Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia ma 25 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 bedzie miala w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są dwa różne zdjęcia z różnych perspektyw robione jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są dwa różne zdjęcia z różnych perspektyw robione jak dla mnie x pod warunkiem że noxelia to cyborg z doczepianym okiem :) oba zdjęcia noszą ślady obróbki graficznej i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa ma 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat a wygląda jak przećpana 35 latka, strasznie zniszczona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudolnie zamazywała albo przykrywała podbite oko i to by się zgadzało z tym że wczoraj poszła fama że ją walnął w pysk jako że koniecznie chciała pochwalić się giftem to ze swoim iq tostera próbowała ukryć śliwe spod oka i wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srak, pewnie aparat zniekształcił źrenice a banda przychlastów się spuszcza nad tym od 7 godzin i dopisuje historyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest z 1989, czyli 27 w maju bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, więc to są jednak dwa inne zdjęcia, łączy je jednak obróbka graficzna, na obu zcdjęciach przy oku jest majstrowane na milion procent skąd ta pewność? weźcie sobie choćby jej profilowe z fb, zapiszcie na dysku i zróbcie zoom, nie ma na nim takiej pixelozy jak na tych dwóch fotach, pixeloza świadczy o manipulacji zdjęciem które po otwarciu w programie graficznym grzebaniu i zapisaniu na nowo (wszystko to byle jak) zpixelowało zdjęcie, każdy kto choć troche bawił się grafiką to wie :) i tyle, tajemnica rozwiązana można się rozejść, noxa ponownie zrobiła zsiebie idiotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako poszukiwacz illuminati od razu mi to zrylo beret, ale mnie dużo nie trzeba, by skotlowac sobie psyche na kilka dni. Czyli znowu fotoszop. Oki gracias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, noxa 10 maja sk0nczy 27. Już się nie zastanawiajcie, bo mnie ma nad czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są piksele bo wrzuciła mały rozmiar fot być może robiła słabszym aparatem te zdjęcia nie uwierzę w żadne zamazywanie lima nawet ona nie jest taka głupia żeby się fotografować pobita i to zamazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej tu siedzicie i podniecacie się tą kretynką szczególnie jeden homo debil. Gdybyście jej nie odpisywali to zdechłaby z rozpaczy przez brak uwagi i za darmo machałaby cycami na Su byleby ktoś to skomentował a tak to będziecie do usranej śmierci tu z nią gnić bo wcale nie chcecie żeby odeszła, przeciwnie nie możecie żyć bez tej ''gwiazdy'' za 5 zł x tylko ty tu siedzisz, homocwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są piksele bo wrzuciła mały rozmiar fot być może robiła słabszym aparatem te zdjęcia nie uwierzę w żadne zamazywanie lima nawet ona nie jest taka głupia żeby się fotografować pobita i to zamazywać x to sie przyjrzyj zbliska jeszcze raz tym fotom, jeżeli uważasz że tak wygląda oko normalnego człowieka (nawet lekko zasłonięte) to znaczy że żyjesz w krainie mutantów takich jak noxa siedze w grafice xxx lat i wiem jak wygląda fota choćby muśnięta programem graficznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj foto z kartka i oczy maja byc widoczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wczoraj zarobiłaś na su? i co się stało ze świnkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha no właśnie to daj foto twarzy bez zasłoniętego oka :D nie dasz nie ma takiej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekamy na zdjecie z kartka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sprawa jest oczywista, jeżeli to jest nieruszone zdjęcie to jest robione aparatem cyfrowym z 2005 roku :) noxelia akurat mnie nie oc***asz bo siedze pół życia w grafice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś srak, pewnie aparat zniekształcił źrenice a banda przychlastów się spuszcza nad tym od 7 godzin i dopisuje historyje x Ci‍oto bez życia, wypie‍rdalaj stąd ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×