Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
ale jak ma nie podpiertalać skoro one obie z noxą są pogodzone a na kafe udają kłótnie, trzeba być ślepym cieciem żeby tego nie widzieć, jedna podpuszcza drugą na innych i tak to się kręci, teraz kaka, a jutro keller i ogorzałek, bo one bez kłótni nie potrafią funkcjonować, czego dowodem jest ich bytność tutaj od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale jak ma nie podpiertalać skoro one obie z noxą są pogodzone a na kafe udają kłótnie, trzeba być ślepym cieciem żeby tego nie widzieć x No to jestem ślepym cieciem, bo tego nie widzę. Dorabiasz drugie dno, do prostej sprawy. Obie są kłótliwe. Noxa jest bardzo trudna, Kciuk nieustępliwa, sprawa z Witem jest śmierdząca. Nie są pogodzone, bo nie stać je na taką fikcję na forum. Obie kłamią, Nox beznadziejnie, Kciuk z pewnym powodzeniem, ale robią to bo do czegoś im to pasuje. Tutaj nie ma niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to albo jesteś ślepcem albo kciuk specjalnie podpiertoliła kakę i napuściła na niego noxę, byłam na tym temacie i widziałam co się działo, specjalnie podjudzała waląc o jakichś sangreach kciuk jest fałszywa, to jest fakt niezaprzeczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapraszam,n9ech kaka się wypowie:-) I nie, ja nie kłamie nigdy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapraszam,n9ech kaka się wypowieusmiech.gif x i dalej go podpiertala :D niesamowite biorąc pod uwagę to jak go broniła, i jeszcze chce żeby kaka się wypowiedział, a z tego co sama pisała to kaka nie chce tu wchodzić, pytanie: czy kciuk próbuje go zdyskredytować? czy on jej zalazł za skórę? :) ale rację ma gość wyżej kciuk jest fałszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chleje, dlatego jest tak wylewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ujik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjęciu jest z Końskim, który później bzykał Noxę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk specjalnie potpiertala bo lubi, bo jak kogoś nie lubi, to chętnie to zrobi. Ona z jednej strony żywiołowo daje znać, że kogoś nie lubi z drugiej ukrywa to, aby lepiej przywalić. Zależy od jej nastrojów i potrzeby. Z Nox nie można się dogadać, bo Nox jest niestabilna. Kciuk doskonale to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Nox nie można się dogadać, bo Nox jest niestabilna. Kciuk doskonale to wie. x to kciuk pokazuje że jest kompletnie niestabilna emocjonalnie, czego dowodem są jej wcześniejsze posty, zwracam uwagę że ona wszystko potrafi wyjaśnić i wytłumaczyć sprowadzając wszystko do tego że trolle konfabulują, to jest jak z noxelią która pisze że wit ją kocha a kciuk wrzuca screen który pokazuje że jest zupełnie odwrotnie, noxa zaprzecza pisząc że to fotomon po czym sama opisuje swoją katorgę, one są obie tak samo piertolnięte i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk specjalnie potpiertala bo lubi, bo jak kogoś nie lubi, to chętnie to zrobi. Ona z jednej strony żywiołowo daje znać, że kogoś nie lubi z drugiej ukrywa to, aby lepiej przywalić. Zależy od jej nastrojów i potrzeby. Z Nox nie można się dogadać, bo Nox jest niestabilna. Kciuk doskonale to wie x hahahaha to chyba sama kciuk o sobie napisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędne diagnozy. Nie wie. O co chodzi z kaka cały czas z nim normalnie rozmawiam, oboje też nie rozumiemy w jakiIsposob go podpiertalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem ma 2 przyjaciółki, a Noxelia tylko jedną, wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk, czhy konski dobrze cie j***l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta jedna Noxelii jest na dodatek zmyślona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem ma borderline, więc nie wiem po co na nią najeżdżacie, ona nie kontroluje niektórych zachowań, to nie jej wina, że czasami napisze za dużo, nie robi akcji w stylu Noxelii przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości, mam 3 przyjaciółki. I śnie mamy jak się spotkać ostatnio. Znajomych mam więcej. Ale to też niezbyt szalona liczba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwoli ścisłości, mam 3 przyjaciółki. I śnie mamy jak się spotkać ostatnio. Znajomych mam więcej. Ale to też niezbyt szalona liczbausmiech.gif x x niczym się twoja wypowiedź, post, nie różni od gadi noxelii, kciuku nie widzisz że piszesz i robisz to samo co ona? serio? nie dziwi zatem porównanie ciebie do noxy, macie tą samą umysłową chorobę, napisałaś to samo co noxa, jesteś jej lustrzanym odbiciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jej lustrzanym odbiciem x i to by było chyba na tyle, bo to sto procent racji, one obie robią to samo, brawo za trafną ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie pisze y to samo? Nie mam wymyślonych koleżanek, nie wiesz co się w tej chwili u mnie dzieje, mimo, że podobnocala prywate wywalam i dodatkowo nie zdarzyło miIsie tu kłamać, wymyślać, czy koloryzowac. A że ktoś wątpi ] moje słowa, to jego problem,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo nie zdarzyło miIsie tu kłamać, wymyślać, czy koloryzowac. x x czyli kaka jest mopsiarzem zamieniającym bony z mopsu na fajki :D o ty szloro perfidna, kapitalnie go uwaliłaś, to ci trzeba przyznać, jesteś beznadziejna szczujesz, kłamieszi podpiertalasz dla swojego widzimisię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje przyjaciółki mogą być tak samo wymyślone jak Nox. Bo z jakiej racji mamy akurat tobie wierzyć, a nie jej? W tym że lepiej kontrolujesz swoj***ajkopisarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ się kompromitować blerwo nikt siedząc ze znajomymi nie wali postów na kafe macioro uzależniona od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O miszczu wychwytania ironii. Wiedziałam ! Ze ktoś się do tegoOdowali, ale nie sądziłam, że na poważnie :-O kaka musiałby być durniem, by po czymś taKm jeszcze ze mną wrzucać tu screeny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuku, czy konski dobrfze ****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzisz z przyjaciólkami i walisz w klawiaturę? co za żal :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma u mnie znajomych.:-) wpadła kumpela tak zmęczona, z2e po dwóch drinkach i pizzie zasnela :-D reszta wleci nakręca wracali z imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×