siebie sprawdzam czy taki sam mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuc nagranie bedzie wspomnien czar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc chory wrzuc ona tego nie wrzuci a ja np. nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chory
:D Dobra, kto słyszał twój głos, ten pomyśli, że to przejaw perwersji, bo nie brzmi on najpiękniej, ale jakoś mi się podoba :D Trzeba przyznać, że brzmisz, jakbyś bez trudu opiertalała każdego, kto ci się nawinie :D No i chyba tak jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×