Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
óp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
óóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko powiedziec na 100% ale nawet jak jej 'tylko' podbil oko, to dziwie sie, ze ten bialoruski dzikus, czuje sie taki pewny siebie i bezkarny, przeciez jak takie cos zglosic to on zaraz jest deportowany, i on sam chyba taki glupi nie jest, zeby tyle ryzykowac, dziwne to wszystko naprawde, trzeba zapytac kciukiem o szczegoly, bo noxa prawdy nie powie, naprawde zaczyna mi byc szkoda tej biednej dziewczyny, bez wzgledu na to co robi i jakie bledy popelnila w przeszlosci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxia bez oka dała Koniowi czoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej tu siedzicie i podniecacie się tą kretynką szczególnie jeden homo debil. Gdybyście jej nie odpisywali to zdechłaby z rozpaczy przez brak uwagi i za darmo machałaby cycami na Su byleby ktoś to skomentował a tak to będziecie do usranej śmierci tu z nią gnić bo wcale nie chcecie żeby odeszła, przeciwnie nie możecie żyć bez tej ''gwiazdy'' za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...przecież ona wszystkiemu zaprzeczy świadków nie ma nie ma sprawy nie mówiąc o tym że jest zupełnie niewiarygodna po tych wszystkich wyskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
I jak dzień kobiet mija? Co dostalyscie, pochwalcie się wy, tak dla odmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto tutaj noxie odpisuje? noxa wrzucila foto jeden post i sie zmyla pare godzin temu wiec nikt z nia nie dyskutuje bo jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem podoba ci sie prezent jaki noxia dostala od wicia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto tutaj noxie odpisuje? noxa wrzucila foto jeden post i sie zmyla pare godzin temu wiec nikt z nia nie dyskutuje bo jej nie ma x wystarczy że p*********e o niej kilka stron jakby było o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kto lubi , ja takich rzeczy nie noszę, wolę naturalne ozdoby,pomijając to, co mam od Macieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sushi zjedlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli surowa ryba. Fanka nie jestem, jak wiadomo, ale skoro cię to usaysfakcjonowalo w dzień kobiet, to bomba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak spotkacie sie z noxia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest noxa dzis na su ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy głównie od noxy i troszkę od tego z kim pojadę, bo jeśli cała familia to kicha, ktoś musi się zająć bratankiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz zabrac bratanka na spotjkanie z Noxa, ona wezmie Srajke i sie pobawia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mówię że piertolą bezsensu godzinami a wszystko kwestia zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boshe, bez hejtu ten post.czy tylko ja widzę , że z noxa coś się nie tak dzieje? Jeśli ona nie jest ciężko chora/ skacowana, to kuzwa co się z nią dzieje? Ta cera, ten rozwaliny, błędny wzrok, mam też wrażenie, jakby te miny były na siłę, uśmiech wręcz wymuszony, co z nią jest?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak blisko mieszkacie i nie umiecie sie spotkac w dogodnym terminie, tylko przy okazji czegos tam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:d Nox to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy ładne twarz niepokojąca wzrok smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno ona ciągle ryczy i jedzie na uspokajaczach bo wicio ostro wariuje ostatnio ale to padło z niezaloga więc nie ma pewności czy tak faktycznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając, że pytanie nie na miejscu, bo jednak ma y kosę, ale nawet za dobrych czasów z noxa był problem. Zawsze coś. Teraz wiem, że wymówki były wymyślone, bo zawsze chodziło o wiadomo kogo. Raz tylko ja przekonałam, że ma przyjechać, to byloOwtedy, gdy Wit jej zabrał hajs i zostawił drobne na tramwaj. Na bilet starczyło, ja wszystko postawiłam, ale to bylLraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.04 zapewne tak jest. Znamy wszyscy zdjęcia, gdzie noxa prezentuje się super i widać gdzie naprawdę się czuje szczęśliwą, jeśli chodzi o foty z ostatniego kwartału, no k***a nie jest dobrze. Wygląda jak zajechana życie. 40tka . I nie pisze tego , by jej dowalic, ale to foto mnie aż rozstroilo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa na fb wrzucila dzisiaj podobne zdjecie i tu widac ze wszystko gra http://zapodaj.net/1254b8f539431.jpg.html x x a możesz mi zatem łaskawie wyjaśnić dlaczego na stronie 33 topiku wisi post noxelii w którym wrzuciła to foto tylko przerobione? bo nie zabardzo rozumiem w co ona się bawi, oto screen jakby zdążyła wykropkować, strona 33 http://zapodaj.net/398e4f7c84f7b.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×