Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
musialby skrzywdzic psa,ale torpeda na to za chytra i za bojazliwa,wie ze to jej paszport do byc,albo nie byc w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musiałby psa zamordować, to by podzialalo. A tak, to nic więcej, ona zawsze go usprawieliwi, nawet jak ja doprowadził do szpitala to go gloryfikowala, więc samiIwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miziantropia
Końskiego stolec lepiej wygląda i smakuje, bosze co za wypłosz bojanowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co macie na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem chudy serek z czosnkiem i szynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japiertole hahahaha dlaczego ona na każej focie robi jakiś dziwny ryj? a może tak już ma? hahhaa co za morda ale pewnie zaraz nam tu napisze że to stara fota i nie ma nic wspólnego z rzeczywistoąścia ihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To foto z 2013 , sprawdzałam, bo to z wakacji:-) a oOmojej maleńkiej diastemie mówiłam:-) Xxxxxxx Ja mam sałatkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ny do fot robię zawsze , wolę takie niż normalnie, bo nie wychodzę dobrze. O tym też już nieraz pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poelcam zwrócić uwagę na pewien fakt, kciuk zawsze robi dziwne miny na zdjęciach, albo zakrywa ryj chustką tak jak kiedyś, miała taką fotę, ona się najzwyczajniej w świecie wstydzi swojego ryja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kciuk dalej na kafe? kogo tym razem ośmieszy kellera? bo kake ostatnio potraktowała jak śmiecia żartując z niego w niewybredny sposób, ale to że ona jest fałszywa i wbija noże w plecy wiadomo od wielu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To albo zakrywam albo tj kiedyś. Zdecyduj się. Mam normalne foty na fejsie, znaczy się z normalna mina. Ale nie wiem jak oznaczone. Ale oka, wyśmienicie swoje diagnozy stawiać i analizować byle fotkę zrobioną z iMpulsu i wystawiona ot tak na fejsa, ja w te s0sob nie myślę. Wrzucam i tyle. Nie zastanawiam się co ludzie pomyślą o minie, miejscu, ubiorze, zębach i czy będą porównywać doOinnych fot, bo takie coś tylko na kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk i noxa dwie jełopki i dwie kropki w zdaniu one obie dobre są tylko w sraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam popcorn i cztery miodowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawisz to nagranie z domowki u noxy i wita??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19.38. przecież kciuk sprzedała kake noxelii żeby ta mogła się z niego nabijać? nie widzicie że one was tutaj też robią za uja? udają pewne sprawy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu miaLAm 18 lat. Osiemnastka przyjaciółki:-) Sprzedałam kake? A to dobre, bo kaka tego tak nie widzi. Spadam powoli, dziś mam imprezkę, Maciej mi wszystko naszykowal i musi wyjechać, a ja mam babski wieczór. Punkt nr 1 na liście zakupów to podpaski dla mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po to piszesz kobieto? Ośmieszasz się jak Noxelia takimi tekstami. moim zdaniem one obie są tu po to aby nakręcać szopkę i już. A Maciej jest jakiś wykastrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedałam kake? A to dobre, bo kaka tego tak nie widzi. x dalej, napisz co jeszcze kaka widzi a czego nie, nawet dla hejterów było widoczne że go wyśmiałaś dla uwagi na forum, jesteś fałszywa do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo kciukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logika kciuka wczoraj pisała że jest chora, ledwo rusza się z łóżka, itd. dzisiaj robi imprezę czasami nie wiadomo kto jest bardziej żałosny, noxa czy kciuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie zmyślają obie koloryzują obie przesadzają obie się popisują swoją codziennością którą starają się upozować na niezwykłość/odmienność nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykastrowany, bo o mnie dba? I coOma moja dolegliwość doOtego, że przyjdą do mnie kumpele? Tak czy inaczej zalegam w łóżku, one pozalegaja że mną:-) co w tym nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bedziecie jesc****ic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo to chore ze wy za kake mówicie , może dajcie samemu jemu wyrobic sobie zdaAie? On czasem czyta, wie co i jak, tylko to już jest osobą spoza kafe a wy kuzwa za kazdegoOsie wypowiadacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem po co ty sie tlumaczysz,mozesz lezec,mozesz siedziec,mozesz robic co ci sie podoba,nawet pisac ze ci chlop po podpaski lata,sa rozne rodzaje dolegliwosci,ktore nie wykluczaja tego,ze se mozna z kumpelami posiedziec przy piwku,szczegolnie przy @ wskazane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej wyjechał na dzifki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On czasem czyta, wie co i jak x x i dalej go podpiertala :D nie wierze :D musiał być zgrzyt między nimi bo inaczej nie wystawiałaby go w dalszym ciągu na hejt, ale kake ostrzegano przed kciukiem więc... chyba sobie do niego podbiję bi nie uwierze nigdy że patrzy przez palce jak go kciuk podpiertala na kafe gnie go nie lubią :D ale fałszywe babsko hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk z kim jest na zdjęciu? kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×