Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
kciuk chociaż robi to co chce a noxa obiega pana i władcę pff poobija ją a ona poobijana dalej dyga i pierze jego brudne gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie widziałaś. Mówisz, że widziałaś moje foty ok, ale chyba rozmawiamy o teraźniejszości, xxx Żadnego aktualnego zdjęcia nie wrzucisz, wiadomo zresztą dlaczego. O czym więc do diabła rozmawiamy? Wyglądasz lepiej? To wrzuć fotkę, w końcu skoro każdy cię widział jako grubasa to chyba nie masz teraz czego się wstydzić.Zwłaszcza teraz Dam sobie jednak rękę uciąć, że napiszesz że nojlafom z kafe niczego udowadniać nie musisz boś nie Nox :D przewidywalna jesteś, dlatego nie startuję nawet z propozycją bo wiem jakie głupie wymówki przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze przewidzialas bo pisze to od jakiegoś roku jak nie lepiej a iIdzis że 2x zaznaczylam, że nie wrzucę fotek. Ludzie się zmieniaj kiedyś nawet w stopce miałam foty, wrzucalam zdjęcia z noxa bo wtedy i nie traktowała siebie jako grubasa. A foty których nie lubię no cóż nie ja je dałam państwo hejterstwo lubi ryc po necie. A jak chcesz zobaczyć jak wyglądam to poświęć trochę czasu i przeanalizuj komentarze u chodakowskiej. Tam mnie znajdziesz z gołym brzuchem i w legginsach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelka fantastelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk zróbcie foty na spotkaniu z noxą porównamy ze starymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z noxa nie na takiej stopie obecnie jesteśmy by cykac sobie fotki jak kiedyś. Choć zobaczymy fajnie byłoby porównać nasze pierwsze wspólne zdjęcie i teraz.Jak się zmienilysmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce ten filmik z noxia i wiciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk ma nadwagę. Nie mówię, że otyłość, ale szczupła nie jest. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie twierdzę ze jestem chuda, ale grubaskiem też nie:-) ważny jest progres jak to Ewka mówi. Przysiady to podstaw:-) do tego widzę efekty i lubię patrzeć w lustro, to mi wystarczy i powoduje satysfakcję, nikomu nic nie muszę udowadniać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twój progres to jest taka bajka którą karmisz siebie i kafe od dawna jakbyś miała ten "progres" to by już ciebie dawno nie było bo ile można mieć progresu w kwestii chudnięcia? gdzieś jest granica albo wycieńczenie po prostu od lat próbujesz (lub nie) schudnąć i nie wychodzi ci lub nie przekraczasz jakiejś wagi ale ta wartość jest i tak zbyt wysoka więc jesteś niezadowolona bo ciągle tylko ten "progres" ty dziewczyno zwyczajnie pieprzysz i nikt tego nie kupi niepotrzebnie robisz z siebie idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzę, że się nie odchudzasz to co to jest ten progres? w czym? w budowie zgrabnej sylwetki? no to jej nie budujesz gdybyś to robiła to efekt byłby już dawno ten mityczny progres to jest mydlenie sobie oczu nie tyjesz to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, o to chodzi by moje ciało wyglądało lepiej i wygląda. I nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że mydle sobie oczy, bo nie wrzucam tu zdjęć? Nigdy na zawołanie fot nie wrzucalam i nie będę, u ewki jest, bo tam mnie nikt nie zmuszał, zresztą mam foto sprzed i po, widać na tyle różnice, że chciałam też się pokazać. Jak wiele innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie twierdzę, poza tym, że masz nadwagę i to wyraźną nie potrzebuję żadnych twoich zdjęć by to wiedzieć bo dość już tych zdjęć tutaj latało jesteś tak żądna uznania że gdybyś miała się czym pochwalić to byś wrzuciła odpowiednie foty nie ja jeden to widzę zatem ten twój progres to jest constans i nieważne ale twoja zgrywa nie ma sensu przy określonym wzroście ważysz za dużo i pewnie zawsze tak było koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to źle twierdzisz. A i kolejna część twojego postu jest bez sensu, bo ja czy byłam grubą czy nie zawsze się ze sobą dobrze czułam , ale nigdy fot szczegółowych nie wrzucalam, chyba że z noxa. Zatem tu nie ma zależności, bo ob0jetnie ile bym wazyla nie mam oporów by się pokazać, tylko nie robię tego na kafe. A znając życie większość dziewczyn z kafe ma Ewę na fejsie i niejedną mnie widziała może tylko nie kojarzą ze to ja. I tyle. I odpuść sobie diagnozy, bo to przekonywanie mnie na siłę ze jest inaczej niż toOco mam w lustrze zakrawa na chorobę psychiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sie wyspac porzadnie zdazylem a ta gruba swinia dalej pisze haha. I sie bezmyslnie tlumaczy z piana na ryju nalanym jak kiedys Noxa. Kciukiem jaka ty k***a glupia jestes. Naprawde locho myslisz, ze cie nikt nie zna? To sie k***a mylisz jak juz napisalem. Maciej oglada sie za innymi i k***a wszyscy to wiedza z wyjatkiem ciebie bo kto by chcial miec tlusta larwe co noc z kompem i kafe w lozku?No k***a nie zaslaniaj sie choroba bo nikt normalny k***a majac przy sobie druga osobe nie kwitnie przy kompie do trzecej rano no ja j***e. Narzekasz na Noxe, ze ona podaje facetowi a bezjajeczny twoj fagas biega kolo ciebie a pozniej pada na ryj a ty kwitniesz na necie. I jestes tlusta na chwile obecna. I powinni twoi wielbiciele teraz przeprosic Ina i Eyamei bo to jest k***a laska z klasa a jakbys zobaczyla jej figure i wlosy to bys k***a chyba do konca zycia nie wstala taki chuj by cie strzelil bo powiem jedno laska to jest przez******ta. I tak sie dziwilas Noxie ale ona wychodzi na prosta a ty sie tlumaczysz,ze masz nudne zycie i odpisujesz jak j******a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ja znasz to coś powiedz o niej bo to co piszesz to bełkot zazdrosnego nołlajfa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie śmieszy takie gadanie kciuk chociaż pracuje mieszkanie kupiła teraz jest chora to robi co chce jakbym też była na zwolnieniu to też zarwalabym nocki i zajmowała się glupotami od tego jest wolne a jak facet o nią dba to extra ale wam lepiej jak się komuś nie udaje to zazdrość czy co sami tu gnijecie a jej się czepiacie że była tu w nocy a wy to dniami i nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już mameja ciśnie wulgarnie z orange Miałam racje, jest posrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wulgarne coś udające mężczyznę z orange, piszące bez polskich znaków to Eyamameja, niby kto inny mógłby tutaj wiedzieć jak ona wygląda jeśli nie ona sama? :D I jedzie po kciuku i Finlandii tyle że dużo wulgarniej niż zalogowana. Wczoraj Kur/welia też była dobra, po napisaniu, że oprócz zdjęcia z gór ma na SU też zdjęcie profilowe z FB, to zaraz usunęła zdjęcia i napisała z orange w trzeciej osobie, że już więcej tam nie wejdzie i skończyła z tym, ahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się leczyć, dużo agresji w tobie i dodatkowo obsesja na punkcie kciukiem i wyzywania jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eyamameja to chyba nadaje z psychiatryka, bo jest co najmniej tak samo zje/bana jak Noxelia i jeszcze to udawanie, że to nie ona... Druga Noxelia, pewnie też się kur/wi na SU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie ten post jak Eyamameja też jako mężczyzna napisała, że jak karmiła psa, to pies jej du/pę wylizał i że uważa to za normalne? :D Jakaś psychiczna żetoniara i zoofilka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mameja cmoknij wuja w pompkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to sama nasza noxia bo pisze "tlusta larwa"- to stary jak świat wrzut noxy, czepia się braku seksu w związku jako braku miłości ( bo ona przecież "robi seks z witem codziennie") i mameje może i widziała skoro pisze z nią na priw i mailu, to ta pewnie wysłała jej jakieś zdjęcie żeby się uwiarygodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tekst "noxa wychodzi na prostą", to nikt inny jak nasza mała noxelka tak się produkuje :classic_cool: nikt inny nie powiedziałby że noxelia wychodzi na prostą, nikt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty nie siedzisz bo lizesz owłosione białoruskie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia jest już do wyrzygania nudna, musi znowu coś odwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę by Noxelia pojechała do Bojanowa i transmitowała spotkanie z kciukiem na SU, to by był przebój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×