Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Bo mnie ona nie gnoila? Zresztą! Nie tylko ona, wcześniej ilu to zrobiło, ot tak ,byle mi przykrość zrobić.To nieważne. Bo tylko ja jestemMta zła! Tylko ja komuś robiłam krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do takiego stopnia jak ty ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego? BoOja pisze prawdę, a ona nie.? Bo mnie nikt nie leje, a ja tak? Co stopniujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co teraz będziesz z siebie cierpiętnicę robić? :D Jakaś ty biedna i poszkodowana. Nie jedna osoba c***isała abyś dała sobie spokój z Noxelią, bo tamta ma chory łeb i nie ma nawet co z nią gadać bo jej pies jest mądrzejszy od niej, a ty dalej podkręcasz temat. Dalej wchodzisz, i nie ma dnia abyś choć jednego posta złośliwego nie napisała, sprowokowana czy nie. Jesteś zwykłym przegrańcem życiowym i jest mi ciebie autentycznie żal zwłaszcza że nie wiesz co to jest przyzwoitość i zwykła empatia. Ja mam wpojone inne wartości i zasady i nikt mi nie wkręci że to co robisz jest dobre i właściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 2
kciukiem dziś Nie wiem skąd wiesz w jakim stanie jest moje ego x Napisałem tu ze dwa, trzy posty. Dodaję nr 2 dla odróżnienia. x Tak samo gadasz jak Nox i wszyscy przemądrzalscy, którzy piszą tu od lat, odsłaniając swoją naturę, charakter. Wszystko co tutaj piszesz, jak piszesz wynika z tego JAKA JESTEŚ. I to wszystko. Wystarczy przeczytać, by wyrobić sobie zdanie. Tylko nie wsuwaj te zgranej gadki, że tutaj to tylko kilka procent, o reszcie nic nie wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem zdychaj obrzydliwa k***o brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrobić sobie zdanie możesz, ale twoje zdanie niekoniecznie przedstawia rzeczywistość 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy nam to co sobą tutaj reprezentujesz kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koryta obrzydliwy swiniaku nikt cie tu ogladac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 2
kciukiem dziś Wyrobić sobie zdanie możesz, ale twoje zdanie niekoniecznie przedstawia rzeczywistość x Natomiast twoje zachowanie, twoje słowa, odzwierciedlają to jaka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turkuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No k***a jaka Kciukiem jestes zalosna. Pisalas juiz dawno, ze masz gosci pozniej nagle nie i przed kilkoma chwilami, ze idziesz bo jednak sa. Dziwni znajomi, ktorzy sie wbijaja do chorej niby ciezko i przykutej do lozka kolezanki o pierwszej w nocy jak jacys powaleni. I co oni siedza a ty nadal napierdlasz na kafe? Przegrancu zyciowy. Jestes nudna, wiejska dziewucha, ktora sie tu wybiela i klamie jakie to ma cudowne zycie a jej faceta ciagle nie ma albo jest zdradzany z netem. No rzeczywiscie zwiazek roku buahaha. Zawsze jak ja ktos atakuje ze siedzi na kafe to sie tlumaczy glupio jak noxa, ze jej p**dusia nie ma bo musial wyjechac. Kciukiem skoncz klamac p**deczko i juz w*********j stad bo gnojowa walisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźnie napisane masz eyamei o tych znajomych co buczysz pletwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa zaloguj się szloro jedna piątek noc jest więc czas żeby użyć życia i imprezowac twoje życie wiecznie takie samo bo siedzisz i dydlami wachlujesz a bialorusin tyra czy wtorek czy niedziela [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk dzis pokazala, ze ma tak samo naj****e we lbie jak ta prostytutka z SU haha. Znajomi w nocy u chorej w lozku larwy jaaasne. Kcikowa w c***a to my ale nie nas tlusta loszko kwi kwi. I te wymowki na kazdy temat zalosna jestes wiesniaro i mam nadzieje, ze ludzie w koncu zobaczyli dzis twoja prawdziwa twarz taka sama jak tej walnietej cycelii. I kciukiem nie bron sie z orange idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem dziś Sęk w tym, że ludzie oceniają mnie po bieszczadzie i znajomości z noxa. Mam foty wielu ludzi.nigdy nie pojawiły się na kafe.wielu am na fejsie, gadalismy, by się nie ujawniać. Spoza bieszczada, do dziś na jednym portalu widzę jedna uzytkowniczke,ma ten sam Nickusmiech.gif Nikt, kto bylLwobec mnie w porządku nie musi się bać ze coś zrobię. A ja nigdyYnie byłam prowodyrem akcji.zawsze odpiertalam w odwecie. Za to nigdy dla funu x fiuta kellera też nie wstawiałaś dla funu, zaraz powiesz tą samą gadke że ktoś włamać ci się na poczte, pewnie haker koński :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem jest wnerwiające dlatego że robi siebie chu/j wie kogo i pozuje na skromną a w rzeczywistości jest zwykłą lochą z bojanowa, ani to ładne ani mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory psycholu, skończ już napiertalać ciągle to samo o kciukiem, bo czytać się tego nie da, przesiadujesz tu dniami i nocami i ciągle to samo, widać, że jesteś chory/chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten chory psychol to Grzegorz Ogorzałek. Mielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprawiasz Wita do roboty to znaczy jak, czyzby nawet kanapek sobie nie umial zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxia co macie w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W planach ma rozłożyć kolana i kaczpe na su.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, to Ogorzałek się tak przypiertala do kciukiem i od lat ją nazywa przy tym lochą/loszką. Kciukiem, czy ty nie masz odwagi cywilnej, żeby wreszcie przyznać, że to on? Czy ty nie widzisz tego, że to on? Weź mu daj do wiwatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie k***a w koncu zdecydujcie jelopy kto tak cisnie po kciukiem bo co chwila macie inne wersje haha. Raz, ze Mameja, raz ogorzalek a raz niby sama Cycelia z orange. Ale idiotki tu siedza to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia a Majka bedzie jechała w foteliku w góry? A ejamameja w bagażniku się zmieści, bo pewnie marzy o wyjeździe z toba ta lesba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku ja cie zaje/bie zaraz poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×