Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
maciek pewnie na bokach inne laski wali ze kciukas ma czas na kafe i na wyzywanie celebrytow na fb tak ze az ja blokuja zreszta zaden zdrowy chlop nie znioslby kontaktu z fagasem ktory wczesniej walil jego laske kolo jest pozbawiony uczucia zazdrosci raczej nie okazuje jej juz zainteresowania stad kciuk nocami sie nudzi i przesiaduje przy internecie do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma kciukiem co analizować. Widać że do wyglądu nie przykładasz żadnej wagi. Widać to choćby po włosach, które nigdy chyba porządnego fryzjera nie widziały. Pomijam już twoją wagę i brak wysportowanej sylwetki. Mnie to generalnie dynda jak wyglądasz, ale wkurza mnie że czepiasz się wyglądu innych sama nie mając za grosz samokrytycyzmu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bardzo masz udany związek kciuk skoro nocami gnijecie na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00.57 kuzwa a ja nie rozumiem jak możesz pisać o mojej wadze i sylwetce, skoro jej nie widzialas. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby maciej być facetem który kocha swoją dziewczyne to jak każdy normalny facet któremu na kobiecie zależy dałby w morde takiemu końskiemu a nie pił z nim piwo. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich włosów... chyba zacznę nosić mokrą wloszke, może wtedy będzie ok. Mam kręcone wl0sy, a takie nigdy nie wyglądają jak z reklamy. Ktoś, kto Nie ma kedziorow tego nie zrozumie. A ja prostowanie nie będę bo je lubię. A fryzjera widuja,uwierz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry kciuk czepiasz się noxy i zgnita ale ona na noce znika a ty co siedzisz i klepiesz na kafe a ten twój facet co czyta to i leży obok podobno haaha coś nie teges z wami albo jacyś uzależnieni jesteście od internetu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk, latały tutaj twoje foty więc moja droga chociaż nie konfabuluj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mokra włoszka była modna sto lat za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zdrowy chłop nie ma kontaktu z żadnym moim eks, a w tej chwili leży obok iIczyta książkę. I nigdy nie widziałam, żeby pili piwo, może też dlatego, że widok. Macieja z piwem sama bym uwiecznila. Maciej serdecznie nie znosi konia, a tolerowal go chwilowo tylko wtedy, gdy zalatwialismty kupno mieszkania. Mam nadzieję że teraz jest to klarowne i nie będzie już niedomówień dla was.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa przy troglodycie nie siedzi na internecie bo by dostała w pysk albo znowu odłączyłby jej modem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jak noxa i kciukiem mogły spać z końskim, przecież patrząc na niego ma już się odruch wymiotny no nie wyobrażam sobie że pukał mnie taki stary obleśny dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widują fryzjera? Na pewno? :D Nie trzeba mokrej włoszki robić aby mieć zadbane kędziory :D Twoje to nawet obok zadbanych włosów nie stały :D ty nie masz loków tylko miotłę na głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem sama pisałaś że maciej pił piwo z końskim i że jak koń był chory to nawet obiadki mu razem przywoziliście i graliście w jakieś gry towarzyskie. Czytałam na własne oczy to już skończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ? a co już jej odłączał ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jej nie ma, wcześniej bywała tu nocami, niech sobie każdy siedzi na necie ile chce. A ja jeszcze raz przypomnę jestem chora, śpiew głupich godzinach bo jak się siedzi w łóżku 24h na dobę jak ja od kilkunastu dni, to logiczne. Nikt z was nigdy nie był dłużej chory? Bo czasami mam wrażenie że jesteście totalnie oderwanie od rzeczywistosci albo klepiecie by klepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystko masz glupie tlumaczenia zreszta nudna juz jestes 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.o2 no latały, no i ? A ty jesteś zadowolona ze swoich starych fot? Bo ja nie. CzlowiekKsie zmienia. Kiedyś miałam szopkę na głowie Ala Nina hagen i do dziś niekiedy mam bo taka jestem, nigdy nie wygladalam jak wszyscy. Teraz jednak częściej noszę moje loki bez tapiru.skoro nie widzialas, to się nie wypowiadaj. A moja sylwetka dziś a rokKtemu to niebo i ziemia Xxxxxxx Jak leżał w szpitalu. Kuzwa o pewnych sprawachBsie zapomina w krytycznych momentach. Wiesz? Np jak mają ci nogę odciąć czego ja szczęście nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie? Nie, to wy jesteście głupi, skoro setny raz powtarzam ze z wyra nie mogę wychodzić,przespalam pół dnia to teraz siedzę, Maciej wyj****y, to leży obok czyta i idzie zaraz spać, proste. Nie muszę na nim siedzieć by być z nim i celebrować miłość. Kuzwa. Wy robicie coś poza Internetem ze tak mało dociera ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wymiguj sie choroba bo widuje ciebie nocami regularnie noxy noca jeszcze nie widzialam wiec pojawia sie raczej sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cholere ci to spotkanie z dziwelia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem dziś 1.o2 no latały, no i ? A ty jesteś zadowolona ze swoich starych fot? Bo ja nie. xxx To była moja odpowiedź na twój zarzut że twojej figury nie wiedziałam :D dziękuję że przyznałaś mi rację :) Jestem zadowolona ze swoich starych fot , zdziwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo siedzę nocami, w dzień rzadko. I nie porównuj mnie do noxy, tyle samo tu siedzi co hejty, ja się chociaż przyznaje ze bywam na kafe. Szczególnie teraz, gdy jestem przypieta doOlozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 12 lat tu pierdzisz blerwo chora czy zdrowa zawsze na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie widziałaś. Mówisz, że widziałaś moje foty ok, ale chyba rozmawiamy o teraźniejszości, jeśli nie, to mnie popraw. Bo jeśli jednak o teraźniejszości, no to nie wiesz jak wyglądam. To pozazdrościć ja nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwoma 3 letnimi przerwami, ale to się zgadza znam kafe lat 12. Tj pocztę która codziennie od 14 lat sprawdzam, a mam ja odkąd na informatyce w podstawówce zakładaliśmy pierwsze konto mailowe.masakra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxia przynajmniej ssie knagę i napełnia koryto pyrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od 2 tygodni gotuje tylko Maciej:-) i sprząta, pracuje, zajmuje się psaMi, podaje mi wszystko a ja w tym czasie zazwyczaj śpię. DlategoOteraz on śpi a ja buszuje, ciężko się zsynchronizowac w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę zazdroszczę noxelii że robi seks :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby taka brzydka i głupia a rozkochac potrafi :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×