Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Może miIsie j***e ale chwilę temu napisałam, że z przyjaciółkami nie mam jak sie s0otkac.z wysp i podkarpacia nie da się ot tak wpaść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystko masz żenujące wymówki gdybyś miała udane życie to nie waliłabyś w klawiaturę co noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk się stoczyła na dno to większa śmiecioka niż noxa bo dziwelia przynajmniej nie przesiaduje tu tyle co kciuk i nie zarywa nocek na forume kłamiąc że jest na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadam powoli, dziś mam imprezkę, Maciej mi wszystko naszykowal i musi wyjechać, a ja mam babski wieczór. x Tu masz prosty przykład twojej konfabulacji i ubarwiania. Identycznie jak Nox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisala ze ma babski wieczor a teraz pierdzi ze jedna smetna kolezanka zasnela po drinach klamulec piertolony kolejna nocka z kafe i tlumaczeniem sie niewiadomo komu i po co buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to mój problem, że wy wszystko traktujecie jako wymówki? :-D Dla mnie to tylko pisanie, jak jest naprawdę. 23.58 Ale ze w czym ubarwiam? Bo nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smetna koleżanka?:-) czy zmęczona po 12h skakania po rampach i naczepach, w k0ncu szalony logistyk:-) A ja faktycznie nie mam zbyt barwnego życia od niedawna.skoro spędzam ostatnie dni w łóżku nie mam możliwości sKoczyć na bungee, pochlac, czy cokolwiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk Kpisz czy o drogę pytasz??? W taki sposob to sobie gadaj ze swoimi wyimaginowanym koleżankami z wymyślonej naprędce "babskiej" imprezy. Jesteś tak samo zakłamana jak Nox, choć tamta jest chora i można ją jeszcze zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pograzaj sie kciukens jestes typowym czlowiekiem bez wlasnego zycia ktory kolejna nocke z rzedu pierdzi na forum a do przesladowania celebrytow przyznalas sie sama hehe zenua udaje impreze napiertalajac posty co kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nox ma niby mieć wymyśloną przyjaciólkę, ty zaś wymyśloną imprezę :D zamiast czepiać się jej , pilnuj własnej zakłamanej doopy Jak ja nie trawię takich ludzi jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy tu robicie? Wszak to piątek,czyli mus imprez, ja nie udaje imprezy, przyjdzie czas to sobie pójdę póki co jak zwykle siedzę w wyrku iIczekam na resztę:-) Sracie się jak nie wiem co,i tak miała u mnie spać! Bo nie jest stąd, a i paznokcie rano mirobi, więc czy ona będąc uUmnie śpi czy tańczy, to i tak się cieszę.a wy nadal wykorzystujecie czas i energię na wmawianie mi głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk jest niestabilna, ale jest tego świadoma i kontroluje do pewnego stopnia skutki tej niestabilności. Wręcz tę niestabilność wykorzystuje, grając chorą, zagubioną nawet, lub atakując. Nox, nie panuje nad tym zupełnie. W pewnym stopniu, jest jakby nieświadoma, że ulega takim wahaniom emocji, bo gdy jest w danym punkcie, to już niczego więcej nie widzi. Kciuk ma jednak łeb na karku, cokolwiek by o niej powiedzieć, działa na swoją korzyść i w tym sensie jest normalna. Nox wyniszcza siebie. Szkoda dyskutować, bo mnie nie bawi określanie, kto jest lepszy, czy gorszy. Obie nie nadają się jako towarzystwo, dla człowieka, który ceni lojalność i zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam żadnej imprezy, jestem odcięty od ludzi. Nigdzie nie idę. Mogę tu pisać, albo nie pisać... Tak, to jest żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadinterpetuj. Przesaldowac celebrytów, a rzetelnie raz skomentować o czym pisałam, to ogromna różnica. Ja nie z tych, co śledzą profile, ale jak pisze dziunia o tym, że futro jest takie mniamuni i ciul , że wyprodukowane z dzieci, a sama dopiero urodziła, to komentuje. A powody mojego komentowania znam mediów, nie z lajkniecia profili tych pseudogwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie sprawę, że wywalilam prywatne noxy. Ale nazwać mnie nielojalna i niegodna zaufania, to przesada. Czasy bieszczada też minęły, ja się też zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakich pseudogwiazd? Kogo masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto w tych czasach nie jest pseudogwiazda? Ja mam polubione sensowne osoby.takie, które mnie interesują, które robią coś sensownego, Nie celebrytki, typu honej, itd. Nie jestem hejten, ale do kawy zazwyczaj włączam xzienNdobry TVN, słyszę coś, więc wchodzę niekiedy na fb i komentuje. Nie trzeba tankować,by pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sobie sprawę, że wywalilam prywatne noxy. Ale nazwać mnie nielojalna i niegodna zaufania, to przesada. Czasy bieszczada też minęły, ja się też zmieniłam. xxxxxx :D :D :D To nie przesada tylko naga prawda o tobie. Ja takich ludzi jak ty wystrzegam się i omijam szerokim łukiem, bo doskonale wiem jak potrafią niszczyć komuś życie. Ty odkąd ciebie czytam, starasz się budować własne nadszarpnięte ego kosztem tej chorej dziewczyny. Jak byś miała odrobinę oleju w głowie i przyzwoitości, to byś dawno dała sobie spokój z Nox i wywalaniu prywaty o niej. Reszta bieszczada jest stokroć mądrzejsza od ciebie. A ty nie potrafisz dalej pohamować swoje najgorsze instynkty. Normalny człowiek srałby na znajomość z kimś takim jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię za siebie. Ja, tobie nie zaufałbym. Po prostu. Noxie, bo zupełnie jest nieobliczalna. Tobie bo jesteś impulsywna i wyrachowana. Nie mówię, że jesteś potworem, ale mnie nie przekonujesz. Na przykład, nie przysłałbym ci nigdy swojego zdjęcia, bo uważam, że gdyby ci przyszła taka fantazja, posłałabyś je dalej. O to, tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem dziś Nie wiem skąd wiesz w jakim stanie jest moje ego xx Odrobina inteligencji i dedukcji i sprawa staje się jasna. Rzecz nieosiągalna dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że ludzie oceniają mnie po bieszczadzie i znajomości z noxa. Mam foty wielu ludzi.nigdy nie pojawiły się na kafe.wielu am na fejsie, gadalismy, by się nie ujawniać. Spoza bieszczada, do dziś na jednym portalu widzę jedna uzytkowniczke,ma ten sam Nick:-) Nikt, kto bylLwobec mnie w porządku nie musi się bać ze coś zrobię. A ja nigdyYnie byłam prowodyrem akcji.zawsze odpiertalam w odwecie. Za to nigdy dla funu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Ejamej miała rację gdy nie polubiła od razu kciukiem bo jednak to taka sama idiotka jak Noxa. I co teraz powiecie wielcy wielbiciele Kciukiem? Pisała, że zwija na imprę a znów Macieja niby nie ma ( nie wiem kiedy ona z nim spędza czas bo albo gościa nie ma albo leży niby obok a ta n*******la w klawę) a koleżanek tez ni widu ni słychu :D. Kaleka życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Maciej , jak pisałam, ogarnął chatę, wszystko przygotował i musiał wyjechać:-) Tym sposobem jego miejsce w lozu wykorzystuje teraz moja kumpela:-) Wystarczy zapytać?. Nie wiem jak sfrustrowani musicie by by czepiać się każdego szczegółu. Ja będąc w tym miejscu w życiu iu, w którym jestem,mogę tylkoOsie zasmiac i wam dopisać to, czego nie wiecie.wiem,że to bezcelowe, ale wiem też, jak was wkurza moja szczerość. A zarzucanie, że tu jestem. Zawsze bywam, teraz częściej. Ale mamMzycie wy chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja inteligencja zatem jest znikoma, o dedukcji nie wspomnę. gość dziś xxxxxxxx Ja przynajmniej durna dziewucho nie gnoje znajomych w sieci i nie krzywdzę ludzi. Ty w gnojeniu Nox niemalże dyscyplinę sportu sobie zrobiłaś . Masz u mnie medal z ziemniaka dla najbardziej wrednej i parszywej postaci z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×