Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co chodzi z tymi gąbkami do koków?

Polecane posty

Gość gość

Wiedziałyście, że jest coś takiego? Ja odkryłam to kilka dni temu w jednej z sieciówek. Nie wiedziałam do czego to służy, a tutaj wyczytałam na forum, że chodzi o to, żeby podbić objętość koka i że generalnie jest mega obciachem. Widziałam dziewczyny z takimi wielkimi kokami na czubku głowy i teraz się zastanawiam, czy to zasługa takiej gąbki i czy na moich cienkich włosach by się to sprawdziło (żeby nie było widać tej gąbki). Czy któraś używa czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakładasz gąbkę na kucyk i owijasz ją włosami… moim zdaniem fajny patent, kiedy chcesz mieć jakąś fryzurę na wyjście. Są różne rozmiary i kolory, można znaleźć taki który nie będzie wyglądał tandetnie :) Dość naturalnie wygląda przy podkręconych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy prostych błyszczących włosach faktycznie może dać trochę tandetny efekt, zależy też jak dobierzesz resztę stylizacji, ale ogólnie fajny patent. jak zrobisz kok z loków i niewielkiej gąbki to nawet nie wygląda sztucznie, a cały kok lepiej się trzyma i ma lepszy kształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×